طراحی داخلی دکوراسیون خانه های ویلایی

طراحی داخلی دکوراسیون خانه های ویلایی

خانه های ویلایی به دلیل مساحت بالایی که دارند دیزاین آن ها امری بسیار خوشایند است. شما با به کار گیری یک سبک در دکوراسیون داخلی به راحتی می توانید تمام طرح ها و ایده های خود را به تصویر بکشید. بهره گیری از عناصر طبیعی نظیر چوب، سنگ، بتن، کاغذ دیواری و بسیاری متریال صنعتی و مصنوعی سبب می شود تا به خاص ترین ایده پردازی های مدرن دست پیدا کنیم. بهره گرفتن از دکوراسیون مدیترانه ای عناصر طبیعی نظیر دریا، خورشید و پوشش های گیاهی در طرح های به کار گرفته شده در دکوراسیون کردن خانه های ویلایی سبب ایجاد شدن یک طرح منحصر به فرد و خاص می شود. طرح روستیک، طرح اروپایی و طرح ترکیه ای نیز سبک های است که شما در پیش رو دارید. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا پیرامون ایده پردازی های برای خانه های ویلایی شما را راهنمایی کنیم. اگر می خواهید خاص تر از هر زمان دیگری دست به طراحی بزنید با ما همراه باشید.

طراحی داخلی دکوراسیون خانه های ویلایی

خانه ویلایی به سبک مدرن

طراحی خانه ویلایی قدری هزینه بر است، اما اگر از المان های منحصر به فرد استفاده کنید با کمترین هزینه به تأثیر گذار ترین دکوراسیون ها دست پیدا می کنید. به عنوان مثال به جای استفاده از نور پردازی های گران قیمت می توانید از نور طبیعی استفاده کنید. کافی است پرده های سفید برای پنجره ها انتخاب کنید تا حس آرامش در فضا تزریق شود. توجه کردن به هارمونی رنگ و بهره گرفتن از وسایل دکوری که با یکدیگر تناسب داشته باشند به سادگی حس زیبایی را در فضا حاکم می کند. شما می توانید برای فضای مرتبط با میز تلویزیون خود همانند تصویر ارائه شده از یک کاناپه خاص و چند وسیله دکوری متفاوت بهره بگیرید. این امر هزینه زیادی برای شما نخواهد داشت و بخش اعظمی از فضا را برای شما دیزاین می کند. کافی است یک فرش، دو میز چوبی و یک آباژور همانند تصویر بر اساس سلیقه خود برای طراحی دکوراسیون خانه ویلایی تان مد نظر قرار دهید. تا با کمترین هزینه زیبا ترین دکوراسیون به سبک مدرن برای شما فراهم شود.

خانه ویلایی به سبک مدرن

خانه ویلایی و ایده ای برای اتاق نشیمن

خانه ویلایی فضا به اندازه کافی در اختیار شما قرار می دهد به شکلی که شما می توانید اتاق نشیمن را به چند بخش تقسیم کنید و برای هر فضا یک ایده پردازی را به تصویر بکشید. برای شروع طرح ارائه شده را به شما توصیه می کنیم کافی است از یک کاناپه با تم رنگی متفاوت برای این منظور بهره بگیرید و با استفاده از صندلی های تکی خاص فضا را به شکلی متفاوت دیزاین کنید. نور پردازی و بهره گیری از پرده، قاب عکس و اکسسوری های لوکس نیز سبب جلوه دادن بیشتر به فضای شما می شود. شما چیدمان بخش های مختلف را می توانید به صورت مربعی، مستطیلی، دایره ای و یا هر شکل دیگری که خود تمایل دارید به تصویر بکشید.

