رنگها در کاغذ دیواری

رنگها در کاغذ دیواری

کاغذ دیواری قرمز

رنگ قرمز نماد دوستی و عشق وشادی می باشد . معمولا افرادی که این رنگ را می پسندند که دارای انرژی فوق العاده زیاد هستند .کاغذ دیواری با این تم رنگ بیشترین استفاده را در محیط هایی مانند رستوران ها و فست فود ها که به دنبال فضایی گرم می باشند مورد استفاده قرار می گیرد .

تعدیل کننده این رنگ گرم رنگی به مانند سفید است که می تواند جذابیت این رنگ را دوچندان کند .

کاغذ دیواری قرمز رنگی گرم،پرحرارت و انرژی است. قرمز نماد خون، عشق، جرأت، جسارت، جنگ و … است. انتخاب این رنگ نشانه ای از قدرت است.

استفاده از کاغذ دیواری قرمز، یا کاغذ دیواری قرمز ترکیبی که میتواند شامل کاغذ دیواری قرمز مشکی ، کاغذ دیواری قرمزسفید در محیط هایی مثل اتاق ریاست انتخابی هوشمندانه و بسیار مناسب است.

کاغذ دیواری آلبالویی

کاغذ دیواری آلبالویی را نباید با کاغذ دیواری قرمز اشتباه گرفت. با این حال نمیتوان ویژگی های مشترک روانشناختی این دورنگ را نادیده گرفت.کاغذ دیواری آلبالویی هم میتواند طرح دار باشد و هم ساده.

کاغذ دیواری آلبالویی را نباید با کاغذ دیواری قرمز اشتباه گرفت. با این حال نمیتوان ویژگی های مشترک روانشناختی این دورنگ را نادیده گرفت. کاغذ دیواری آلبالویی هم میتواند طرح دار باشد و هم ساده.

منظورمان از طرحدار بودن کاغذ دیواری، این است که این کاغذ دیواری میتواند دارای گل های آلبالویی با پس زمینه ای به رنگ دیگر و یا برعکس، زمینه ای آلبالویی با گلهای متفاوت باشد. این طرح ها تنها شامل گل نمیشود. بلکه ممکن است پس زمینه ی کاغذ دیواری آلبالویی خطوط و تیره و روشنی با همان رنگ باشد. کاغذ دیواری آلبالویی را میتوان از خانواده ی کاغذ دیواری قرمز و یا رنگ قرمز دانست.

کاغذ دیواری زعفرانی

کاغذ دیواری زعفرانی را میتوان از دسته ی کاغذ دیواری های زرد و طلایی دانست.کاغذ دیواری زعفرانی همچنین از دسته ی رنگهای گرم و نسبتاً شاد می باشد. کاغذ دیواری زرد برای محیط هایی مناسب است که نیاز به ایجاد یک تحول اساسی دارد. رنگ‌زیبای زعفرانی با نور خورشید جلوه ی بسیار دلپذیری دارد.

بنابراین شاید اگر کاغذ دیواری زرد را دراتاقی که نورگیری مناسبی دارد نصب کنیم؛ زیبایی اتاق دوچندان میشود. علاوه براین میتوان این رنگ زیبا و روشن را در محیطی که نور خوب و مناسبی ندارد استفاده کنیم تا ازنظر تاریکی و کم نوری هم دچار مشکل نشویم.

کاغذ دیواری زعفرانی به علت شباهتش به رنگ زرد و لیمویی میتواند ویژگی های مشترک این دو رنگ را از نظر روانشناسی داشته باشد. اگر دیده باشید؛ رنگ زعفران ممکن است گاهی سرخ تر به نظر برسد و گاهی زرد باشد.

