شیک ترین مدلهای استفاده از رنگ سبز در دکوراسیون خانه

شیک ترین مدلهای استفاده از رنگ سبز در دکوراسیون خانه

استفاده از یک رنگ خاص و زیبا در دکوراسیون داخلی خانه یکی از بهترین ایده هایی است که زیبایی و جذابیت خانه را بیشتر میکند بیشتر افراد که به تنوع در دکوراسیون داخلی خانه و افزایش زیبایی خانه اهمیت زیادی می دهند از رنگ های زیبا مانند رنگ سبز در دکوراسیون خانه استفاده میکنند.یکی از مهم ترین عنصر در زیبایی خانه هماهنگ بودن همه ی وسایل های داخل آن است. برای مثال اگر از رنگ سبز در دکوراسیون داخلی خانه استفاده میکنید همه ی وسایل های داخل خانه مانند مبلمان خانه فرش و پرده و… با آن رنگ هماهنگ باشد. بیشتر افراد که با اصول طراحی دکوراسیون داخلی خانه آشنا نیستند از همه ی رنگ ها در دکوراسیون خانه استفاده میکنند مبلمان را به یک رنگ پرده و فرش ها را به رنگ های دیگر انتخاب میکنند این باعث شلوغی زیاد خانه میشود و شما زودتر از خانه ی خود دلزده میشوید.دکوراسیون رنگ سبز یکی از بهترین انتخاب ها نسبت به سایر رنگ ها است استفاده از رنگ سبز در دکوراسیون خانه باعث ایجاد یک فضای شاد می شود همانطور که نشستن در طبیعت و تماشای درخت و مناطق سبز باعث آرامش است.

استفاده از گل و گیاه در خانه باعث ایجاد یک فضای آرام درخانه می شود رنگ سبز نیز یکی از بهترین رنگ ها برای ایجاد یک فضای آرام درخانه میشود. رنگ های سبز زیتونی,سبز متمایل به زرد و همه ی رنگ ها در سایه ی این رنگ زیبا نشان دهنده ی گسترده بی مرز این رنگ هستند.رنگ سبز بعد از رنگ آبی یکی از محبوبترین رنگ در دنیا شناخته شده است. رنگ سبز فراوان ترین رنگ در طبیعت است که چشم انسان بیشتر از سایر رنگ ها در طبیعت این رنگ را میبیند.

شاید وقتی صحبت استفاده از رنگ سبز در دکوراسیون خانه می شود عده ای سریعاً فکرشان فقط به استفاده از رنگ سبز برای دیوارها معطوف شود؛ دیوارهایی به رنگ سبز در کنار استفاده از سایر وسایل در رنگ هایی عموماً روشن و متضاد برای اینکه هم رنگ زیبای سبز دیوارها به چشم بیاید و هم دیگر وسایل منزل خوب دیده شوند. اما استفاده از این رنگ در دکوراسیون منزل فقط مختص دیوارها نیست.

می توان استفاده از طیف های متنوع رنگ سبز را در تمامی وسایل منزل مورد توجه قرار داد. اگر دیوارها به رنگ سفید یا کرم و… هستند به راحتی می توانید با استفاده از یک مبل راحتی سبز رنگ در کنار این دیوار به یک دکوراسیون خانه ایدئال دست یابید بدون اینکه از کمک هیچ طراح حرفه ای استفاده کرده باشید! اگر هم در کنار این مبل یا کاناپه از یک آباژور ایستاده زیبا استفاده کنید که دیگر، طرحی رویایی ساخته اید.

همچنین یکی از معمولترین و تکراری ترین و البته جذابترین کاربردهای رنگ سبز در دکوراسیون خانه بسیار زیبا و شیک استفاده از گلدان است، بله گلدان. همان چیزی که تمامی ما حداقل ۱ عدد از آن را در گوشه ای از منزل جای داده ایم. گل و گیاه به رنگ سبز می تواند در ترکیبی از رنگ های مختلف در منزل، مانند یک گوهر بدرخشد اگر به زیبایی و به درستی از آنها استفاده کنید و در مکان یابی صحیح و استفاده از آن دقت کنید.

مورد دیگرِ استفاده از رنگ سبز در دکوراسیون منزل زیبا و شیک به کار بردن سرامیک های کف برای ایجاد جذابیت و طراوت بخشی به خانه است. به راحتی می توانید از رنگ سبز در این زمینه نیز استفاده کنید سپس با چینش و دکوراسیون صحیح دیگر وسایل در این زمینه زیبا و جذاب، به فرم و دکوراسیونی بسیار ایدئال دست یابید.

تاثیر رنگ سبز در دکوراسیون داخلی منزل

چون رنگ سبز یکی از بهترین رنگ ها برای ایجاد یک محیط آرام است و این رنگ بسیار آرامش بخش است.در طراحی دکوراسیون داخلی خانه میتواند بسیار تاثیر گذار باشد.رنگ سبز در زیر مجموعه ی رنگ های سرد قرار دارد اما تاثیرات گرم و مثبتی دارد.

