جدیدترین ایده های دکوراسیون داخلی

جدیدترین ایده های دکوراسیون داخلی

جدیدترین ایده های دکوراسیون داخلی توسط بهترین افرادی که در زمینه طراحی داخلی فعالیت میکنند، کمی قبل از شروع سال جدید رونمایی می‌شود. رنگ‌ها و لوازمی که استفاده از آن‌ها توسط طراحان بزرگ توصیه می‌شود و به کار بردن آن‌ها در محیط خانه، می‌تواند دکوراسیون داخلی منزل شما را مدرن و امروزی نشان دهد. اگر هنوز در مورد مدهای دکوراسیون داخلی امسال چیزی نمی‌دانید و با خود فکر می‌کنید چطور می‌توانید برای سال جدید چیدمانی زیبا داشته باشید، بهتر است در این مقاله ما را همراهی کنید تا به شما ایده‌های جذابی از آخرین سبک‌های دکوراسیون در سال ۲۰۲۰ ارائه دهیم.

از روشویی‌هایی از جنس سیمان استفاده کنید

استفاده از مصالح غیرمعمول در سال ۲۰۲۰ و در قسمت‌های مختلف خانه به ویژه دستشویی و حمام به وفور دیده می‌شود. سینک‌های سیمانی از آن تجهیزاتی است که استفاده از آن حسی سرشار از سنتی بودن و مدرن بودن را یک‌جا به منزل شما می‌بخشد. بهتر است امسال کمی از به کار بردن چوب و سنگ فاصله بگیرید و اگر اهل پیروی از مد هستید، روشویی‌های سیمانی را امتحان کنید!

تغییراتی جدی در اتاق کودکتان ایجاد کنید

استفاده از پرچم‌های تزئینی و قرار دادن حرف اول نام فرزندتان در اتاق او می‌تواند ایده خوبی برای اتاق کودکانه او باشد. همان‌طور که می‌دانید اتاق کودک شما جایی است که دکوراسیون آن می‌تواند تأثیر زیادی روی خلاقیت و هدایت درونی کودک انجام دهد. امسال می‌توانید از رنگ‌های بیشتر و تندتری در اتاق کودکتان استفاده کنید و طرح‌های بیشتری در آن به کار ببرید. استفاده از طرح‌هایی مثل طرح حیوانات، به کار بردن خز از جدیدترین ایده های دکوراسیون داخلی اتاق کودک است.

استفاده از رنگ‌های تند و پر رنگ به همراه خز از جدیدترین ایده های دکوراسیون داخلی اتاق کودک است.

از سبدهای حصیری برای تزئین خانه استفاده کنید

شاید تا به امروز از سبدهای حصیری برای دکور کردن خانه‌تان غافل بوده‌اید، اما باید بدانید که امسال زمان استفاده از این سبدهاست. از جدیدترین ایده های دکوراسیون داخلی سال ۲۰۲۰ این است که از این سبدها برای تزئین اتاق و فضای نشیمن منزل استفاده کنید و از آن به عنوان دیوارکوب و گلدان استفاده نمایید.

از رنگ‌های کشتی‌های جنگی استفاده کنید

به جای استفاده از رنگ‌های خاکستری و بژ که هر سال و هر سال تکرار می‌شوند، وقت آن رسیده که کمی تنوع ایجاد کنید و طبق جدیدترین ایده های دکوراسیون داخلی در منزلتان از رنگ‌‌هایی تند آبی و قرمز استفاده کنید. امسال استفاده از رنگ‌های تند همانند قرمز، سبز و آبی بیشتر در دکوراسیون استفاده خواهد شد و حسی همراه با انرژی و آرامش را به خانه‌های شما می‌آورد.

نهارخوری رسمی بار دیگر به دکوراسیون‌ منازل برگشت

مدت‌ها بودن که میزهای نهارخوری در قسمتی آشپزخانه و اتاق نشیمن قرار داشت اما در جدیدترین ایده‌های دکوراسیون داخلی باید برای نهارخوری رسمی منزلتان جایی جداگانه در نظر بگیرید. لازم نیست حتماً اتاق جدایی داشته باشد، اما بهتر است که میز نهارخوری‌تان را در بخش جداگانه‌ای قرار دهید.

از استفاده از رنگ‌ها در آشپزخانه غافل نشوید

از حمام تا آشپزخانه امسال استفاده از رنگ‌‌ها بیشتر از گذشته در دکوراسیون‌ها دیده می‌شود. از دهه ۹۰ آشپزخانه‌های سفید رنگ جایگزین نمای چوبی شدند اما امسال استفاده از رنگ‌های انرژی‌بخش بیشتر از هر چیزی در آشپزخانه‌ها دیده می‌شود. می‌توانید از این رنگ‌های جسورانه در کابینت‌های آشپزخانه استفاده کنید و یا با اضافه کردن تجهیزات و وسایل رنگی، ظاهر آشپزخانه‌تان را کمی تغییر دهید.