کاغذ دیواری سبز

رنگ سبز ترکیبی از رنگ زرد و آبی است. سبز نشانه و نماد زندگی است. سبز رنگی الهام گرفته از دل طبیعت است . این رنگ حس زندگی ، تازگی ونشاط را به فرد القا میکند . وقتی کاغذ دیواری با این تم رنگ در منزل به خصوص در پذیرایی استفاده می شود فضایی صمیمی همراه با انرزی های فوق العاده مثبت سر شار از روح زندگی را برای خانواده فراهم می کند . از بین تمام رنگ ها، رنگ درک و دید رنگ سبز برای چشم ها ساده تر است. چشم برای دیدن رنگ سبز نیازی به تنظیم شبکیه ی خود ندارد! این رنگ احساس ثبات و امنیت میدهد و به تقویت حافظه کمک میکند. این رنگ هم مثل اکثر رنگ ها طیفی از روشن تا تیره که همان سبز یشمی است را دارد. سبز تیره (یشمی ) روح را آرام میکند و فراست را بالا میبرد.

کاغذ دیواری فسفری

کاغذ دیواری فسفری به علت دارا بودن انرژی فراوان و رنگ خاص و به نسبت تندی که دارد مناسب برای محیط هایی نظیر باشگاه و یا سالن های رقص است.کاغذ دیواری فسفری همچنین برای اتاق کودک انتخاب مناسبی خواهد بود.کاغذ دیواری فسفری گاهی بسته به دلخواه شما و مشتری با کاغذ دیواری هایی به رنگ های دیگر و متفاوت ترکیب میشود.ترکیب کاغذ دیواری فسفری با کاغذ دیواری خاکستری و یا کاغذ دیواری دلفینی ترکیب بی نظیری خواهد شد. معمولاً در رنگ های شاد و تندی مثل کاغذ دیواری فسفری برای رنگ ترکیبی با آن بسیار بهتر است که رنگ های خنثی و تیره تری استفاده کنیم. مثل ترکیب رنگ کاغذ دیواری فسفری با کاغذ دیوار قرمز ترکیب مناسبی نخواهد بود. با این حال همه چیز سلیقه ای و یا متناسب با شرایط خواهد بود.

کاغذ دیواری کله غازی

کاغذ دیواری کله غازی از دسته ی کاغذ دیواری های لاکچری است. رنگ سبز کله غازی یکی از رنگهای شیک و نسبتاً ریسک پذیر است.برای استفاده از کاغذ دیواری کله غازی باید در نظر داشته باشید که محیط منزل یا اداره و محل کار شما باید محیطی روشن و نورگیر باشد.

با این حال داریم افرادی را که ترجیح میدهند از رنگ های تیره و تمی تاریک برای محیط اداره یا منزلشان استفاده کنند.در این صورت میتوانید کاغذ دیواری کله غازی را به صورت ساده وبدون ترکیب بارنگ دیگری اجرا کنید. کاغذ دیواری کله غازی اگر با طرحی از طلایی یا با کاغذ دیواری طلایی ترکیب شود؛ جلوه ی بی نظیری خواهد داشت.

کاغذ دیواری آبی

آبی جزو رنگ های سرد و خنثی می باشد. رنگ آبی آرامش دهنده و تسکین دهنده ی درد است. رنگ آبی باعث کاهش فشار خون و کاهش استرس و اضطراب است.آبی رنگ اقیانوس و خواب و آسمان است! رنگی سراسر احساس و لطافت. الهام بخش و نماد صداقت است. افرادی که از رنگ آبی استفاده میکنند، خلاق و پر از ایده هستند. رنگ آبی خلاقیت و قوه ی تخیل را تقویت میکند.استفاده از کاغذ دیواری آبی و یا دکوراسیون آبی رنگ در اتاق کار میتواند ذهن شمارا باز و فعال کند. جالب این جاست که رنگ آبی اشتها را کاهش میدهد! در نتیجه توصیه میشود در آشپزخانه و یا جایی که غذا سرو میشود از این رنگ استفاده نشود. مگر اینکه در رژیم خاصی به سر میبرید! دلیل تأثیر رنگ آبی در لاغری شاید به این دلیل باشد که کمتر غذایی به رنگ آبی وجود دارد.

کاغذ دیواری آبی کاربنی

کاغذ دیواری آبی کاربنی یکی از رنگ های خاصی است که سلیقه های خاص را میطلبد.کاغذ دیواری آبی کاربنی رنگی تیره است و بنابراین انتخاب و اجرای آن بسیار حساس و نسبتاً ریسک پذیر خواهد بود.

