طراحی دکوراسیون رنگ های ملایم و پالت غروب خورشید در خانه شما

طراحی دکوراسیون رنگ های ملایم و پالت غروب خورشید در خانه شما

طبیعت همیشه برای هنرمندان و طراحان منبع الهام و ایده بوده و هست. از ترکیب رنگ ها گرفته تا فرم های هندسی و غیر هندسی، همگی به نوعی در روند طراحی تاثیر می گذارند و هارمونی و هماهنگی جذابی را نیز خلق می نمایند. در این بین برای انتخاب پالت های رنگی و انتخاب رنگ های مناسب در کنار یکدیگر، اتفاقات طبیعی مانند طلوع و غروب خورشید، شفق قطبی، ساحل دریا و …. می توانند بهترین مثال ها بوده و ترکیب رنگ های بسیار خاص و زیبایی را در اختیاز ما قرار دهند.

پالت رنگی غروب خورشید

بر خلاف تصورمان، غروب خورشید می تواند ترکیبی از رنگ های ملایم را در خود داشته باشد. زرد، آبی و هلویی تنالیته های رنگ های ملایم و روشن هستند که در تصویر ترکیب هر سه را در کنار هم به خوبی مشاهده می کنید.رنگ های ملایم به دلیل لطیف بودن، به راحتی در کنار یکدیگر قرار گرفته و از ایجاد رنگ های زیاد و کودکانه شدن دکوراسیون جلوگیری می نمایند.

انتخاب رنگ های ملایم مونوکروم با پالت غروب خورشید

اگر دوست ندارید که از ترکیب چند رنگ در کنار هم بهره ببرید، یکی از رنگ های ملایم را در تنالیته بسیار روشن انتخاب کرده و به صورت تک رنگ یا همان مونوکروم از آن استفاده نمایید. تصاویر به خوبی آرامش در دکوراسیون حمام را با این روش به شما نشان می دهد.

اثر هنری غروب خورشید

یکی از ایده های بسیار ساده برای استفاده از رنگ های ملایم در پالت غروب خورشید در دکوراسیون این است که از عکس ها و تصاویر آن استفاده نمایید. اگر به عکس بالا خوب دقت کنید، به خوبی هماهنگی بین رنگ هلویی و طوسی دکوراسیون و رنگ نارنجی و طوسی تصویر غروب خورشید را متوجه می شوید. استفاده از این نوع تصاویر باعث می شود که راحت تر بتوانید رنگ های ملایم را در دکوراسیون تان با یکدیگر ست کنید.

دکور خیره کننده با رنگ های ملایم پالت غروب خورشید

یکی از جذابیت های ترکیب رنگی غروب خورشید در کنار هم قرار گرفتن رنگ های مختلف مانند زرد و نارنجی و صورتی است. شما می توانید ظروف و دکوری های مختلف با این رنگ ها را در شلف های باز آشپزخانه چیده و دقیقا همان حس و حال غروب را تداعی کنید. اگر اکثر قسمت های آشپرخانه مانند کابینت ها و دیوارها را سفید نگه دارید، این ترفند یک دکوراسیون گرم، جذاب و مینیمال را به شما ارائه خواهد داد.

آجر در دکوراسیون با رنگ های ملایم

معمولا از آجر به عنوان یک بافت متفاوت و همینطور گرم در دکوراسیون استفاده می شود. اما اگر به تصویر دقت کنید، در این جا با استفاده از رنگ های ملایم و قرار گرفتن در کنار کاناپه هلویی، فلزات طلایی رنگ، ترکیبی از غروب آفتاب را به نمایش گذاشته است. خنثی در نظر گرفتن فرش ها و همین طور سفیدی دیوارها، این تاثیر را درفضا بسیار افزایش داده و جذابیت زیادی خلق شده است.

رنگ آمیزی دیوار با ترکیب رنگ های ملایم از پالت غروب خورشید

ترکیب رنگ های ملایم از پالت غروب خورشید بسیار دلنشین و زیبا هستند که به صورت اتفاقی به دست آمده اند. اما ما می توانیم از این اتفاق استفاده کرده و از آن ایده بگیریم. صورتی و زرد دو رنگی هستند که برای فضای غذاخوری در تصویر در نظر گرفته شده اند. قرار گرفتن رنگ زرد در پایین دیوار و رنگ صورتی در بالا، تعادل بصری بسیار خوبی را به وجود آورده که برای یک محیط صمیمانه و خانوادگی مناسب خواهد بود. فراموش نکنید که باید هر کدام از رنگ های غروب خورشید را در تنالیته های روشن و ملایمش به کار ببرید.

صندلی های رنگ آمیزی شده با رنگ های ملایم پاستلی

روش دیگری که می توانید با آن از پالت رنگی غروب خورشید استفاده نمایید، استفاده از رنگ های ملایم پاستیلی در رنگ آمیزی وسایل و اکسسوری هاست. صندلی های لهستانی که در تصویر مشاهده می کنید، به رنگ طبیعی چوب بوده و با رنگ های ملایم پاستلی صورتی و سبز به زیبایی رنگ آمیزی شده است. این کار علاوه بر ایجاد جذابیت و تنوع در دکوراسیون، رنگ های مختلف را نیز به فضای شما وارد کرده و ست کردن وسایل گوناگون را نیز آسان تر می کند.

