ایده های بزرگ برای تزیین بالکن های کوچک

ایده های بزرگ برای تزیین بالکن های کوچک

برای لذت کامل از بالکن خود در تابستان، ما ایده‌های فوق‌العاده‌ای برای بالکن‌های کوچک شما پیدا کرده‌ایم. با راهنمایی‌های لازم برای تزیین بالکن‌های کوچک می‌توانید بالکن خود را به کارآمدترین شکل ممکن درآورید.

 1. تبدیل به باغچه ی گل

بهترین راه برای تبدیل بالکن کوچک به یک دلگرمی برای شما استفاده از گل است. با این ایده می‌توانید آنرا به بهشت تبدیل کنید. گل و گیاه‌هایی که می‌خواهید را در فضای خالی بالکن قرار دهید. گلهایی برای تزیین بالکن‌های کوچک وجود دارد که می‌توانید از آن استفاده کنید.

گلدانهای مخصوص نرده های بالکن

قفسه های دیواری برای گلدان

گلدان های آویز سقفی

 1. ساختارهای نورپردازی

یکی از ایده‌های عالی دیگر برای تزیین بالکن‌های کوچک، نورپردازی است. به وسیله‌ی ابزارهای روشنایی، فضاهای کوچک، بزرگ و جالب به نظر می‌رسد. شما هم می‌توانید در بالکن کوچک خود در شب از ابزارهای روشنایی حیرت‌انگیز استفاده کنید. پیشنهاد ما:

فانوس برای بالکن

فانوسهای سقفی رنگی و باتری خور

چراغهای LED تزیینی برای دیوار

 1. با کفپوش تفاوت ایجاد کنید

زمین را دست کم نگیرید. برای تزیین بالکن‌های کوچک، زمین نقش بزرگی دارد. برای بالکن‌های کوچک خود می‌توانید از کفپوش‌های چوبی استفاده کنید که از نظر اقتصادی نیز مقرون‌به‌صرفه است. راه‌حلی که با آن می‌توانید جزییات دلپذیرتری برای تزیین کف بالکن اعمال کنید. راههای تزیین زمین بالکن:

موزاییک های چوبی برای بالکن

استفاده از زیراندازهای پلاستیکی

فرشهای رنگی برای بالکن

 1. استفاده از قفسه

بهترین مکمل برای تزیین بالکن‌های کوچک ابزارهای قفسه‌ای و چرخ‌دستی‌های قفسه‌ای شکل هستند. انتخاب قفسه به سلیقه شما بستگی دارد. می‌توانید در قفسه‌ها از گل استفاده کنید. همچنین اگر از بالکن خود برای پذیرایی استفاده می‌کنید، فنجان و بشقاب هم می‌توانید در قفسه‌ها بگذارید. وسایل تزیینی که برای  قفسه بندی بالکن نیاز دارید:

قفسه های دیواری

چرخ دستی

ابزارهای قفسه بندی فرفورژه

قفسه های گوشه ای

 1. ایجاد یک محل غذاخوری با یک میز کوچک

بالکن شما هر چقدر هم کوچک باشد، طعم و لذتی که خوردن غذا در تابستان در آنجا دارد، هیچ چیز دیگری ندارد. برای اینکه بتوانید در بالکن‌های کوچک خود غذا بخورید نگاهی به میز بیندازید. انتخاب اندازه‌ی میز خیلی مهم است. به جای اینکه فضای بالکن را با یک میز بزرگ پر کنید می‌توانید یک میز کوچک انتخاب کنید. برای خوردنی‌های خود از چرخ دستی‌های کم‌جا می‌توانید بهره بگیرید.