زمانی که شما قصد دارید محیط خانه یا اداره اتان را تبدیل به محیطی تیره و با تمی کلاسیک کنید، توجه داشته باشید که میتوانید از کاغذ دیواری آبی کاربنی استفاده کنید. کاغذ دیواری آبی کاربنی ترکیب زیبایی با رنگ سفید و یا کاغذ دیواری لیمویی جلوه ی زیبایی ایجاد میکند. با این حال استفاده از کاغذ دیواری کاربنی میتواند به تنهایی و بدون هیچ ترکیب دیگری مورد استفاده قرار بگیرد.

کاغذ دیواری بنفش

بنفش ترکیب شده از دو رنگ آبی و قرمز می باشد . روانشناسان بر این باور هستند که افرادی که از این رنگ استفاده می کنند معمولا افرادی قاطع و البته مهربان و صمیمی هستند . استفاده از این رنگ در دکوراسیون منزل به ویژه کاغذ دیواری اتاق خواب با تم رنگی روشن تری وتم رنگی تیره تری برای نشیمن می تواند پیشنهاد ویژه ای برای شمایی باشد که به دنبال کاغذ رنگی با تم بنفش می باشید.

کاغذ دیواری پوست پیازی

کاغذ دیواری پوست پیازی از جمله کاغذ دیواری های پر طرفدار است. از آنجایی که انتخاب رنگ های تیره کمی ریسک به همراه دارد؛ اکثر مشتری های کاغذ دیواری به رنگهای روشن تر و ملایم تر تمایل دارند. این کاغذ دیواری یکی‌ از همین رنگهاست. رنگهای روشن تر نظیر کرمی‌ و شیری به دلیل سادگی و خنثی بودنشان ست کردن راحت تری هم دارند. این تم از رنگ کاغذ دیواری هم راحت تر از کاغذ دیواری های تند و تیره ست میشود. این کاغذ دیواری را میتوانید در اتاق خواب یا حتی سالن پذیرایی هم نصب کنید. انتخاب کاغذ دیواری امری سلیقه ای و دلخواه است.

کاغذ دیواری یاسی

کاغذ دیواری یاسی از توناژ های رنگ بنفش محسوب میشود.بنابراین این رنگ میتواند برای کسانی که دکوراسیون بنفش در محیط منزل یا اداره اشان استفاده کرده اند مناسب باشد.این کاغذ دیواری به خاطر رنگ ملایم و آرامش بخشی که دارد در تسکین اعصاب مؤثر خواهد بود.این تم رنگ کاغذ دیواری رنگ تند و یا زننده ای ندارد که نیاز ضروری ای به ترکیبش با سایر رنگ ها باشد.

کاغذ دیواری زرد

زرد رنگی گرم و دارای انرژی زیاد  است . که با الهام گرفتن از خورشید می توان گفت این رنگ از لحاط نور پردازی بیشترین تاثیر را در دکوراسیون منزل به دنبال دارد لذا کاغذ دیواری با این تم رنگ می تواند برای هر نقطه از منزل که دارای نور کافی نمی باشد استفاده شود البته پیشنهاد می شود با توجه به خواصی که از این رنگ مطرح شد  ازاین رنگ برای اتاق خواب به هیچ وجه استفاده نفرمایید . افرادی که کوررنگی دارند؛ رنگ زرد را راحت تر از سایر رنگها تشخیص میدهند. رنگی ماندگار و جلب توجه کننده است بنابراین توصیه میشود نت ها و نوشته های خود را در دفترچه ی یاد داشت زرد رنگ بنویسیم. رنگ زرد به نوعی رنگ هشدار دهنده است و مناسب برای اورژانس و اعمال اورژانسی میباشد. توجه زیادی به این رنگ جلب میشود و بنابراین استفاده از کاغذ دیواری زرد رنگ مناسب برای افراد و یا محیطی هاییست که مستلزم توجه میباشند.