خانه ویلایی و ایده ای برای اتاق نشیمن

طراحی خانه ویلایی و استفاده از آینه

طراحی خانه ویلایی خود را می توانید با استفاده از آینه های لوکس و مدرن زیبا تر به تصویر بکشید. برای این منظور می توانید از عکس ارائه شده ایده بگیرید. همان طور که مشاهده می کنید نور پردازی به شکلی عمودی صورت گرفته است و آینه ای بزرگ به عنوان یک دیوار کوب برای بخشی از دیوار انتهای سالن استفاده شده است. سپس شما می توانید آیتم های دکوری خود را که می تواند یک مبل ال و چند میز طلایی است را در فضا مورد استفاده قرار دهید. این را به یاد داشته باشید که استفاده از آینه سبب حجم دادن به فضا می شود و شما به یک محیط با وسعت بیشتر با کمترین هزینه بدون حذف دیوارها دست پیدا می کنید.

طراحی خانه ویلایی و استفاده از آینه

خانه های ویلایی و لوسترهای بلوری

خانه های ویلایی را به چند بخش تقسیم کنید و هر فضا را با یک سبک دیزاین کنید. همان طور که در دو بخشی قبلی اشاره شد می توانید از کاناپه برای بخش روبروی میز تلویزیون استفاده کنید و از یک ست مبل زیبا برای فضای سوم استفاده کنید. برای چیدمان میز نهار خوری این مهم را به شما توصیه می کنیم همانند ایده پردازی ارائه شده این امر را دنبال کنید. اگر می خواهید فضای چیدمان شما بسیار متفاوت تر از بخش دیگر فضای ویلایی شما دنبال شود بهتر است از یک لوستر بلوری زیبا و متفاوت در این راستا کمک بگیرید. این مهم به شما کمک می کند که نور پردازی به صورت نقطه ای تنها در یک بخش فکوس شود که این امر خود سبب متمایز تر جلوه دادن این بخش از فضا می شود. بهره گیری از صندلی های متفاوت به همراه کنسول و دیوار کوب های خاص نیز نقش به سزایی در ایجاد این تفاوت حاصل می کند.

خانه های ویلایی و لوسترهای بلوری

خانه های ویلایی و نقش صندلی های تکی

خانه های ویلایی خود را با استفاده از صندلی های تکی برای بخش های مرده به پایان برسانید. اگر احساس کردید گوشه ای از منزل فضای باز دارد، اما امکان استفاده از یک نیم ست یا یک ست از مبل برای شما فراهم نیست به شما توصیه می کنیم صندلی های تکی را برای این بخش مد نظر قرار دهید. کافی است شلف های دیواری، آباژورهای ایستاده و میزهای عسلی فانتزی را همراه با دو صندلی تکی خاص برای این بخش مد نظر قرار دهید. استفاده از فرش های پشمی، پوستی و فرش های نیم دایره سبب خاص تر شدن این بخش از دکوراسیون شما می شود.

خانه های ویلایی و نقش صندلی های تکی

خانه های ویلایی و دیزاین اتاق خواب

دکور خانه های ویلایی خود را پس از اتمام دیزاین اتاق نشیمن می توانید برای اتاق خواب دنبال کنید. برای این چیدمان استفاده از پارامترهای لوکس و خاص نیز مجدد به شما توصیه می شود. همان طور که در تصویر ارائه شده مشاهده می کنید آباژور ایستاده ای که برای این فضا استفاده شده است به دلیل اندازه بسیار خاص و تم رنگی متفاوتی که برای آن در نظر گرفته شده است بسیار لوکس جلوه داده است. تخت خواب رنگ طوسی انتخاب شده است و سایر پارامترها قدری رنگ به فضا بخشیده است. اتاق خواب اصلی ترین بخش خانه ویلایی محسوب می شود که شما می توانید تم رنگی آن را بر اساس سبکی که برای کل فضای منزل در نظر گرفته اید دنبال کنید یا اینکه متضاد با آن بخش کار ایده پردازی را به انجام برسانید این امر به سلیقه و نیاز شما بستگی دارد. رنگ طوسی یکی از خنثی ترین رنگ های است از همین رو ترکیب کردن آن با سایر رنگ ها کار بسیار ساده ای است. پس اگر می خواهید یک دکوراسیون رنگی داشته باشید توصیه می شود رنگ پایه شما رنگ طوسی باشد.

