بهترین نوع ست کردن کوسن با مبل های رنگی

مبل‌ها را بسته به سلیقه خود می‌توانید با کوسن‌های متفاوت دیزاین کنید. این امر بسته به سلیقه و چیدمان داخلی شما دارد.

بهترین نوع ست کردن کوسن با مبل های رنگی

این که از چه کوسنی برای چه چیدمانی استفاده کنیم، به نوع سبک دکوراسیون داخلی خانه شما مربوط می‌شود. به عنوان مثال اگر چیدمان منزل شما سنتی است استفاده از کوسن‌های گلدوزی شده و زری‌دوزی شده می‌تواند برای شما انتخاب ایده آلی باشد. حال اگر شما از یک دکوراسیون مدرن پیروی می‌کنید، به شما استفاده از کوسن‌های فانتزی را پیشنهاد می‌کنیم. بدون تردید برای خانه‌های با چیدمان لوکس بهترین چیدمان به‌وسیله کوسن‌های طلایی و شال مبل‌های پشمی است. با ما همراه باشید تا شما را با جدیدترین چیدمان‌ها به‌وسیله کوسن‌های متنوع آشنا کنیم. بدون تردید بعد از مطالعه این مقاله شما خواهید توانست بهترین ایده پردازی را از آن خود کرده و بهترین نوع کوسن را برای مبلمان خود انتخاب کنید.

کوسن‌های با رنگ متضاد با مبل

برای شروع لازم است خاطر نشان کرد استفاده از رنگ‌ها را در دکوراسیون خود محدود نکنید. شما به راحتی با هر هارمونی رنگی که دارید می‌توانید به دیزاین داخلی به وسیله کوسن‌ها بپردازید. چیزی که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، چیدمان مبل قهوه‌ای با کوسن‌های آبی است. هیچ مانعی ندارد اگر بخواهید از کوسن‌های متضاد با سرویس مبل خود استفاده کنید. این امر به زیباتر شدن محیط شما نیز بسیار کمک می‌کند. کوسن‌های راه راه و ساده آبی تیره و روشن می‌تواند انتخاب مطلوبی برای مبل‌های کرم شکلاتی شما باشد. این تصویر این پیام را به ذهن شما می‌رساند که بدون ترس از رنگ‌ها در ایده پردازی خود بهره ببرید.

ست کردن کوسن رنگی با مبل خنثی

برای مبل‌های که رنگ خنثی دارد دست شما برای انتخاب رنگ کوسن باز است. برای این منظور شما به راحتی می‌توانید از کوسن‌های رنگی با هر جنس پارچه‌ای بهره ببرید. به عنوان مثال اگر مبل شما همانند تصویر خاکستری است، می‌توانید از کوسن پشمی یا کوسن ساده نهایت استفاده را ببرید. این سبک چیدمان برای علاقه‌مندان به دکوراسیون‌های مدرن بهترین گزینه انتخابی به شمار می‌رود.

ست کردن کوسن با مبل زرد

اگر مبل شما تناژ رنگی روشن دارد، می‌توانید از کوسن‌های رنگ شادتر بهره ببرید. استفاده از کوسن‌های صورتی، سفید، صدفی، قرمز و تناژ رنگی مشابه می‌تواند انتخاب مطلوبی برای شما به شمار آید. از این ایده پردازی برای اتاق نشیمن خود استفاده کنید تا انرژی رنگ‌ها روز شما را شادتر و پرانرژی‌تر جلوه دهد.

کوسن‌های رنگی برای دکوراسیون‌های رنگی

اگر تمایل به استفاده از رنگ‌ها را دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از کوسن‌های رنگی برای این منظور استفاده کنید. چیزی که در عکس زیر مشاهده می‌کنید، یک مبل رنگی است. این امر نشان از این نیست که وقتی مبل شما رنگی است، اجازه استفاده از کوسن‌های رنگی را ندارید. شما به راحتی می‌توانید متضاد با هارمونی رنگ فضا و مبلمان خود از کوسن‌های با رنگ مترادف و متضاد استفاده کنید.

کوسن برای مبل‌های راه راه

اگر مبل‌های شما رنگی راه راه است و نیاز به راهنمایی برای ترکیب رنگ آن با کوسن دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از کوسن‌های رنگی استفاده کنید. کوسن‌های رنگی در کنار مبلمان رنگی به شما یک چیدمان سنتی را ارائه می‌دهد. برای جلوه دادن بیشتر به فضا می‌توانید از گلدان‌های طبیعی در دکوراسیون خود استفاده کنید.