رنگ سبز یک رنگ زندگی بخش است.برا همین بیشتر افراد بر این باورند که ترکیب رنگ سبز با آفتاب طبیعت را دوباره زنده میکند برای همین در بیشتر اتاق های آفتاب گیر استفاده میکنند. بیشتر افراد به استفاده از گل و گیاه در خانه ی خود علاقه دارند برای همین از گل ها بیشتر در خانه استفاده میکنند اگر در کنار گل و گیاه از دکوراسیون رنگ سبز نیز استفاده کنید یک محیط آرام با رنگ و گل و گیاه درست میکنید در انتخاب رنگ سبز برای دکوراسیون خانه مانند سایر رنگ ها باید به نکات زیادی توجه داشته باشید اگر رنگ سبز در دکوراسیون داخل خانه را با سایر وسایل های موجود در خانه هماهنگ کنید یک خانه زیبا و جذاب برای خود درست میکنید استفاده از رنگ های سبزو سفید باهم در دکوراسیون داخلی خانه تاثیر بسیار زیادی در زیبایی خانه دارد اگر مبلمان خود را سفید و سایر بخش ها را سبز انتخاب کنید زیبایی و جذابیت آن بیشتر از سایر رنگ ها میشود. در این مطلب از سایت اتاق به شما کمک میکنیم تا بتوانید بهترین دکوراسیون رنگ سبز را برای خانه ی خود درست کنید و همچین با استفاده از رنگ سبز یک فضای آرامش بخش و زیبا برای خود درست کنید و خانه ی خود را به خوبی تزئین کنید که باعث جلب توجه همه بشود.

منبع: وب سایت اتاق

 

 

پروژه های زگالی

مطالب مفید و خواندنی

دکوراسیون اتاق مستر

دکوراسیون اتاق مستر

دکوراسیون اتاق مستر مستر اتاق خواب اصطلاحی است که این روزها در دکوراسیون داخلی بسیار استفاده ...

بیشتر بخوانید
دکوراسیون و چیدمان چوبی برای اتاق کودک

دکوراسیون و چیدمان چوبی برای اتاق کودک

دکوراسیون و چیدمان چوبی برای اتاق کودک وقتی صحبت از چیدمان منزل می شود، چیدمان اتاق ...

بیشتر بخوانید
پرده کرکره چوبی در دکوراسیون داخلی

پرده کرکره چوبی در دکوراسیون داخلی

پرده کرکره چوبی در دکوراسیون داخلی پرده‌های کرکره‌ای در کل در دو نوع چوبی و فلزی ...

بیشتر بخوانید
پوسترهای سه بعدی در طراحی دکوراسیون

پوسترهای سه بعدی در طراحی دکوراسیون

پوسترهای سه بعدی در طراحی دکوراسیون پوستر همانند کاغذ دیواری می باشد که بر روی دیوار ...

بیشتر بخوانید
ایده هایی برای طراحی و اجرای دکوراسیون ویلا

ایده هایی برای طراحی و اجرای دکوراسیون ویلا

طراحی و ایده های خلاقانه برای دکوراسیون ویلا در سال ۲۰۲۱ ما زندگی را با مجموعه‌ای ...

بیشتر بخوانید
تفاوت شومینه برقی و شومینه گازی

تفاوت شومینه برقی و شومینه گازی

تفاوت شومینه برقی و شومینه گازی هیچ چیزی نمی تواند در یک روز سرد به اندازه  ...

بیشتر بخوانید
اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون داخلی

اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون داخلی

اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون داخلی رعایت نکردن اندازه ها در طراحی داخلی دکوراسیون داخلی منزل قوانین ...

بیشتر بخوانید
پنج رنگ فوق‌العاده در طراحی داخلی اتاق خواب

پنج رنگ فوق‌العاده در طراحی داخلی اتاق خواب

پنج رنگ فوق‌العاده در طراحی داخلی اتاق خواب در این مقاله شما را با ۵ رنگ ...

بیشتر بخوانید
سبک Glam در طراحی داخلی منزل

سبک Glam در طراحی داخلی منزل

سبک Glam در طراحی داخلی منزل خیلی از ما بلافاصله بعد از خرید خانه یا د ...

بیشتر بخوانید
نمایش بیشتر

لینک ها و کلمات کلیدی مفید

طراحی دکوراسیون فروشگاه /طراحی دکوراسیون در فروشگاه زگالی /تزئینات و تجهیزات ساختمانی زگالی ارایه دهنده ی خدمات طراحی دکوراسیون شیک ومدرن /طراحی دکوراسیون با سنگ آنتیک در فروشگاه زگالی /طراحی و اجرای سقف کاذب کشسانی در فروشگاه زگالی /انواع درب ها در طرح و مدل و رنگ های متنوع در فروشگاه زگالی /انواع پوسترهای دیواری در طرح و مدل و رنگ های متنوع در فروشگاه زگالی /چوب ترمووود /انواع کاغذ دیواری در طرح و مدل و رنگ های متنوع در فروشگاه زگالی /انواع متنوع و جدید پرده های کرکره در فروشگاه زگالی /پارکت های جدید و متنوع و با کیفیت بالا در فروشگاه زگالی /طراحی و اجرای انواع نرده و حفاظ استیل با استفاده از بهترین آلیاژ استیل در مجموعه زگالی /جدید ترین و به روز ترین موکت ها در طرح و رنگ های متنوع با کیفیت عالی و قیمت مناسب در مجموعه زگالی /درب ضد سرقت، امنیت خانه ارزش هزینه کردن دارد /آسمان مجازی یا سقف کشسان /نمایندگی فروش و اجرا پارکت رشت /نمایندگی فروش و اجرا پارکت گیلان /نمایندگی و فروش کاغذدیواری در رشت /انواع و مدل های کاغذ دیواری گیلان /انواع و مدل های کاغذ دیواری رشت /

ارتباط با ما

از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

اطلاعات تماس

آدرس :رشت ، خیابان معلم ، ابتدای فاز دوم ، ساختمان نیک

فروشگاه : 33520821-013

مدیریت : 33521588-013

تلفکس : 33557023-013

ایمیل : info@zegali.ir

شماره تلگرام : 09115666337


instagram

زگالی | Zegali