طراحی منزل به منظور بهره گیری بیشتر از محیط

طراحی منزل به منظور بهره گیری بیشتر از محیط

دکوراسیون داخلی منزل شما و ایده پردازی برای فضاهای کوچک امری است که در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم به آن بپردازیم. اگر در یک آپارتمان نقلی کوچک ساکن هستید و فضا به اندازه کافی برای ایده پردازی در پیش روی شما قرار ندارد به شما توصیه می کنیم از راهکارهای که برای بزرگ تر نشان دادن محیط در ادامه در اختیار شما قرار می دهیم بهره بگیرید. به عنوان مثال شما می توانید به جای کاغذ دیواری تیره کاغذ دیواری روشن خریداری کنید تا فضا دل‌باز تر و روشن تر جلوه کند. از سوی دیگر می توانید شکل عمودی آن را در نظر بگیرید تا قدری ارتفاع بلند تر نشان داده شود. استفاده از مبل های که بدون تاج هستند سبب بلند تر نشان دادن فاصله سقف تا زمین می شود. در نظر گرفتن نور پردازی نقطه ای و فوکوس کردن آن از سقف به زمین نیز ارتفاع بیشتری را فراهم می کند. صدها ترفند دیگر در راستای بزرگ تر جلوه دادن محیط برای شما در نظر گرفته ایم که در ادامه پیرامون تک تک آن ها مطالبی را با شما عزیزان به اشتراک می گذاریم پس با ما همراه باشید.

دکوراسیون داخلی و حذف دیوارها

دکوراسیون داخلی شما با ساده ترین راهکار که حذف دیوارها است برای شما دنبال می شود. خانه های آپارتمانی به اندازه کافی کوچک و دلگیر هستند پس نیازی نیست شما با اتاق های تو در تو آن ها را دلگیر تر جلوه دهید. شما به راحتی می توانید از سبک جزیره ای برای طراحی و دیزاین آشپزخانه خود استفاده کنید و دیوار انتهای آشپزخانه را برای نصب کابینت مد نظر قرار دهید و گاز و سینک ظرفشویی خود را تعبیه کنید. در ادامه با قرار دادن یک میز نهار خوری در مرکز آشپزخانه فضا بین آشپزخانه و اتاق نشیمن خود را جدا کنید. این امر بدون شک به دل باز تر شدن فضای منزل شما دامن می زند. استفاده از رنگ های روشن و هنر آینه کاری نیز بسته بودن و دلگیر شدن فضا را از شما می گیرد. این امر به هنر شما بستگی دارد که از کمترین فضا چگونه به بهترین شکل ممکن بهره می گیرید. با نور پردازی خطی درست در مرکز جدا سازی آشپزخانه و اتاق نشیمن می توانید یک حائل بین آشپزخانه و اتاق مهمان حاصل کنید بدون اینکه از دیوار یا پارتیشنی در این راستا استفاده کرده باشید. استفاده از کاناپه های بزرگ برای فضای پشت به آشپزخانه نیز این جدا سازی را برای شما به راحتی ممکن می سازد.