کاغذ دیواری خردلی

خردلی جزو آن دسته از رنگ هایی است که حس گرما و انرژی را به انسان منتقل میکند. خردلی از خانواده ی رنگ زرد می باشد. با این تفاوت که هاله و مخلوطی ازرنگ قهوه ای را در آن میبینیم. رنگ خردلی بیشتر برای ایجاد حس گرما در محیطی سرد مناسب است. پیشنهاد ما برای استفاده از این رنگ ترکیب خردلی با یک رنگ دیگر است. رنگ خردلی از آن دسته رنگ هاییست که ست کردنش با رنگ های دیگر کمی دشوار به نظر میرسد.اگر قصد دارید کاغذ دیواری خردلی را به عنوان پوشش دیوار خود انتخاب کنید، شاید بهتر باشد این رنگ را با رنگ سورمه ای و یا آبی تیره ست کنید. رنگ زرشکی یا به اصطلاح جیگری هم ترکیب جالب و شادی برای کاغذ دیواری خردلی خواهد بود.

کاغذ دیواری طوسی

کاغذ دیواری طوسی و یا کاغذ دیواری خاکستری جزو رنگها خنثی می باشد که در دکوراسیون داخلی در ترکییب با سایر رنگها جزو پرطرفدارترین رنگها می باشد. این رنگ هم با رنگ سفید و هم با رنگ مشکی قابلیت ست شدن را دارد. در دکوراسیون مدرن استفاده از کاغذ دیواری طوسی هم بصورت کاغذ دیواری طوسی طرح دار و هم بصورت کاغذ دیواری طوسی ساده رواج زیادی دارد.

کاغذ دیواری فیلی

رنگ طوسی طیف های زیادی دارد. از تیره تا روشن که هر کدام را با نام های مخصوصی نامگذاری کرده اند. مثلاً مثل اکثر رنگ ها که تنها از دو لفظ تیره و روشن برای بیانشان استفاده میکنیم، نیست. رنگ طوسی معمولاً با تشبیه به اشیا و یا موجوداتی که درطبیعت به آن رنگ دیده شده اند نامگذاری میشود.مثلا رنگ دلفینی، رنگ خاکستری، رنگ نوک مدادی و فیلی. رنگ فیلی را میتوان همان طوسی روشن دانست. کاغذ دیواری فیلی برای محیط هایی مناسب است که دلمان میخواهد تم کلاسیک و سنگین و لاکچری در آن حاکم باشد. کاغذ دیواری فیلی با کاغذ دیواری زرد و نارنجی ترکیب بسیار زیبایی ایجاد میکند. یک رنگ خنثی مثل رنگ فیلی در کنار رنگهای پرانرژی و شاد بسیار جذاب به نظر خواهد رسید.

کاغذ دیواری نوک مدادی

کاغذ دیواری نوک مدادی یکی دیگر از طیف رنگ های طوسی محسوب می شود که به صورت تم پر رنگی از آن محسوب می شود.کاغذ دیواری نوک مدادی بهتر است در کنار رنگ های روشنی همچون سفید،شیری و کرم قرار گیرد تا علاوه بر آن که ترکیب سیاه و سفیدی ایجاد می کند سبب شود تا فضا دل باز تر و روشن تر دیده شود.این تم رنگ در این سال ها بسیار مورد توجه دیزاینرها واقع شده چرا که سبک متفاوتی و لاکچری را از فضا به نمایش می گذارد.از دیگر تم رنگ هایی که مورد استفاده در کنار این ترکیب است می توان از رنگ صورتی ملایم نیز استفاده کرد.