کوسن برای مبل‌های گل‌دار

اگر مبل‌های شما گل‌دار است، می‌توانید از دو ایده پردازی بهره بگیرید. در ابتدا به شما پیشنهاد می‌کنیم از کوسن‌های ترکیبی استفاده کنید. به این صورت که کوسن مبل گل‌دار را با گل مبل و کوسن ساده ترکیب کنید. انتخاب دیگر شما استفاده از کوسن‌های رنگی ساده به صورت ترکیبی و تک رنگ است. همه این عوامل به سلیقه شما و محیط اطرافتان بستگی دارد. به عنوان مثال اگر علاقه‌مند به دکوراسیون شلوغ نیستید می‌توانید از کوسن‌های که هارمونی رنگ آن با مبل هماهنگ بوده و به صورت ساده طراحی شده، استفاده کنید.

کوسن‌های رنگی برای مبل‌های ساده

برای مبل‌های ساده به شما استفاده از کوسن‌های رنگی را توصیه می‌کنیم. اگر همانند تصویر مبل شما رنگ ساده و روشنی دارد، انتخاب ما برای شما کوسن‌های با رنگ جیغ است. بدون تردید کوسن‌های رنگ روشن در  دکوراسیون بسیار مشهود است. از همین رو می‌توانید چیدمان داخلی خود را نیز با این سبک چیدمان تلفیق کنید و یک دکوراسیون دنباله‌دار را ادامه دهید.

ست کردن کوسن با مبل طوسی رنگ

مبل‌های طوسی نیز با رنگ خنثی خود، طرفداران بسیاری در بین مردم داشته و همچنین انتخاب کوسن برای آن‌ها نیز بسیار راحت می‌باشد. چرا که این نوع مبلمان با انواع کوسن‌ها با جنس‌ها و رنگ‌های مختلف به راحتی ست می‌شوند که نمونه‌ای از آن را در تصویر زیر مشاهده می‌کنید. در این تصویر این مبل طوسی رنگ ساده، با کوسن‌هایی به رنگ زیبا ست شده و یک دکوراسیون ایده‌آل را به ارمغان آورده است.

کوسن سفید و مبل سفید

شاید تمایل به استفاده رنگ‌ها نداشته باشید و استفاده از مبل سفید را به هر مبل دیگری ترجیح دهید. برای اینکه سادگی فضای شما به خوبی حفظ شود به شما استفاده از کوسن‌های مترداف با مبل و فضا را پیشنهاد می‌کنیم. این امر سبب می‌شود هارمونی رنگ موجود در فضا به هم نخورد و آرامشی که مد نظر شما است در چیدمان منزل شما به‌خوبی حفظ شود.

ست مبل صورتی با کوسن‌های خردلی

برای اینکه یک دکوراسیون مدرن و شیک داشته باشید به شما استفاده از رنگ صورتی تیره را پیشنهاد می‌کنیم. برای این منظور به راحتی می‌توانید از کوسن‌های خردلی که رنگی متضاد به مبل شما را دارد استفاده کنید. برای جلوه دادن بیشتر به فضا می‌توانید از گل‌های طبیعی آپارتمانی در زمان چیدمان نیز بهره ببرید.

مبل‌های آبی و کوسن‌های رنگی

برای مبل‌های رنگ روشن توصیه ما استفاده از رنگ‌های روشن و جیغ است. در صورتی‌که تمایل به چیدمان شلوغ و رنگارنگ نداشته باشید، همانند تصویر زیر می‌توانید از کوسن‌های مشابه با مبل بهره ببرید. استفاده از کوسن‌های رنگ شاد و رنگی در دیزاین زیر سبب شده است شما یک دکوراسیون زیبا و آرامش‌بخش را تجربه کنید.

کوسن برای مبل آبی نفتی

مبل آبی نفتی همان طور که در تصویر مشاهده می‌کنید، خانه شما را بسیار لوکس و زیبا جلوه می‌دهد. بدون شک شما به راحتی با استفاده از کوسن‌های طلایی، مشکی، سفید و خردلی می‌توانید این شیک بودن را بیشتر در محیط پیاده کنید. چیزی که در تصویر مشاهده می‌شود استفاده از یکرنگ متضاد برای کوسن مبل آبی نفتی است که سبب زیباتر شدن آن شده است.