خانه های ویلایی و دیزاین اتاق خواب

خانه های ویلایی و استفاده از عناصر طبیعی

خانه های ویلایی خود را با بهره گیری از المان های طبیعی که در منزل دارید دیزاین کنید. به عنوان مثال اگر فضای رو به حیاط با استفاده از پنجره های سکوریت برای شما فراهم است نیازی نیست با استفاده از پرده های ضخیم آن را بپوشانید. به شما توصیه می کنیم مبلمان خود را برای این فضا در نظر بگیرید و از زیبایی های فضای بیرون برای زیبا تر شدن دیزاین خود بهره بگیرید. این مهم نیاز به نور پردازی در فضاهای بزرگ و کم شدن هزینه های مصرفی شما را به حداقل ممکن می رساند. همچنین می توانید رنگ سفید را برای مبلمان خود استفاده کنید و با استفاده از کوسن های رنگا رنگ فضا را دل باز تر جلوه دهید. گل های طبیعی را حتماً برای دکوراسیون های خود مد نظر قرار دهید تا سبب طبیعی تر شدن ایده پردازی های شما و روح بخشیدن به فضا شود.

خانه های ویلایی و استفاده از عناصر طبیعی

طراحی خانه ویلایی و کلام آخر

خانه ویلایی خود را به سبک مدیترانه ای دیزاین کنید کافی است ترکیب رنگ ها را بشناسید و از بافت های شاد و عناصری نظیر چوب های طبیعی و پارچه های بافت دار و نخ های طبیعی برای دیزاین استفاده کنید. شما می توانید از میز قهوه ای چوبی برای وسط اتاق نشیمن خود استفاده کنید و با استفاده از بالشتک های رنگارنگ شبیه به کاناپه های راحتی فضای اطراف را دیزاین کنید. از سوی دیگر می توانید مبل ال را با تم رنگی سفید در نظر بگیرید و در ادامه نور پردازی را با لوسترهای بلوری دنبال کنید. شما می توانید از طرح های متفاوت برای فضای اطراف میز تلویزیون استفاده کنید تا تم های رنگی تأثیر بیشتری در فضا حاصل کند. آشپزخانه را با استفاده از این سبک می توانید با چوب و تم های رنگی شاد دنبال کنید. کافی است کابینت های خود را چوبی انتخاب کنید و از رنگ های شاد در فضا با استفاده از اکسسوری های دکوری کمک بگیرید. المان های روستایی مثل سنگ را برای فضای مرتبط با شومینه خود در نظر بگیرید و با گل و گیاه به رنگ دادن در فضا دامن بزنید. خانه های ویلایی فضا به اندازه کافی برای طرح های خاص و منحصر به فرد به شما می دهند. امید است اطاعات ارائه شده شما را برای دیزاین خانه های ویلایی یاری رسانده باشد.

طراحی خانه ویلایی و کلام آخر

 

پروژه های زگالی

مطالب مفید و خواندنی

دکوراسیون اتاق مستر

دکوراسیون اتاق مستر

دکوراسیون اتاق مستر مستر اتاق خواب اصطلاحی است که این روزها در دکوراسیون داخلی بسیار استفاده ...

بیشتر بخوانید
دکوراسیون و چیدمان چوبی برای اتاق کودک

دکوراسیون و چیدمان چوبی برای اتاق کودک

دکوراسیون و چیدمان چوبی برای اتاق کودک وقتی صحبت از چیدمان منزل می شود، چیدمان اتاق ...