از طرح‌های متفاوت استفاده کنید

اگر همیشه در خانه‌تان از یک الگوی خاص استفاده می‌کردید و رنگ‌های خنثی و یک‌دست را به کار می‌بردید، وقت آن رسیده که کمی تغییرات ایجاد کنید. استفاده از الگوهای مختلف در قسمت‌های خانه و عدم به کار بردن یک ریتم خاص امسال به یکی از جدیدترین ایده های دکوراسیون داخلی تبدیل شده است. با این کار می‌توانید شخصیتی خاص و منحصر به‌ فرد به محیط خانه‌تان ببخشید.

برای تزئین خانه از اشیای قدیمی استفاده کنید

استفاده از اشیای دست دوم و قدیمی یکی از جدیدترین ایده های دکوراسیون داخلی امسال است. در سال جدید می‌توانید با ایجاد کمی تغییرات در اشیای قدیمی تغییراتی اساسی در دکور منزلتان ایجاد کنید. برای این کار می‌توانید سری به مغازه‌های فروش اجناس قدیمی و دست دوم بزنید و چند کمد قدیمی یا دیوار کوب متعلق به سال‌ها پیش را برای تزئین اتاق‌تان خریداری کنید.

از انواع رنگ آبی استفاده کنید

از جدیدترین ایده های دکوراسیون داخلی امسال استفاده از تن‌های مختلف رنگ آبی است. استفاده از رنگ آبی در کاغذ دیواری خانه، پارچه مبلمان و حتی کوسن و تزئینات خانه به وفور دیده می‌شود و می‌تواند حسی سرشار از آرامش را به منزل شما ببخشد.

طبیعت را به دکوراسیون داخلی خانه بیاورید

استفاده از پوشش‌های چوبی دیواری یکی دیگر از جدیدترین ایده های دکوراسیون داخلی ۲۰۲۰ است. امسال بیشتر از همیشه باید به آرام ساختن فضای خانه و تبدیل کردن آن به محیطی آرامش‌بخش برای رهایی از شلوغی‌های بیرون اهمیت دهید.

از چراغ و لوسترهایی بزرگ‌ استفاده کنید

یکی از جدیدترین ایده های دکوراسیون داخلی امسال استفاده از چراغ‌هایی با سایز بزرگ است. استفاده از این نوع چراغ‌ها بیشتر در اتاق خواب، حمام و دستشویی خانه پیشنهاد می‌شود. تنها با اضافه کردن چند چراغ بزرگ می‌توانید در کنار اینکه نور بیشتری به فضا می‌بخشد، حس و حال متفاوتی به خانه‌تان می‌بخشد.

در جدیدترین ایده های دکوراسیون داخلی از برنج استفاده کنید

امسال بیشتر از هر سال دیگری استفاده از برنج در شیرآلات، لوستر و لوازم تزئینی مد شده است. برای اینکه استفاده از برنج در دکور منزل شما مدرن‌تر به نظر برسد می‌تواند در ترکیب با جنس‌های دیگر از آن استفاده کنید.

اتاق‌های کوچک‌تر جایگزین اتاق‌های بزرگ می‌شوند

دوره اتاق‌های بزرگ و قصر مانند دیگر به سر آمده و امسال سادگی و استفاده از فضاهای کوچک بیشتر از هر چیزی در اتاق‌ها اهمیت دارد. تنها چیزی که باید در مورد اتاق‌های کوچک بدانید این است در به کار بردن کاغذ دیواری رنگی و طرح‌های روی دیوار باید کمی هوشمندانه عمل کنید تا اتاق شما جلوه کوچک‌تری پیدا نکند.

برای دکوراسیون منزل از سنگ‌های طبیعی استفاده کنید

اگر قصد ایجاد تغییرات اساسی در منزلتان را دارید، می‌توانید با تعویض سنگ‌های روی میز و دیوار آشپزخانه و حمام و دستشویی به سنگ‌های طبیعی این کار را انجام دهید. استفاده از سنگ آهک و اونیکس می‌تواند ایده فوق‌العاده‌ای برای تزئین منزلتان باشد و ظاهر فوق‌العاده‌ای به فضا ببخشد.