مبل آبی سبز آبی و کوسن مخصوص آن

برای مبل‌های سبزآبی می‌توانید از رنگ‌های با تناژ رنگی مبل و یا مشابه با آن استفاده کنید. همچنین استفاده از رنگ خردلی برای این گونه مبل‌ها می‌تواند ایده مناسبی باشد. شما به صورت ترکیبی می‌توانید از کوسن‌های آبی فیروزه‌ای و رنگی همانند تصویر بهره بگیرید. این امر علاوه بر جلوه دادن مبل شما به زیباتر شدن دکوراسیون شما نیز بسیار کمک می‌کند.

مبل مشکی و کوسن‌های رنگی

یکی دیگر از انتخاب‌های که به لوکس شدن محیط منزل شما بسیار کمک می‌کند استفاده از مبل مشکی است. از آنجایی‌که رنگ مشکی به راحتی با هر هارمونی رنگی هم‌خوانی دارد، شما می‌توانید از کوسن‌های مخملی قرمز، کوسن‌های طلایی، کوسن آبی فیروزهای و یا آبی نفتی کتانی و بسیاری کوسن‌های دیگر در این ایده پردازی استفاده کنید. کوسن سفید و صورتی هم می‌تواند هارمونی رنگ خاصی را برای شما ایجاد کند.

کوسن مناسب مبل خردلی

برای مبل‌های با تناژ رنگ خردلی می‌توانید از کوسن‌های سفید و یا رنگ خردلی استفاده کنید. برای شیک‌تر شدن فضا می‌توانید از کوسن‌ها و شال مبل‌های طلایی نیز استفاده کنید. استفاده از لوازم شیک و مدرن طلایی نیز می‌تواند شما را به سمت یک چیدمان مدرن هدایت کند. در عکس‌های زیر می‌توانید نمونه‌هایی از کوسن‌های مناسب برای مبل خردلی را مشاهده کنید.

مبل زیتونی و کوسن رنگی

برای مبل‌های زیتونی همانند سایر مبل‌های رنگ روشن دیگر، دست شما برای انتخاب کوسن رنگی باز است. برای این منظور می‌توانید از کوسن‌های شیک رنگی و یا از کوسن‌های تک رنگ مشابه با مبل خود استفاده کنید. استفاده از رنگ بنفش، قرمز لاکی، مشکی و طلایی برای مبل‌های زیتونی توصیه می‌شود.

کوسن مناسب مبل به رنگ بژ

هر چه رنگ مبل شما خنثی‌تر باشد، بیشتر می‌توانید از کوسن‌های روشن‌تر استفاده کنید. استفاده از کوسن‌هایی با تم رنگی قرمز، نارنجی، صورتی باعث ایجاد محیطی گرم و راحت در خانه می‌شود و استفاده از رنگ آبی و زرد در کوسن مبل به رنگ بژ نیز می‌تواند محیطی شاداب و روشن بوجود آورد. بهره بردن از کوسن‌هایی با تم رنگی قرمز پررنگ همراه با سبز زیتونی نیز یکی دیگر از راه‌های ست کردن کوسن با مبل به رنگ بژ به حساب می‌آید.

چه کوسنی با مبل قرمز ست می‌شود؟

از کوسن‌هایی با رنگ‌ها و طرح‌های متنوع می‌توان همراه با مبل با تم رنگی قرمز استفاده کرد که نمونه‌هایی از آن‌ها را در تصویر زیر مشاهده می‌کنید. اگر به دنبال ایجاد محیطی مدرن هستید می‌توانید از کوسن‌هایی با رنگ خنثی و طرح ساده استفاده کنید و در غیر این صورت نیز استفاده از کوسن‌هایی با طرح‌های جالب و رنگی می‌تواند محیطی فانتزی در منزل شما ایجاد کند.

کوسن برای مبل کله غازی

استفاده از کوسن‌هایی با ترکیب رنگی زرد و طلایی می‌تواند انتخاب مناسبی برای مبل‌های به رنگ کله غازی بوده و از سردی محیط نیز بکاهند. استفاده از رنگ‌های خاکستری با طرح‌های متنوع نیز یکی دیگر از گزینه‌های شماست که به شما اجازه می‌دهد از وسایل رنگی بیشتری در دکوراسیون و تزئین خانه خود استفاده کنید.

 

 

 

 

پروژه های زگالی

مطالب مفید و خواندنی

دکوراسیون اتاق مستر

دکوراسیون اتاق مستر

دکوراسیون اتاق مستر مستر اتاق خواب اصطلاحی است که این روزها در دکوراسیون داخلی بسیار استفاده ...