 1. زیرانداز(تشک) به همراه کوسن های متنوع

برای دکوراسیون بالکن کوچک خود می‌توانید کوسن‌های رنگارنگ انتخاب کنید تا بتوانید بنشینید. همچنین خوردنی و نوشیدنی را می‌توانید در سینی قرار داده و دکوراسیون خود را کامل کنید. برای تزیین بالکن کوچک خود و هواخوری و استراحت در آن به این وسایل نیاز دارید:

کوسن

سینی

فرش بالکن

 1. چمن مصنوعی با نمای باغچه

به منظور الهام‌گرفتن از باغ نیاز به پوشش چمن برای بالکن کوچک خود دارید. می‌توانید با پوشش زمین بالکن با چمن، آنرا تبدیل به یک فضای دلگرم کننده کنید. می‌توانید روی این پوشش چمن، مبلمان بالکن کوچک خود را گذاشته و از تابستان لذت ببرید.

 1. استفاده از نیمکت به جای صندلی

بزرگترین مشکل بالکن کوچک، جای قرار دادن مبلمان در بالکن است. از بالکن‌های کوچک هم می‌توان برای لذت بردن از قهوه یا صبحانه خانواده استفاده کرد. هم برای باز کردن فضای بالکن‌های کوچک و هم برای اینکه افراد بیشتری بتوانند در آن بنشینند می‌توانید به جای صندلی‌های تکی از نیمکت استفاده کنید. با قرار دادن نیمکت دو یا سه نفر می‌توانند روی آن نشسته و یک فضای راحت می توان فراهم کرد.

 1. حفاظت از نور خورشید با پرده

برای دکوراسیون بالکن اغلب از سایه‌بان استفاده می‌شود. برای تزیین بالکن خود ما یک پیشنهاد بهتر داریم. به جای پوشش بالکن با سایه‌بان می‌توانید از پرده استفاده کنید. شما می‌توانید با ترکیب پرده‌های سقفی و نرده‌های آهنی بالکن یک فضای شیک ایجاد کنید. برای تزیین بالکن‌های کوچک پرده‌های توری ایده‌ال است.

 1. ایجاد فضای بیشتر با صندلی تاشو

استفاده از مبلمان در دکوراسیون بالکن کوچک بسیار مهم است. چنانچه برای بالکن‌های کوچک از مبلمان مناسب استفاده نشود، بازدهی استفاده از فضا دشوار خواهد شد. یکی از نوآوری‌های شگفت‌انگیز برای بالکن‌های کوچک، صندلی تاشو و میزهای دیواری تاشو است. با استفاده از این مبلمان می‌توانید استفاده‌ی مناسب از فضا داشته باشید. وسایلی که برای دکوراسیون بالکن نیاز دارید:

صندلی تاشو

میز تاشو دیواری

چهارپایه تاشو

 1. تبدیل بالکن های کوچک داخل ساختمان به اتاق مطالعه

با بستن بخشی از بالکن که باز است می‌توان یک فضای بسته ایجاد کرد. اگر شما هم در خانه خود بالکنی دارید که به اندازه کافی برایتان خوب به نظر نمی‌رسد، ما برای شما یک ایده‌ی عالی داریم. از بالکن کوچکی که متعلق به شماست یک اتاق مطالعه درست کنید. می‌توانید در یک بخش بالکن یک میز کوچک و یک صندلی قرار دهید. هنگامی که در یکی از قفسه‌های دیواری کتاب‌های خود را قرار دهید اتاق مطالعه‌ی دنج شما آماده می‌شود. وسایلی که ممکن است برای دکوراسیون بالکن کوچک خود به عنوان اتاق مطالعه نیاز داشته باشید:

میز چوبی

قفسه های دیواری

یک صندلی راحت

پروژه های زگالی

مطالب مفید و خواندنی

دکوراسیون اتاق مستر

دکوراسیون اتاق مستر

دکوراسیون اتاق مستر مستر اتاق خواب اصطلاحی است که این روزها در دکوراسیون داخلی بسیار استفاده ...

بیشتر بخوانید
دکوراسیون و چیدمان چوبی برای اتاق کودک

دکوراسیون و چیدمان چوبی برای اتاق کودک

دکوراسیون و چیدمان چوبی برای اتاق کودک وقتی صحبت از چیدمان منزل می شود، چیدمان اتاق ...