کاغذ دیواری کرم

کرم تلفیقی از رنگ های زرد و سرخ  و آبی وسفید است که در این رنگ ، سفید به وضوح خود رابه نمایش می گذارد. از آنجایی که این رنگ جز رنگ های روشن به حساب می آید ، معمولا افراد کاغذ دیواری با این تم رنگ را برای نشیمن استفاده میکنند تا فضای باز تر و روشن تری را ایجاد کند . مکمل این رنگ ، رنگ قهوه ای است اما این رنگ جز آن دسته از رنگ هایی است که با تمام رنگ ها خود را سازگار می کند .کاغذ دیواری کرمی ساده برای کسانی مناسب است که اهل سادگی هستند‌. کاغذ دیواری نخودی همان کاغذ دیواری کرمی تیره است که با اکثر کاغذ دیواری ها ست خوبی میشود.این کاغذ دیواری یکی از پر طرفدار ترین رنگ هاست. کاغذ دیواری کرم باعث میشود محیط منزل دلباز تر و جذاب تر به نظر بیاید.

کاغذ دیواری کرم طلایی

کاغذ دیواری کرم طلایی یکی از پر طرفدارتین ترکیب رنگ ها برای دیزاین های های فاخر و کلاسیک محسوب می شود که در عین روشنایی که به محیط می دهد می تواند سبب زیبایی فضا نیز باشد. در کنار چینن ترکیبی از کاغذ دیواری می تواند وسایل را از تم تیره تر استفاده کنید تا در عین تضادی که ایجاد می کند جلوه بی نظیری را برای فضا رقم خواهد زد.می توانید در کنار کاغذ دیواری مثلا مبل را هم ترکیب تیره و روشن و برعکس کاغذ دیواری انتخاب کنید وحتما سعی کنید از رنگ های خنثی در کنار طلایی زیاد بکار ببرید تا اثر خسته کننده رنگ طلایی از بین برود.

کاغذ دیواری قهوه ای

کاغذ دیواری قهوه ای پر استفاده ترین کاغذ دیواری به لحاظ رنگ می باشد. این موضوع چند دلیل می تواند داشته باشد.یکی اینکه رنگ قهوه ای رنگی گرم بوده و با طبع ایرانیان از نظر فرهنگی همخوانی دارد و دلیل دیگر هارمونی آسان آن با دیگر رنگهای هم خانواده است که تنوع خوبی دارند.کاغذ دیواری قهوه ای را می توان با رنگهای کرمی، کرم شکلاتی، شکلاتی، زرد ، قهوه ای سوخته و تیره ست کرد.همچنین با رنگهای خنثی نظیر سفید و طوسی هم هارمونی و یا تضاد خوبی ایجاد می کند. از آنجا که بیشتر لوازم منزل و لوازم دکوری از رنگ قهوه ای بیشتر استفاده می کنند،بنابراین برای ایجاد هارمونی بین وسایل خانه کاغذ دیواری قهوه ای کاربرد زیادی پیدا کرده است. این تم رنگی گرم معمولاً سبب ایجاد یک محیط آرام و دلنشین و لاکچری خواهد بود.

کاغذ دیواری فندقی

کاغذ دیواری فندقی میتواند رنگی بسیار جذاب در دکوراسیون منزلتان باشد . به طور کل رنگ هایی با توناژ قهوه ای میتواند بسیار محیط خانه را کلاسیک و لاکچری جلوه دهد.کاغذ دیواری فندقی هم همانطور که از اسمش پیداست به قهوه ای  به رنگ فندق است و طرفداران بسیاری دارد.شما هم میتوانید این رنگ کاغذ دیواری را در هر جایی از خانه که علاقه دارید به کار ببرید ، علاوه بر این ، رنگ فندقی رنگ بسیار مناسبی برای ایجاد فضای دلچسب برای کافی شاپ ها نیز میتواند باشد.

کاغذ دیواری عسلی

کاغذ دیواری عسلی مناسب محیط هایی با تم گرم است چرا که رنگ عسلی از دسته ی رنگ های گرم است.

رنگ عسلی میتواند از توناژ های سیرو تیره شروع شود تا توناژ های روشن تری که به زرد یا کهربایی بزند.