مبلمان رنگی  با رنگ های ملایم از پالت غروب خورشید

یکی از ترفندهای دیگری که می توانید به کار بگیرید در این است که ابتدا یکی از مبل ها یا کاناپه بزرگ را با رنگ های ملایم از پالت غروب خورشید انتخاب نمایید، سپس اکسسوری ها و وسایل کوچک دیگر مانند کوسن ها، گلدان، قاب های هنری و … را به سایر رنگ های این پالت در نظر بگیرید. در تصویر رنگ زرد برای مبل انتخاب شده و رنگ های آبی، صورتی و سبز را به خوبی در وسایل دیگر مشاهده می کنیم.

رنگ آمیزی سقف با رنگ های ملایم

آخرین ایده ای که می توانم برای به کار بردن پالت رنگی ملایم غروب خورشید به شما توصیه نمایم، رنگ آمیزی سقف با رنگ های ملایم است. ترکیب رنگی که در تصویر بالا مشاهده می کنید به خوبی غروب یک ساحل را برای ما تداعی کرده و رنگ آمیزی راه راه سقف حس آن را قوی تر نموده است. علاوه بر این شما می توانید به کمک این خطوط به بزرگ تر یا کوچک تر نشان داده شدن اتاقتان نیز کمک نمایید.

 

پروژه های زگالی

مطالب مفید و خواندنی

دکوراسیون اتاق مستر

دکوراسیون اتاق مستر

دکوراسیون اتاق مستر مستر اتاق خواب اصطلاحی است که این روزها در دکوراسیون داخلی بسیار استفاده ...

بیشتر بخوانید
دکوراسیون و چیدمان چوبی برای اتاق کودک

دکوراسیون و چیدمان چوبی برای اتاق کودک

دکوراسیون و چیدمان چوبی برای اتاق کودک وقتی صحبت از چیدمان منزل می شود، چیدمان اتاق ...

بیشتر بخوانید
پرده کرکره چوبی در دکوراسیون داخلی

پرده کرکره چوبی در دکوراسیون داخلی

پرده کرکره چوبی در دکوراسیون داخلی پرده‌های کرکره‌ای در کل در دو نوع چوبی و فلزی ...

بیشتر بخوانید
پوسترهای سه بعدی در طراحی دکوراسیون

پوسترهای سه بعدی در طراحی دکوراسیون

پوسترهای سه بعدی در طراحی دکوراسیون پوستر همانند کاغذ دیواری می باشد که بر روی دیوار ...

بیشتر بخوانید
ایده هایی برای طراحی و اجرای دکوراسیون ویلا

ایده هایی برای طراحی و اجرای دکوراسیون ویلا

طراحی و ایده های خلاقانه برای دکوراسیون ویلا در سال ۲۰۲۱ ما زندگی را با مجموعه‌ای ...

بیشتر بخوانید
تفاوت شومینه برقی و شومینه گازی

تفاوت شومینه برقی و شومینه گازی

تفاوت شومینه برقی و شومینه گازی هیچ چیزی نمی تواند در یک روز سرد به اندازه  ...

بیشتر بخوانید
اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون داخلی

اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون داخلی

اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون داخلی رعایت نکردن اندازه ها در طراحی داخلی دکوراسیون داخلی منزل قوانین ...

بیشتر بخوانید
پنج رنگ فوق‌العاده در طراحی داخلی اتاق خواب

پنج رنگ فوق‌العاده در طراحی داخلی اتاق خواب

پنج رنگ فوق‌العاده در طراحی داخلی اتاق خواب در این مقاله شما را با ۵ رنگ ...

بیشتر بخوانید
سبک Glam در طراحی داخلی منزل

سبک Glam در طراحی داخلی منزل

سبک Glam در طراحی داخلی منزل خیلی از ما بلافاصله بعد از خرید خانه یا د ...

بیشتر بخوانید
نمایش بیشتر

لینک ها و کلمات کلیدی مفید

طراحی دکوراسیون فروشگاه /طراحی دکوراسیون در فروشگاه زگالی /تزئینات و تجهیزات ساختمانی زگالی ارایه دهنده ی خدمات طراحی دکوراسیون شیک ومدرن /طراحی دکوراسیون با سنگ آنتیک در فروشگاه زگالی /طراحی و اجرای سقف کاذب کشسانی در فروشگاه زگالی /انواع درب ها در طرح و مدل و رنگ های متنوع در فروشگاه زگالی /انواع پوسترهای دیواری در طرح و مدل و رنگ های متنوع در فروشگاه زگالی /چوب ترمووود /انواع کاغذ دیواری در طرح و مدل و رنگ های متنوع در فروشگاه زگالی /انواع متنوع و جدید پرده های کرکره در فروشگاه زگالی /پارکت های جدید و متنوع و با کیفیت بالا در فروشگاه زگالی /طراحی و اجرای انواع نرده و حفاظ استیل با استفاده از بهترین آلیاژ استیل در مجموعه زگالی /جدید ترین و به روز ترین موکت ها در طرح و رنگ های متنوع با کیفیت عالی و قیمت مناسب در مجموعه زگالی /درب ضد سرقت، امنیت خانه ارزش هزینه کردن دارد /آسمان مجازی یا سقف کشسان /نمایندگی فروش و اجرا پارکت رشت /نمایندگی فروش و اجرا پارکت گیلان /نمایندگی و فروش کاغذدیواری در رشت /انواع و مدل های کاغذ دیواری گیلان /انواع و مدل های کاغذ دیواری رشت /

ارتباط با ما

از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

اطلاعات تماس

آدرس :رشت ، خیابان معلم ، ابتدای فاز دوم ، ساختمان نیک

فروشگاه : 33520821-013

مدیریت : 33521588-013

تلفکس : 33557023-013

ایمیل : info@zegali.ir

شماره تلگرام : 09115666337


instagram

زگالی | Zegali