بیشتر بخوانید
پرده کرکره چوبی در دکوراسیون داخلی

پرده کرکره چوبی در دکوراسیون داخلی

پرده کرکره چوبی در دکوراسیون داخلی پرده‌های کرکره‌ای در کل در دو نوع چوبی و فلزی ...

بیشتر بخوانید
پوسترهای سه بعدی در طراحی دکوراسیون

پوسترهای سه بعدی در طراحی دکوراسیون

پوسترهای سه بعدی در طراحی دکوراسیون پوستر همانند کاغذ دیواری می باشد که بر روی دیوار ...

بیشتر بخوانید
ایده هایی برای طراحی و اجرای دکوراسیون ویلا

ایده هایی برای طراحی و اجرای دکوراسیون ویلا

طراحی و ایده های خلاقانه برای دکوراسیون ویلا در سال ۲۰۲۱ ما زندگی را با مجموعه‌ای ...

بیشتر بخوانید
تفاوت شومینه برقی و شومینه گازی

تفاوت شومینه برقی و شومینه گازی

تفاوت شومینه برقی و شومینه گازی هیچ چیزی نمی تواند در یک روز سرد به اندازه  ...

بیشتر بخوانید
اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون داخلی

اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون داخلی

اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون داخلی رعایت نکردن اندازه ها در طراحی داخلی دکوراسیون داخلی منزل قوانین ...

بیشتر بخوانید
پنج رنگ فوق‌العاده در طراحی داخلی اتاق خواب

پنج رنگ فوق‌العاده در طراحی داخلی اتاق خواب

پنج رنگ فوق‌العاده در طراحی داخلی اتاق خواب در این مقاله شما را با ۵ رنگ ...

بیشتر بخوانید
سبک Glam در طراحی داخلی منزل

سبک Glam در طراحی داخلی منزل

سبک Glam در طراحی داخلی منزل خیلی از ما بلافاصله بعد از خرید خانه یا د ...

بیشتر بخوانید
نمایش بیشتر

لینک ها و کلمات کلیدی مفید

طراحی دکوراسیون فروشگاه /طراحی دکوراسیون در فروشگاه زگالی /تزئینات و تجهیزات ساختمانی زگالی ارایه دهنده ی خدمات طراحی دکوراسیون شیک ومدرن /طراحی دکوراسیون با سنگ آنتیک در فروشگاه زگالی /طراحی و اجرای سقف کاذب کشسانی در فروشگاه زگالی /انواع درب ها در طرح و مدل و رنگ های متنوع در فروشگاه زگالی /انواع پوسترهای دیواری در طرح و مدل و رنگ های متنوع در فروشگاه زگالی /چوب ترمووود /انواع کاغذ دیواری در طرح و مدل و رنگ های متنوع در فروشگاه زگالی /انواع متنوع و جدید پرده های کرکره در فروشگاه زگالی /پارکت های جدید و متنوع و با کیفیت بالا در فروشگاه زگالی /طراحی و اجرای انواع نرده و حفاظ استیل با استفاده از بهترین آلیاژ استیل در مجموعه زگالی /جدید ترین و به روز ترین موکت ها در طرح و رنگ های متنوع با کیفیت عالی و قیمت مناسب در مجموعه زگالی /درب ضد سرقت، امنیت خانه ارزش هزینه کردن دارد /آسمان مجازی یا سقف کشسان /نمایندگی فروش و اجرا پارکت رشت /نمایندگی فروش و اجرا پارکت گیلان /نمایندگی و فروش کاغذدیواری در رشت /انواع و مدل های کاغذ دیواری گیلان /انواع و مدل های کاغذ دیواری رشت /

ارتباط با ما

از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

اطلاعات تماس

آدرس :رشت ، خیابان معلم ، ابتدای فاز دوم ، ساختمان نیک

فروشگاه : 33520821-013

مدیریت : 33521588-013

تلفکس : 33557023-013

ایمیل : info@zegali.ir

شماره تلگرام : 09115666337


instagram

زگالی | Zegali