انتخاب قرنیز سفید رنگ برای دکوراسیون منزل

قرنیز سفید رنگ ؛ تنظیم کردن تن‌های رنگی چوبی، برجسته کردن خصوصیات معماری و …رفتن به سمت سبک مینیمالیستی، همگی با استفاده از رنگ سفید برای قرنیزها قابل انجام هستند به شرط این که بدانید چطور آن را استفاده کنید. با وجود تصمیم گیری های زیادی که در طول ساخت و ساز و بازسازی اتخاذ می‌شود؛ آن هایی که جزئی تر هستند ممکن است سخت تر باشند. برای مثال انتخاب رنگ برای قرنیزهای دیوار که چیز جزئی و کوچکی هستند را در نظر بگیرید، من بارها صاحبخانه هایی را دیده ام که در مورد انتخاب رنگ این جزئیات مردد بوده و یا صبر می‌کنند تا آخرین لحظه های اتمام پروژه فرا برسد تا نقاش ساختمان آن ها را در انتخاب رنگ این بخش ها کمک کنند.

اگر این قدر خوش شانس باشید که یک قرنیز چوبی با کیفیت برای دیوار خود داشته باشید و ظاهر رنگ نکرده آن را می‌پسندید که چه بهتر، اما برای آن هایی که می‌خواهند یا نیاز دارند تا قرنیزهای حاشیه دیوارهای خود را رنگ سفید بزنند در این جا چند راهنمایی آورده شده که می‌توانید از آن ها برای پیاده سازی در پروژه خود ایده بگیرید.

اگر رنگ های متضاد را دوست می‌دارید

از رنگ ها به گونه ای استفاده کنید تا حاشیه های زیبایی برای پنجره ها و درب ها ایجاد کنید. با رنگ آمیزی دیوار با رنگی تیره و اشباع و استفاده از رنگ سفید برای قرنیزهای گچی، جزئیات پرزرق و برق این فضا به خوبی مشخص و نمایان هستند.

برای داشتن جلوه ای مینیمالیستی

اگر قرنیز چوبی فعلی خود را می پسندید یا به دنبال جلوه مینیمال تر هستید قرنیزها را نیز به رنگ دیوارهای اطراف نقاشی کنید. از یک روکش نیمه براق روی چوب استفاده کنید تا بادوام تر شده و تمیز کردن آن آسان باشد.

قرنیز سفید رنگ

اگر دکوراسیون تان شامل چوب های طبیعی است

اگر عناصر چوبی زیبایی دارید، آن ها را در حالت طبیعی شان حفظ کنید اما آن ها را با قرنیز چوبی رنگ شده با سفید هماهنگ کنید. اگر قرنیز کف اتاق و حاشیه درب قرار گرفته در کنار آن در این جا از چوب طبیعی ساخته می ‌شد هیچ کدام از عناصر چوبی به خصوص در برابر کفپوش و اتصال های تزئینی چوبی بالای در واقعا برجسته نبودند. قرنیز‌های سفید رنگ را اضافه کنید تا ظاهر آن ها را با هم ترکیب کرده و تمامی تزئینات با کیفیت چوبی برجسته و نمایان شوند.

قرنیز در کنار رنگ های سرد

یک راه خوب برای انتخاب رنگ قرنیز این است که از پالت رنگی اجرا شده در اتاق الگوبرداری کنید. اگر در حال رنگ کردن دیوارهای خود با یک رنگ سرد(سبز، آبی، بنفش یا خاکستری) هستید آن گاه رنگ سفیدی را پیدا کنید که اصطلاحا «سفید سرد» خوانده  می‌شود. ساده ترین راه برای این کار این است که نمونه هایی از رنگ های سفید متفاوت را کنار یکدیگر قرار دهید و ببینید آن ها در کنار هم چه نمایی دارند.

برخی رنگ ها گرم تر به نظر می‌رسند یا متمایل به رنگ بژ هستند برخی دیگر نیز خاکستری بسیار کم رنگ با اندکی ته رنگ سبز، آبی یا بنفش هستند.

رنگ سرد سفید

هر کدام از این رنگ های نقاشی با نام سفید ساده یا سفید اندکی متمایل به خاکستری یا زرد خوانده می‌شوند. اما هنگامی که آن ها را نزدیک یکدیگر قرار می دهید دیگر ته رنگ های موجود در آن ها را نیز واقعا مشاهده می‌کنید.

بسته به نوع کالیبراسیون رنگ مانیتور شما، آنچه در این جا می‌بینید الزما همان چیزی نیست که به دست می‌آورید. همیشه هنگام انتخاب رنگ به دنبال نمونه های واقعی رنگ ها باشید و هر هر رنگی را که دوست دارید امتحان کنید تا مطمئن شوید که آن ها به خوبی با فضای شما مطابقت پیدا می کنند.

قرنیز های سفید در کنار رنگ های گرم

اگر پالت رنگی شما متمایل به گرم است(رنگ های قرمز ، قهوه ای، نارنجی یا زرد) رنگ سفیدی را برای قرنیز خود انتخاب کنید که ته رنگ گرمی داشته باشند. این ممکن است رنگی باشد که دارای ته رنگ نارنجی یا زرد می باشد.