دکوراسیون داخلی و حذف دیوارها

دکوراسیون داخلی و چیدمان متفاوت مبلمان

دکوراسیون داخلی با چیدمان مبل چگونه دنبال می شود؟ یکی از ساده ترین و کم خرج ترین کارهای که شما برای دل‌باز تر کردن فضاهای کوچک در پیش رو دارید چیدمان متفاوت مبلمان است. نیازی نیست حتما به صورت خطی و شبیه چیدمان های قدیمی در یک راستا مبل های خود را مورد استفاده قرار دهید یا اینکه تمام مبل ها را به صورت یک جا در یک فضا استفاده کنید. شما می توانید کاناپه های خود را شبیه به مبل ال در کنار یک دیگر با فاصله از دیوار بچینید و دو مبل تکی دیگری که در اختیار دارید را یا در اتاق خواب و یا در اتاق کار خود مورد استفاده قرار دهید. این امر به شما کمک می کند فضای بیشتری در اتاق نشیمن در اختیار بگیرید. با استفاده از پاف های پارچه ای که فضای زیادی را در منزل شما اشغال نمی کند می توانید جای خالی صندلی های مهمان را پر کنید. همچنین استفاده از میزهای عسلی طبقه ای نیز نقش جایگذاری آن ها را ساده تر می کند و به شما این امکان را می دهد بدون اینکه خیلی با این میزها دست و پای خود را تنگ کنید تنها در زمان نیاز از آن ها کمک بگیرید. این امر یک جابجایی ساده را برای شما دنبال می کند بدون اینکه هزینه ای برای شما در پی داشته باشد. اگر هم اتاق تکی ندارید در زمان خرید مبلمان نیازی نیست حتما یک ست کامل را خریداری کنید با تهیه یک نیم ست که می تواند دو کاناپه یا یک کاناپه دو مبل تکی باشد فضای بیشتری را برای جریان انرژی مثبت در منزل به دست آورید.

دکوراسیون داخلی و چیدمان متفاوت مبلمان

دکوراسیون داخلی و چیدمان خطی

دکوراسیون داخلی با چیدمان خطی نظم بیشتری را در محیط برای شما فراهم می کند. این امر را می توانید از داخل آشپزخانه خود شروع کنید. اگر آشپزخانه شما اپن است توصیه می کنیم صندلی ها را روبروی هم در دو سوی اپن اشپزخانه قرار دهید و اگر آشپزخانه شما کوچک است از سمت اتاق نشیمن می توانید چیدمان صندلی های میز نهار خوری خود را با حذف میز نهار خوری به راحتی دنبال کنید. در همین راستا می توانید از مبل ال مانند برای دکور کردن اتاق نشیمن خود استفاده کنید و به جای اینکه با استفاده از میز کلی از فضای اتاق نشیمن را اشغال کنید می توانید تلویزیون خود را به دیوار نصب کنید. تلویزیون های دیواری نقش به سزای در چیدمان فضای های کوچک و نقلی ایفا می کنند. اکنون با حذف میز نهار خوری و میز تلویزیون فضای زیادی در اختیار شما قرار دارد و شما می توانید از گلدان های گل طبیعی برای جلا دادن به روح منزل خود بهره بگیرید. کمدهای شما بهتر است دیواری باشد و بدون دسته و دستگیره روند ساخت آن ها تاچ مانند دنبال شود تا جایگذاری وسایل زیاد بدون اینکه کسی متوجه این امر شود برای شما فراهم شود. این پارامترها فوت و فن های است که شما می توانید از آن در راستای بهره گیری از تمام بخش های خانه های نقلی خود استفاده کنید.

دکوراسیون داخلی و چیدمان خطی

دکوراسیون داخلی و پارتیشن های دکوری

دکوراسیون داخلی منزل شما اگر خیلی نمی خواهید باز باشد و قدری فضای خصوصی را برای خود در اختیار داشته باشید به راحتی می توانید از پارتیشن در این راستا بهره بگیرید. پارتیشن های شما می تواند شیشه های ندید باشد یا اینکه تماما از چوب های طرح دار در نظر گرفته شده باشد. استفاده از شیشه های رنگی طرح دار و پارتیشن های کشویی تا شونده و صدها طرح و ایده دیگر در این راستا در پیش روی شما قرار دارد. اگر نمی خواهید خیلی به فضای پشت کسی اشراف داشته باشد می توانید از کاغذ دیواری های طرح دار که مشابه آن بر روی پارتیشن ها نیز مشاهده می شود استفاده کنید. برای فضای پشت مبلمان خود از کاغذ دیواری با همان تم رنگی که برای پارتیشن استفاده کرده اید بهره بگیرید تا یک ست زیبا در فضا برای شما فراهم شود. پارتیشن برای زمانی مناسب است که شما می خواهید اتاق خواب خود را از اتاق نشیمن جدا کنید یا بخش تعویض لباس خود را در اتاق خواب مشخص کنید. همچنین برای جدا سازی راهرو از اتاق نشیمن نیز این محصول بسیار کاربرد دارد. پارتیشن را می توانید با توجه به مساحتی که در اختیار دارید و ارتفاعی که مد نظرتان است تهیه کنید تا ایده ال ترین انتخاب برای شما محسوب شود.

