تجهیزات آشپزخانه مدرن را بشناسید

تجهیزات آشپزخانه مدرن را بشناسید

هر آشپزخانه ای امکانات و ویژگی هایی دارد که ممکن است، آشپزخانه دیگر فاقد آن ها باشد. بدون شک معمولا فراهم نمودن همه امکانات و تجهیزات آشپزخانه امکان پذیر نیست؛ اما بد نیست بدانیم حضور کدام امکانات در دکوراسیون آشپزخانه، آن جا را به فضایی راحت تر و مناسب تر برای انجام کارهای آشپزی تبدیل می کند. به همین دلیل تصمیم گرفته ایم ۱۱ پیشنهاد به شما بدهیم؛ که می توانند یاری دهنده شما برای طراحی دکوراسیون و تجهیزات آشپزخانه باشند. با ما همراه باشید.

تجهیزات آشپزخانه

آشپزخانه کوچک

بزرگ تر بودن آشپزخانه، همیشه به معنای بهتر بودن نیست. بسیاری از خانم های ایرانی عاشق آشپزخانه های بزرگ هستند؛ اما اگر درست بیندیشیم، آیا واقعا این بزرگی به معنای زحمت و هزینه بیشتر نیست؟ این موضوع در حالی است که آشپزخانه ای مانند تصویر که تمام امکانات لازم را دارد، نیاز ما را بر آورده می کند.

دکوراسیون آشپزخانه

دسترسی مستقیم به فضای بیرونی در آشپزخانه

آشپزخانه ای که به بالکن، تراس و یا حیاط متصل است، نه تنها فضایی برای استراحت فراهم می آورد، بلکه از نظر بصری نیز آشپزخانه را دلبازتر نشان می دهد. اگر این فضای بیرونی به اندازه کافی بزرگ باشد که یک ست ناهارخوری در خود جای دهد، می تواند محیط بسیار جذابی برای صرف شام در کنار خانواده و دوستان باشد. ضمن اینکه این ارتباط با بیرون، می تواند بهترین تهویه برای محیط آشپزخانه باشد.

آشپزخانه

 نورگیر سقفی در آشپزخانه

حضور نور طبیعی در آشپزخانه، هم از لحاظ عملکردی و تأمین روشنایی و هم از نظر بهداشتی، از اهمیت زیادی برخوردار است. اگر آشپزخانه شما چنین امکانی ندارد، با نورگیر سقفی می توانید آن را جبران کنید.

وسایل آشپزخانه

 نورپردازی زیر کابینت آشپزخانه

علاوه بر نور طبیعی، نور مصنوعی نیز از دیگر تجهیزات آشپزخانه است. یکی از انواع نورپردازی هایی که در آشپزخانه به کار می رود، نورپردازی زیر کابینت است؛ که هم نور محیطی مناسب و هم نور موضعی لازم برای انجام کارهای روزانه را فراهم می نماید. ضمن اینکه این نوع نورپردازی، زیبایی دکوراسیون آشپزخانه شما را دوچندان می کند.

چیدمان آشپزخانه

 سینک ظرفشویی در دکوراسیون و تجهیزات آشپزخانه

اگر بیشتر ظرف ها را با دستتان می شویید، سینک دوقلو از ضروریات آشپزخانه شما است؛ اگر از ماشین ظرفشویی استفاده می کنید، سینک تکی کارتان را راه می اندازد. اما نباید فراموش کنید، سینک دوقلو برای کارهایی غیر از شستن ظروف، مانند شستن میوه و سبزیجات نیز بسیار مفید است.

سینک ظرفشویی

 سینک آماده سازی در تجهیزات آشپزخانه

اگر امکان این را داشته باشید که علاوه بر سینک ظرفشویی، یک سینک برای شستن میوه ها و سبزیجات در جزیره یا کانتر آشپزخانه خود نصب کنید، انجام کارها بسیار آسان تر خواهد شد؛ مخصوصا اگر دو نفر هم زمان در حال کار در آشپزخانه باشند.

سینک آماده سازی

 دو سینک در آشپزخانه

یک پیشنهاد دیگر برای خانواده های شلوغ یا پر رفت و آمد در تجهیزات آشپزخانه ، نصب دو سینک بزرگ به صورت جدا از هم در آشپزخانه است. این سیستم فضای بیشتری اشغال می کند؛ اما کار شما را بسیار آسان تر می نماید.

آشپزخانه دو سینک

 دو ماشین ظرفشویی در تجهیزات آشپزخانه

یکی دیگر از تجهیزات آشپزخانه که به صورت جفتی مناسب تر است، ماشین ظرفشویی می باشد. این لوازم نیز برای خانه های شلوغ، باعث صرفه جویی زیادی در وقت می شود. اگر فضای آشپزخانه اجازه تعبیه دو ماشین ظرفشویی را نمی دهد، یک کشوی اضافی به ماشین ظرفشویی کامل خود اضافه کنید.

ماشین ظرف شویی

 یخچال کم عمق در آشپزخانه

بسیاری از ما نگران جا دادن لوازم خانگی های بزرگ در دکوراسیون آشپزخانه خود هستیم. یکی از این لوازم ها یخچال ها هستند؛ که خوشبختانه امروزه نمونه های کم عمق، ولی عریض تر یا بلندتر تولید می شوند که می توانند با ابعاد استاندارد کابینت آشپزخانه شما مطابقت داده شده و ظاهر یکدست تری ایجاد کنند.