بیشتر بخوانید
پرده کرکره چوبی در دکوراسیون داخلی

پرده کرکره چوبی در دکوراسیون داخلی

پرده کرکره چوبی در دکوراسیون داخلی پرده‌های کرکره‌ای در کل در دو نوع چوبی و فلزی ...

بیشتر بخوانید
پوسترهای سه بعدی در طراحی دکوراسیون

پوسترهای سه بعدی در طراحی دکوراسیون

پوسترهای سه بعدی در طراحی دکوراسیون پوستر همانند کاغذ دیواری می باشد که بر روی دیوار ...

بیشتر بخوانید
ایده هایی برای طراحی و اجرای دکوراسیون ویلا

ایده هایی برای طراحی و اجرای دکوراسیون ویلا

طراحی و ایده های خلاقانه برای دکوراسیون ویلا در سال ۲۰۲۱ ما زندگی را با مجموعه‌ای ...

بیشتر بخوانید
تفاوت شومینه برقی و شومینه گازی

تفاوت شومینه برقی و شومینه گازی

تفاوت شومینه برقی و شومینه گازی هیچ چیزی نمی تواند در یک روز سرد به اندازه  ...

بیشتر بخوانید
اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون داخلی

اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون داخلی

اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون داخلی رعایت نکردن اندازه ها در طراحی داخلی دکوراسیون داخلی منزل قوانین ...

بیشتر بخوانید
پنج رنگ فوق‌العاده در طراحی داخلی اتاق خواب

پنج رنگ فوق‌العاده در طراحی داخلی اتاق خواب

پنج رنگ فوق‌العاده در طراحی داخلی اتاق خواب در این مقاله شما را با ۵ رنگ ...

بیشتر بخوانید
سبک Glam در طراحی داخلی منزل

سبک Glam در طراحی داخلی منزل

سبک Glam در طراحی داخلی منزل خیلی از ما بلافاصله بعد از خرید خانه یا د ...

بیشتر بخوانید
نمایش بیشتر

لینک ها و کلمات کلیدی مفید

طراحی دکوراسیون فروشگاه /طراحی دکوراسیون در فروشگاه زگالی /تزئینات و تجهیزات ساختمانی زگالی ارایه دهنده ی خدمات طراحی دکوراسیون شیک ومدرن /طراحی دکوراسیون با سنگ آنتیک در فروشگاه زگالی /طراحی و اجرای سقف کاذب کشسانی در فروشگاه زگالی /انواع درب ها در طرح و مدل و رنگ های متنوع در فروشگاه زگالی /انواع پوسترهای دیواری در طرح و مدل و رنگ های متنوع در فروشگاه زگالی /چوب ترمووود /انواع کاغذ دیواری در طرح و مدل و رنگ های متنوع در فروشگاه زگالی /انواع متنوع و جدید پرده های کرکره در فروشگاه زگالی /پارکت های جدید و متنوع و با کیفیت بالا در فروشگاه زگالی /طراحی و اجرای انواع نرده و حفاظ استیل با استفاده از بهترین آلیاژ استیل در مجموعه زگالی /جدید ترین و به روز ترین موکت ها در طرح و رنگ های متنوع با کیفیت عالی و قیمت مناسب در مجموعه زگالی /درب ضد سرقت، امنیت خانه ارزش هزینه کردن دارد /آسمان مجازی یا سقف کشسان /نمایندگی فروش و اجرا پارکت رشت /نمایندگی فروش و اجرا پارکت گیلان /نمایندگی و فروش کاغذدیواری در رشت /انواع و مدل های کاغذ دیواری گیلان /انواع و مدل های کاغذ دیواری رشت /

ارتباط با ما

از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

اطلاعات تماس

آدرس :رشت ، خیابان معلم ، ابتدای فاز دوم ، ساختمان نیک

فروشگاه : 33520821-013

مدیریت : 33521588-013

تلفکس : 33557023-013

ایمیل : info@zegali.ir

شماره تلگرام : 09115666337


instagram

زگالی | Zegali