کاغذ دیواری عسلی میتواند ترکیب خوبی با رنگ های بژ و کرم و روشن باشد. با این حال اگر از رنگ های روشن تر کاغذ دیواری عسلی استفاده کنید نیاز چندانی به ترکیب کردنش با کاغذ دیواری با رنگ و مدلهای دیگر نیست. کاغذ دیواری عسلی ترجیحاً مناسب اتاق های سردی است که سیستم گرمایی زیای ندارند و درفصولی از سال سرمای آزار دهنده ای دارند. رنگ های گرم برای پوشش دیوار ها و کف زمین تا حد بسیار زیادی روی حال و احوال روحی و درونی شما مؤثراست.

کاغذ دیواری قهوه ای سوخته

کاغذ دیواری قهوه ای سوخته رنگی منحصر به فرد و کلاسیک میباشد که معمولا در دکوراسیون های لاکچری مورد استفاده قرار میگیرد . این کاغذ دیواری معمولا چرکی را به دلیل تیرگی نشان نمیدهند و به همین جهت میتواند در مکان هایی مانند هتل ها و یا سینما ها یا رستوران ها و مکان ها پر رفت و آمد مورد استفاده قرار می گیرد.این تم رنگ کاغذ دیواری  همانطور که از اسمش پیداست میتوان گفت تیره ترین رنگ کاغذ دیواری قهوه ای میباشد که به سیاه مایل است.

کاغذ دیواری سفید

کاغذ دیواری سفید پرفروش ترین کاغذ دیواری در صنعت دکوراسیون هستند. به دلیل اینکه کاغذ دیواری سفید با هر رنگ دیگری قابلیت ست شدن دارد این کاغذ دیواری را در اکثر طراحی های دکوراسیون مشاهده می کنید. کاغذ دیواری سفید نیز همانند هر کاغذ دیواری دیگری هم دارای طرح های متنوع بوده و هم بصورت کاغذ دیواری سفید ساده موجود می باشد.  برای کسانی که قصد نقاشی منزل خود را به رنگ سفید دارند معمولاً کاغذ دیواری سفید ساده پیشنهاد می شود. استفاده از کاغذ دیواری سفید به جای رنگ دارای مزیت های بسیار زیادی است که از جمله می توان به سادگی نصب و سرعت و نیز نداشتن بوی رنگ و نبودن موج روی دیوار اشاده کرد.

کاغذ دیواری شیری

کاغذ دیواری شیری از آن دسته رنگ هاییست که خواهان فراوانی دارد. چرا که اصولا رنگ های روشن مثل کاغذ دیواری سفید و کاغذ دیواری کرمی و یا کاغذ دیواری در دکوراسیون بسیار بسیار کارآمد هستند.

رنگهای روشن علاوه بر آنکه در دلبازی محیط منزل یا محیط کار نقش دارد؛ در روشنایی هم تا حد بسیار زیادی مؤثر است. همچنین رنگهای روشن نظیر رنگ این کاغذ دیواری  به راحتی قابل ست شدن با اکثر رنگها خواهد بود‌. این کاغذ دیواری  رنگی ساده و بدون پیچیدگی و در عین حال شیک است‌. با اجرای یک دکور زیبا با رنگهای روشن نظیر کرمی و شیری؛ منزلی شیک تر داشته باشید.این کاغذ دیواری طرح های متفاوت و زیبا و دل انگیزی دارد.

کاغذ دیواری مشکی

رنگ مشکی جزو رنگ های پرطرفداری است که تقریبا با رنگ های بسیاری به راحتی ست میشود. رنگ مشکی را میتوان در دسته ی رنگهای کلاسیک در نظر گرفت. کاغذ دیواری هایی که امروزه تولید و اجرا میشود تنوع و طراحی های گوناگون و متنوعی دارد و این طراحی و تنوع در کاغذ دیواری مشکی بسیار دیدنی و جذاب است. مثلا استفاده از طرحهای طلایی رنگ در این تم رنگ کاغذ دیواری نمای بسیار زیبا و جذابی را به وجود می آورد. همانطور که گفته شد؛ رنگ مشکی قابل تلفیق با انواع رنگهاست و این بستگی به سلیقه و دلخواه مشتری است.