یخچال کم عمق

 فر بخار در تجهیزات آشپزخانه

این نوع فرها غذا را با گرمای بخار می پزند. این فرها طرفداران بسیاری پیدا کرده اند؛ چرا که رطوبت غذا را در هنگام پختن حفظ می کنند و از طرف دیگر روش پخت سالم تری ارائه می دهند. زیرا ویتامین غذا در پخت بخارپز نسبت به پخت خشک بیشتر حفظ می شود. البته نباید فر بخار جایگزین فر معمولی شود؛ به این دلیل که برخی از غذاها نیاز به پخت خشک یا سرخ شدن دارند.

فر بخارپز

 کابینت لوازم برقی کوچک در تجهیزات آشپزخانه

یکی از تجهیزات آشپزخانه که علاوه بر دسترسی آسان شما به وسایل برقی کوچک در آشپزخانه، آن ها را از دید دور نگه می دارد و باعث می شود آشپزخانه شلوغ به نظر نرسد، کابینت هایی است که در سطح کانتر تعبیه می شوند. فقط در هنگام طراحی کابینت آشپزخانه به ابعاد وسایل برقی که استفاده می کنید، توجه نمایید.

کابینتمنبع: وب سایت دکوراسیون تزئین

پروژه های زگالی

مطالب مفید و خواندنی

دکوراسیون اتاق مستر

دکوراسیون اتاق مستر

دکوراسیون اتاق مستر مستر اتاق خواب اصطلاحی است که این روزها در دکوراسیون داخلی بسیار استفاده ...

بیشتر بخوانید
دکوراسیون و چیدمان چوبی برای اتاق کودک

دکوراسیون و چیدمان چوبی برای اتاق کودک

دکوراسیون و چیدمان چوبی برای اتاق کودک وقتی صحبت از چیدمان منزل می شود، چیدمان اتاق ...

بیشتر بخوانید
پرده کرکره چوبی در دکوراسیون داخلی

پرده کرکره چوبی در دکوراسیون داخلی

پرده کرکره چوبی در دکوراسیون داخلی پرده‌های کرکره‌ای در کل در دو نوع چوبی و فلزی ...

بیشتر بخوانید
پوسترهای سه بعدی در طراحی دکوراسیون

پوسترهای سه بعدی در طراحی دکوراسیون

پوسترهای سه بعدی در طراحی دکوراسیون پوستر همانند کاغذ دیواری می باشد که بر روی دیوار ...

بیشتر بخوانید
ایده هایی برای طراحی و اجرای دکوراسیون ویلا

ایده هایی برای طراحی و اجرای دکوراسیون ویلا

طراحی و ایده های خلاقانه برای دکوراسیون ویلا در سال ۲۰۲۱ ما زندگی را با مجموعه‌ای ...

بیشتر بخوانید
تفاوت شومینه برقی و شومینه گازی

تفاوت شومینه برقی و شومینه گازی

تفاوت شومینه برقی و شومینه گازی هیچ چیزی نمی تواند در یک روز سرد به اندازه  ...

بیشتر بخوانید
اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون داخلی

اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون داخلی

اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون داخلی رعایت نکردن اندازه ها در طراحی داخلی دکوراسیون داخلی منزل قوانین ...

بیشتر بخوانید
پنج رنگ فوق‌العاده در طراحی داخلی اتاق خواب

پنج رنگ فوق‌العاده در طراحی داخلی اتاق خواب

پنج رنگ فوق‌العاده در طراحی داخلی اتاق خواب در این مقاله شما را با ۵ رنگ ...

بیشتر بخوانید
سبک Glam در طراحی داخلی منزل

سبک Glam در طراحی داخلی منزل

سبک Glam در طراحی داخلی منزل خیلی از ما بلافاصله بعد از خرید خانه یا د ...

بیشتر بخوانید
نمایش بیشتر

لینک ها و کلمات کلیدی مفید

طراحی دکوراسیون فروشگاه /طراحی دکوراسیون در فروشگاه زگالی /تزئینات و تجهیزات ساختمانی زگالی ارایه دهنده ی خدمات طراحی دکوراسیون شیک ومدرن /طراحی دکوراسیون با سنگ آنتیک در فروشگاه زگالی /طراحی و اجرای سقف کاذب کشسانی در فروشگاه زگالی /انواع درب ها در طرح و مدل و رنگ های متنوع در فروشگاه زگالی /انواع پوسترهای دیواری در طرح و مدل و رنگ های متنوع در فروشگاه زگالی /چوب ترمووود /انواع کاغذ دیواری در طرح و مدل و رنگ های متنوع در فروشگاه زگالی /انواع متنوع و جدید پرده های کرکره در فروشگاه زگالی /پارکت های جدید و متنوع و با کیفیت بالا در فروشگاه زگالی /طراحی و اجرای انواع نرده و حفاظ استیل با استفاده از بهترین آلیاژ استیل در مجموعه زگالی /جدید ترین و به روز ترین موکت ها در طرح و رنگ های متنوع با کیفیت عالی و قیمت مناسب در مجموعه زگالی /درب ضد سرقت، امنیت خانه ارزش هزینه کردن دارد /آسمان مجازی یا سقف کشسان /نمایندگی فروش و اجرا پارکت رشت /نمایندگی فروش و اجرا پارکت گیلان /نمایندگی و فروش کاغذدیواری در رشت /انواع و مدل های کاغذ دیواری گیلان /انواع و مدل های کاغذ دیواری رشت /

ارتباط با ما

از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

اطلاعات تماس

آدرس :رشت ، خیابان معلم ، ابتدای فاز دوم ، ساختمان نیک

فروشگاه : 33520821-013

مدیریت : 33521588-013

تلفکس : 33557023-013

ایمیل : info@zegali.ir

شماره تلگرام : 09115666337


instagram

زگالی | Zegali