بیشتر بخوانید
دکوراسیون و چیدمان چوبی برای اتاق کودک

دکوراسیون و چیدمان چوبی برای اتاق کودک

دکوراسیون و چیدمان چوبی برای اتاق کودک وقتی صحبت از چیدمان منزل می شود، چیدمان اتاق ...

بیشتر بخوانید
پرده کرکره چوبی در دکوراسیون داخلی

پرده کرکره چوبی در دکوراسیون داخلی

پرده کرکره چوبی در دکوراسیون داخلی پرده‌های کرکره‌ای در کل در دو نوع چوبی و فلزی ...

بیشتر بخوانید
پوسترهای سه بعدی در طراحی دکوراسیون

پوسترهای سه بعدی در طراحی دکوراسیون

پوسترهای سه بعدی در طراحی دکوراسیون پوستر همانند کاغذ دیواری می باشد که بر روی دیوار ...

بیشتر بخوانید
ایده هایی برای طراحی و اجرای دکوراسیون ویلا

ایده هایی برای طراحی و اجرای دکوراسیون ویلا

طراحی و ایده های خلاقانه برای دکوراسیون ویلا در سال ۲۰۲۱ ما زندگی را با مجموعه‌ای ...

بیشتر بخوانید
تفاوت شومینه برقی و شومینه گازی

تفاوت شومینه برقی و شومینه گازی

تفاوت شومینه برقی و شومینه گازی هیچ چیزی نمی تواند در یک روز سرد به اندازه  ...

بیشتر بخوانید
اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون داخلی

اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون داخلی

اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون داخلی رعایت نکردن اندازه ها در طراحی داخلی دکوراسیون داخلی منزل قوانین ...

بیشتر بخوانید
پنج رنگ فوق‌العاده در طراحی داخلی اتاق خواب

پنج رنگ فوق‌العاده در طراحی داخلی اتاق خواب

پنج رنگ فوق‌العاده در طراحی داخلی اتاق خواب در این مقاله شما را با ۵ رنگ ...

بیشتر بخوانید
سبک Glam در طراحی داخلی منزل

سبک Glam در طراحی داخلی منزل

سبک Glam در طراحی داخلی منزل خیلی از ما بلافاصله بعد از خرید خانه یا د ...

بیشتر بخوانید
نمایش بیشتر

لینک ها و کلمات کلیدی مفید

طراحی دکوراسیون فروشگاه /طراحی دکوراسیون در فروشگاه زگالی /تزئینات و تجهیزات ساختمانی زگالی ارایه دهنده ی خدمات طراحی دکوراسیون شیک ومدرن /طراحی دکوراسیون با سنگ آنتیک در فروشگاه زگالی /طراحی و اجرای سقف کاذب کشسانی در فروشگاه زگالی /انواع درب ها در طرح و مدل و رنگ های متنوع در فروشگاه زگالی /انواع پوسترهای دیواری در طرح و مدل و رنگ های متنوع در فروشگاه زگالی /چوب ترمووود /انواع کاغذ دیواری در طرح و مدل و رنگ های متنوع در فروشگاه زگالی /انواع متنوع و جدید پرده های کرکره در فروشگاه زگالی /پارکت های جدید و متنوع و با کیفیت بالا در فروشگاه زگالی /طراحی و اجرای انواع نرده و حفاظ استیل با استفاده از بهترین آلیاژ استیل در مجموعه زگالی /جدید ترین و به روز ترین موکت ها در طرح و رنگ های متنوع با کیفیت عالی و قیمت مناسب در مجموعه زگالی /درب ضد سرقت، امنیت خانه ارزش هزینه کردن دارد /آسمان مجازی یا سقف کشسان /نمایندگی فروش و اجرا پارکت رشت /نمایندگی فروش و اجرا پارکت گیلان /نمایندگی و فروش کاغذدیواری در رشت /انواع و مدل های کاغذ دیواری گیلان /انواع و مدل های کاغذ دیواری رشت /

ارتباط با ما

از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

اطلاعات تماس

آدرس :رشت ، خیابان معلم ، ابتدای فاز دوم ، ساختمان نیک

فروشگاه : 33520821-013

مدیریت : 33521588-013

تلفکس : 33557023-013

ایمیل : info@zegali.ir

شماره تلگرام : 09115666337


instagram

زگالی | Zegali