دکوراسیون داخلی و پارتیشن های دکوری

دکوراسیون داخلی و نور پردازی

دکوراسیون منزل شما با استفاده از نور پردازی بدون اینکه هزینه زیادی به شما تحمیل شود شکل و طرح دیگری را به خود می گیرد. شما می توانید فضایی که تابلو یا استندهای گل خود را قرار داده اید را با نور پردازی جلوه ای بیشتر ببخشید. یا برای شلف های دیواری که برای میز تلویزیون خود مد نظر قرار داده اید از هنر نور پردازی استفاده کنید. نور پردازی سقفی به صورت خطی سبب می شود فضا برای شما با ارتفاع بلند تری همراه شود. از سوی دیگر شما می توانید با استفاده از نور پردازی نقطه ای بین دو بخش از منزل بدون اینکه از دیوار و یا پارتیشن استفاده کنید فاصله ایجاد کنید. نور پردازی نقطه ای را می توانید با یک آباژور ایستاده بلند برای نقطه مرکزی اتاق نشیمن خود فراهم کنید. این امر که آباژورهای دیواری بسیار در زیبا سازی دکوراسیون راهرو شما تاثیر دارند درست است زیرا راه ورودی به منزل را با ایده های نو برای شما همراه می کند پس تا می توانید از نور و نور پردازی در راستای زیبا سازی دکوراسیون داخلی منزل خود استفاده کنید تا سبک طراحی منزل شما شکل جدیدتری را به خود بگیرد.

دکوراسیون داخلی و نور پردازی

کلام آخر پیرامون دکوراسیون داخلی خانه های نقلی

دکوراسیون داخلی منزل خود را همان طور که در طی مقاله پیش رو به آن اشاره شده با کمترین هزینه به بهترین شکل ممکن می توانید دنبال کنید. شما در قدم اول می توانید به حذف دیوارها بپردازید و با کمک نور پردازی نقطه ای حد فاصل بین اتاق نشیمن و آشپزخانه را مشخص کنید. در قدم بعدی می توانید خرید مبل های خود را با تعداد کمتری دنبال کنید و یا اینکه با جابجایی و انتقال آن ها به فضای دیگری در منزل قدری به منزل خود اجازه نفس کشیدن دهید. استفاده از هنر چیدمان خطی و بهره گیری از اپن آشپزخانه امر بسیار مهم دیگری است که با حذف میز نهار خوری برای شما فراهم می شود. به کار گیری پارتیشن نیز امر کلیدی است که همیشه راهکار بسیاری از مشکلات است. امید است ترفندهای عنوان شده شما را برای رسیدن به یک دکوراسیون بزرگ تر در خانه های نقلی‌تان یاری رسانده باشد.

کلام آخر پیرامون دکوراسیون داخلی خانه های نقلی

پروژه های زگالی

مطالب مفید و خواندنی

دکوراسیون اتاق مستر

دکوراسیون اتاق مستر

دکوراسیون اتاق مستر مستر اتاق خواب اصطلاحی است که این روزها در دکوراسیون داخلی بسیار استفاده ...

بیشتر بخوانید
دکوراسیون و چیدمان چوبی برای اتاق کودک

دکوراسیون و چیدمان چوبی برای اتاق کودک

دکوراسیون و چیدمان چوبی برای اتاق کودک وقتی صحبت از چیدمان منزل می شود، چیدمان اتاق ...