ترکیب کردن با رنگ‌های خنثی

کسانی که به دنبال تنوع هستند و به انتخاب رنگ خودشان کاملا مطمئن هستند می‌توانند رنگ های گرم و سرد را با یکدیگر ترکیب کنند. این اتاق ناهارخوری زیبا دارای دیواری به رنگ خنثی، سقف به رنگ سرد و قرنیزهای با رنگ سفید گرم می باشد. جلوه این اتاق آرامش بخش است چرا که تمام رنگ های انتخابی لطیف و ملایم هستند.

منبع: وب سایت پویانو

 

پروژه های زگالی

مطالب مفید و خواندنی

دکوراسیون اتاق مستر

دکوراسیون اتاق مستر

دکوراسیون اتاق مستر مستر اتاق خواب اصطلاحی است که این روزها در دکوراسیون داخلی بسیار استفاده ...

بیشتر بخوانید
دکوراسیون و چیدمان چوبی برای اتاق کودک

دکوراسیون و چیدمان چوبی برای اتاق کودک

دکوراسیون و چیدمان چوبی برای اتاق کودک وقتی صحبت از چیدمان منزل می شود، چیدمان اتاق ...

بیشتر بخوانید
پرده کرکره چوبی در دکوراسیون داخلی

پرده کرکره چوبی در دکوراسیون داخلی

پرده کرکره چوبی در دکوراسیون داخلی پرده‌های کرکره‌ای در کل در دو نوع چوبی و فلزی ...

بیشتر بخوانید
پوسترهای سه بعدی در طراحی دکوراسیون

پوسترهای سه بعدی در طراحی دکوراسیون

پوسترهای سه بعدی در طراحی دکوراسیون پوستر همانند کاغذ دیواری می باشد که بر روی دیوار ...

بیشتر بخوانید
ایده هایی برای طراحی و اجرای دکوراسیون ویلا

ایده هایی برای طراحی و اجرای دکوراسیون ویلا

طراحی و ایده های خلاقانه برای دکوراسیون ویلا در سال ۲۰۲۱ ما زندگی را با مجموعه‌ای ...

بیشتر بخوانید
تفاوت شومینه برقی و شومینه گازی

تفاوت شومینه برقی و شومینه گازی

تفاوت شومینه برقی و شومینه گازی هیچ چیزی نمی تواند در یک روز سرد به اندازه  ...

بیشتر بخوانید
اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون داخلی

اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون داخلی

اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون داخلی رعایت نکردن اندازه ها در طراحی داخلی دکوراسیون داخلی منزل قوانین ...

بیشتر بخوانید
پنج رنگ فوق‌العاده در طراحی داخلی اتاق خواب

پنج رنگ فوق‌العاده در طراحی داخلی اتاق خواب

پنج رنگ فوق‌العاده در طراحی داخلی اتاق خواب در این مقاله شما را با ۵ رنگ ...

بیشتر بخوانید
سبک Glam در طراحی داخلی منزل

سبک Glam در طراحی داخلی منزل

سبک Glam در طراحی داخلی منزل خیلی از ما بلافاصله بعد از خرید خانه یا د ...

بیشتر بخوانید
نمایش بیشتر

لینک ها و کلمات کلیدی مفید

طراحی دکوراسیون فروشگاه /طراحی دکوراسیون در فروشگاه زگالی /تزئینات و تجهیزات ساختمانی زگالی ارایه دهنده ی خدمات طراحی دکوراسیون شیک ومدرن /طراحی دکوراسیون با سنگ آنتیک در فروشگاه زگالی /طراحی و اجرای سقف کاذب کشسانی در فروشگاه زگالی /انواع درب ها در طرح و مدل و رنگ های متنوع در فروشگاه زگالی /انواع پوسترهای دیواری در طرح و مدل و رنگ های متنوع در فروشگاه زگالی /چوب ترمووود /انواع کاغذ دیواری در طرح و مدل و رنگ های متنوع در فروشگاه زگالی /انواع متنوع و جدید پرده های کرکره در فروشگاه زگالی /پارکت های جدید و متنوع و با کیفیت بالا در فروشگاه زگالی /طراحی و اجرای انواع نرده و حفاظ استیل با استفاده از بهترین آلیاژ استیل در مجموعه زگالی /جدید ترین و به روز ترین موکت ها در طرح و رنگ های متنوع با کیفیت عالی و قیمت مناسب در مجموعه زگالی /درب ضد سرقت، امنیت خانه ارزش هزینه کردن دارد /آسمان مجازی یا سقف کشسان /نمایندگی فروش و اجرا پارکت رشت /نمایندگی فروش و اجرا پارکت گیلان /نمایندگی و فروش کاغذدیواری در رشت /انواع و مدل های کاغذ دیواری گیلان /انواع و مدل های کاغذ دیواری رشت /

ارتباط با ما

از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

اطلاعات تماس

آدرس :رشت ، خیابان معلم ، ابتدای فاز دوم ، ساختمان نیک

فروشگاه : 33520821-013

مدیریت : 33521588-013

تلفکس : 33557023-013

ایمیل : info@zegali.ir

شماره تلگرام : 09115666337


instagram

زگالی | Zegali