کاغذ دیواری سفید مشکی

کاغذ دیواری سفید  مشکی در سبکهای دکوراسیون داخلی به سبک مدرن کابرد زیادی دارد. این دو رنگ متضاد هم به دلیل کننتراستی که ایجاد می کنند جزو تم های پرطرفدار هستند. بسته به طرحی که این کاغذ دیواری ها ایجاد می کنند می توانند برای محیط های داخلی منزل مثل پذیرایی و اتاق خواب کاربرد داشته باشند. طرح های راه راه برای راه روها و یا طرح های شطرنجی و نقوش دیگر برای مکانهای اداری در تم رنگ کاغذ دیواری  استفاده می شوند.

کاغذ دیواری مشکی طلایی

کاغذ دیواری با رنگ مشکی طلایی یکی دیگر دیگز از ترکیبات کاغذ دیواری مشکی محسوب می شود.این ترکیب از بهترین رنگ های فاخر برای کاغذ دیواری و مناسب برای انواع فضاهای کلاسیک همچون سالن پذیرایی و… محسوب می شود.در کنار این تم رنگ بهتر است باقی وسایل را با رنگ های ختثی هم مانند کرم ،سفید،شیری تکمیل نمایید تا هم بتوانید در نوردهی فضاها که ممکن است این تم از کاغذ دیواری کمی از آن بکاهد کمک کنید و هم سبب بزرگتر جلوه نموندن فضا شوید.

کاغذ دیواری نقره ای

کاغذ دیواری نقره ای جزوه کاغذ دیواری هایی هست که سلایق خاصی را می طلبد معمولاً این نوع کاغذ دیواری و این رنگ را در هر کجا پیدا نمی کنید. نقره ای جزو رنگهای سرد می باشد و عمدتاً با رنگ مشکی و سفید ست می شود.کاغذ دیواری نقره ای هم در دکوراسیون مدرن و هم در دکوراسیون کلاسیک استفاده می شود.کاغذ دیواری نقره ای همچنین هم در منازل و هم در محیط های کاری مورد استفاده قرار می گیرد.کاغذ دیواری نقره ای می بایست با دیزاین منزل و دیگر وسایل نیز همخوانی و هارمونی داشته باشد.کاغذ دیواری نقره ای با طرح داماسک و یا طرح های لاکچری برای یک یا دو دیوار در منزل می تواند استفاده شود. کاغذ دیواری نقره ای مثل کاغذ دیواری طلایی جزو کاغذ دیواری های طرح کلاسیک و لاکچری می تواند باشد.

کاغذ دیواری صورتی

از آنجایی که رنگ صورتی رنگی رویایی می باشد، بیشتر کودکان و مخصوصاً دختر بچه ها به شدت به این رنگ علاقه دارند. استفاده از آن در اتاق کودکان سبب روشن شدن اتاق ، شاد شدن فضا و در نتیجه تاثیر مثبت روی روحیه کودک دارد. کاغذ دیواری صورتی کم رنگ و طیفهای روشن تر در تریکب با هم فضا را از حالت یکنواختی و یکسانی خارج می کند. همچنین امروزه انواع طرح های مختلف با تم صورتی در کاغذ دیواری ها وجود دارد. اشکال توپ توپی،دایره ای،خال خالی،عکس گل های فانتزی،ماه و ستاره که به رنگ صورتی هستند و یا روی کاغذ دیواری صورتی قرار می گیرند. طرح شخصیت های کارتونی،السا،سینرلا و غیره نیز از جمله پر مصرفترین طرح ها در کاغذ دیواری اتاق کودکان است که می توان در ترکیب با رنگ صورتی از آنها استفاده کرد.

 

 

پروژه های زگالی

مطالب مفید و خواندنی

دکوراسیون اتاق مستر

دکوراسیون اتاق مستر

دکوراسیون اتاق مستر مستر اتاق خواب اصطلاحی است که این روزها در دکوراسیون داخلی بسیار استفاده ...

بیشتر بخوانید
دکوراسیون و چیدمان چوبی برای اتاق کودک

دکوراسیون و چیدمان چوبی برای اتاق کودک

دکوراسیون و چیدمان چوبی برای اتاق کودک وقتی صحبت از چیدمان منزل می شود، چیدمان اتاق ...