بیشتر بخوانید
پرده کرکره چوبی در دکوراسیون داخلی

پرده کرکره چوبی در دکوراسیون داخلی

پرده کرکره چوبی در دکوراسیون داخلی پرده‌های کرکره‌ای در کل در دو نوع چوبی و فلزی ...

بیشتر بخوانید
پوسترهای سه بعدی در طراحی دکوراسیون

پوسترهای سه بعدی در طراحی دکوراسیون

پوسترهای سه بعدی در طراحی دکوراسیون پوستر همانند کاغذ دیواری می باشد که بر روی دیوار ...

بیشتر بخوانید
ایده هایی برای طراحی و اجرای دکوراسیون ویلا

ایده هایی برای طراحی و اجرای دکوراسیون ویلا

طراحی و ایده های خلاقانه برای دکوراسیون ویلا در سال ۲۰۲۱ ما زندگی را با مجموعه‌ای ...

بیشتر بخوانید
تفاوت شومینه برقی و شومینه گازی

تفاوت شومینه برقی و شومینه گازی

تفاوت شومینه برقی و شومینه گازی هیچ چیزی نمی تواند در یک روز سرد به اندازه  ...

بیشتر بخوانید
اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون داخلی

اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون داخلی

اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون داخلی رعایت نکردن اندازه ها در طراحی داخلی دکوراسیون داخلی منزل قوانین ...

بیشتر بخوانید
پنج رنگ فوق‌العاده در طراحی داخلی اتاق خواب

پنج رنگ فوق‌العاده در طراحی داخلی اتاق خواب

پنج رنگ فوق‌العاده در طراحی داخلی اتاق خواب در این مقاله شما را با ۵ رنگ ...

بیشتر بخوانید
سبک Glam در طراحی داخلی منزل

سبک Glam در طراحی داخلی منزل

سبک Glam در طراحی داخلی منزل خیلی از ما بلافاصله بعد از خرید خانه یا د ...

بیشتر بخوانید
نمایش بیشتر

لینک ها و کلمات کلیدی مفید

طراحی دکوراسیون فروشگاه /طراحی دکوراسیون در فروشگاه زگالی /تزئینات و تجهیزات ساختمانی زگالی ارایه دهنده ی خدمات طراحی دکوراسیون شیک ومدرن /طراحی دکوراسیون با سنگ آنتیک در فروشگاه زگالی /طراحی و اجرای سقف کاذب کشسانی در فروشگاه زگالی /انواع درب ها در طرح و مدل و رنگ های متنوع در فروشگاه زگالی /انواع پوسترهای دیواری در طرح و مدل و رنگ های متنوع در فروشگاه زگالی /چوب ترمووود /انواع کاغذ دیواری در طرح و مدل و رنگ های متنوع در فروشگاه زگالی /انواع متنوع و جدید پرده های کرکره در فروشگاه زگالی /پارکت های جدید و متنوع و با کیفیت بالا در فروشگاه زگالی /طراحی و اجرای انواع نرده و حفاظ استیل با استفاده از بهترین آلیاژ استیل در مجموعه زگالی /جدید ترین و به روز ترین موکت ها در طرح و رنگ های متنوع با کیفیت عالی و قیمت مناسب در مجموعه زگالی /درب ضد سرقت، امنیت خانه ارزش هزینه کردن دارد /آسمان مجازی یا سقف کشسان /نمایندگی فروش و اجرا پارکت رشت /نمایندگی فروش و اجرا پارکت گیلان /نمایندگی و فروش کاغذدیواری در رشت /انواع و مدل های کاغذ دیواری گیلان /انواع و مدل های کاغذ دیواری رشت /

ارتباط با ما

از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

اطلاعات تماس

آدرس :رشت ، خیابان معلم ، ابتدای فاز دوم ، ساختمان نیک

فروشگاه : 33520821-013

مدیریت : 33521588-013

تلفکس : 33557023-013

ایمیل : info@zegali.ir

شماره تلگرام : 09115666337


instagram

زگالی | Zegali