بیشتر بخوانید
پرده کرکره چوبی در دکوراسیون داخلی

پرده کرکره چوبی در دکوراسیون داخلی

پرده کرکره چوبی در دکوراسیون داخلی پرده‌های کرکره‌ای در کل در دو نوع چوبی و فلزی ...

بیشتر بخوانید
پوسترهای سه بعدی در طراحی دکوراسیون

پوسترهای سه بعدی در طراحی دکوراسیون

پوسترهای سه بعدی در طراحی دکوراسیون پوستر همانند کاغذ دیواری می باشد که بر روی دیوار ...

بیشتر بخوانید
ایده هایی برای طراحی و اجرای دکوراسیون ویلا

ایده هایی برای طراحی و اجرای دکوراسیون ویلا

طراحی و ایده های خلاقانه برای دکوراسیون ویلا در سال ۲۰۲۱ ما زندگی را با مجموعه‌ای ...

بیشتر بخوانید
تفاوت شومینه برقی و شومینه گازی

تفاوت شومینه برقی و شومینه گازی

تفاوت شومینه برقی و شومینه گازی هیچ چیزی نمی تواند در یک روز سرد به اندازه  ...

بیشتر بخوانید
اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون داخلی

اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون داخلی

اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون داخلی رعایت نکردن اندازه ها در طراحی داخلی دکوراسیون داخلی منزل قوانین ...

بیشتر بخوانید
پنج رنگ فوق‌العاده در طراحی داخلی اتاق خواب

پنج رنگ فوق‌العاده در طراحی داخلی اتاق خواب

پنج رنگ فوق‌العاده در طراحی داخلی اتاق خواب در این مقاله شما را با ۵ رنگ ...

بیشتر بخوانید
سبک Glam در طراحی داخلی منزل

سبک Glam در طراحی داخلی منزل

سبک Glam در طراحی داخلی منزل خیلی از ما بلافاصله بعد از خرید خانه یا د ...

بیشتر بخوانید
نمایش بیشتر

لینک ها و کلمات کلیدی مفید

طراحی دکوراسیون فروشگاه /طراحی دکوراسیون در فروشگاه زگالی /تزئینات و تجهیزات ساختمانی زگالی ارایه دهنده ی خدمات طراحی دکوراسیون شیک ومدرن /طراحی دکوراسیون با سنگ آنتیک در فروشگاه زگالی /طراحی و اجرای سقف کاذب کشسانی در فروشگاه زگالی /انواع درب ها در طرح و مدل و رنگ های متنوع در فروشگاه زگالی /انواع پوسترهای دیواری در طرح و مدل و رنگ های متنوع در فروشگاه زگالی /چوب ترمووود /انواع کاغذ دیواری در طرح و مدل و رنگ های متنوع در فروشگاه زگالی /انواع متنوع و جدید پرده های کرکره در فروشگاه زگالی /پارکت های جدید و متنوع و با کیفیت بالا در فروشگاه زگالی /طراحی و اجرای انواع نرده و حفاظ استیل با استفاده از بهترین آلیاژ استیل در مجموعه زگالی /جدید ترین و به روز ترین موکت ها در طرح و رنگ های متنوع با کیفیت عالی و قیمت مناسب در مجموعه زگالی /درب ضد سرقت، امنیت خانه ارزش هزینه کردن دارد /آسمان مجازی یا سقف کشسان /نمایندگی فروش و اجرا پارکت رشت /نمایندگی فروش و اجرا پارکت گیلان /نمایندگی و فروش کاغذدیواری در رشت /انواع و مدل های کاغذ دیواری گیلان /انواع و مدل های کاغذ دیواری رشت /

ارتباط با ما

از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

اطلاعات تماس

آدرس :رشت ، خیابان معلم ، ابتدای فاز دوم ، ساختمان نیک

فروشگاه : 33520821-013

مدیریت : 33521588-013

تلفکس : 33557023-013

ایمیل : info@zegali.ir

شماره تلگرام : 09115666337


instagram

زگالی | Zegali