از شیشه سرتاسری در خانه استفاده کنید

در قسمت بیرون و داخل خانه از شیشه‌های سرتاسری استفاده کنید. استفاده از پنجره‌های بزرگ در خانه یکی از جدیدترین ایده های دکوراسیون داخلی است که فضای شگفت انگیزی به منزل‌تان می‌بخشد و فضای شگفت انگیزی به منزل‌تان میدهد.

از کاغذ دیواری‌هایی با طرح‌های پررنگ استفاده کنید

استفاده از طرح‌های جسورانه و پر رنگ این روزها بیشتر از گذشته مد شده است. امسال از جدیدترین ایده های دکوراسیون داخلی این است که طرح‌ها و رنگ‌ها را به خانه دعوت کنید و به جای اینکه بر روی دیوار از تابلوهای متفاوت و گران قیمت استفاده کنید، از کاغذ به عنوان ابزاری برای جلب توجه در خانه استفاده نمایید.

استفاده از رنگ‌های ملایم در رنگ آمیزی دیوارها پیشنهاد می‌شود

امسال نیز همانند سال‌های گذشته برای رنگ‌آمیزی دیوارها از رنگ‌های ملایم و آرام‌بخش استفاده می‌شود. هر چند که رنگ‌های تند و پر رنگ در جدیدترین ایده های دکوراسیون داخلی امسال جایگاه ویژه‌ای دارند، اما از این رنگ‌های ملایم نیز به وفور استفاده می‌شود و می‌تواند جایگزین خوبی برای رنگ‌های خنثی همانند سفید و خاکستری باشد.

کلام آخر

در این مقاله از استادکار سعی کردیم تا شما را با جدیدترین ایده های دکوراسیون داخلی سال ۲۰۲۰ آشنا کنیم تا امسال با استقبال از رنگ‌های شاد و به کار بردن مصالح و تجهیزاتی جدید، خانه‌هایی جذاب و به روز طراحی کنید.

 

پروژه های زگالی

مطالب مفید و خواندنی

دکوراسیون اتاق مستر

دکوراسیون اتاق مستر

دکوراسیون اتاق مستر مستر اتاق خواب اصطلاحی است که این روزها در دکوراسیون داخلی بسیار استفاده ...

بیشتر بخوانید
دکوراسیون و چیدمان چوبی برای اتاق کودک

دکوراسیون و چیدمان چوبی برای اتاق کودک

دکوراسیون و چیدمان چوبی برای اتاق کودک وقتی صحبت از چیدمان منزل می شود، چیدمان اتاق ...

بیشتر بخوانید
پرده کرکره چوبی در دکوراسیون داخلی

پرده کرکره چوبی در دکوراسیون داخلی

پرده کرکره چوبی در دکوراسیون داخلی پرده‌های کرکره‌ای در کل در دو نوع چوبی و فلزی ...

بیشتر بخوانید
پوسترهای سه بعدی در طراحی دکوراسیون

پوسترهای سه بعدی در طراحی دکوراسیون

پوسترهای سه بعدی در طراحی دکوراسیون پوستر همانند کاغذ دیواری می باشد که بر روی دیوار ...

بیشتر بخوانید
ایده هایی برای طراحی و اجرای دکوراسیون ویلا

ایده هایی برای طراحی و اجرای دکوراسیون ویلا

طراحی و ایده های خلاقانه برای دکوراسیون ویلا در سال ۲۰۲۱ ما زندگی را با مجموعه‌ای ...

بیشتر بخوانید
تفاوت شومینه برقی و شومینه گازی

تفاوت شومینه برقی و شومینه گازی

تفاوت شومینه برقی و شومینه گازی هیچ چیزی نمی تواند در یک روز سرد به اندازه  ...

بیشتر بخوانید
اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون داخلی

اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون داخلی

اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون داخلی رعایت نکردن اندازه ها در طراحی داخلی دکوراسیون داخلی منزل قوانین ...

بیشتر بخوانید
پنج رنگ فوق‌العاده در طراحی داخلی اتاق خواب

پنج رنگ فوق‌العاده در طراحی داخلی اتاق خواب

پنج رنگ فوق‌العاده در طراحی داخلی اتاق خواب در این مقاله شما را با ۵ رنگ ...

بیشتر بخوانید
سبک Glam در طراحی داخلی منزل

سبک Glam در طراحی داخلی منزل

سبک Glam در طراحی داخلی منزل خیلی از ما بلافاصله بعد از خرید خانه یا د ...

بیشتر بخوانید
نمایش بیشتر

لینک ها و کلمات کلیدی مفید

طراحی دکوراسیون فروشگاه /طراحی دکوراسیون در فروشگاه زگالی /تزئینات و تجهیزات ساختمانی زگالی ارایه دهنده ی خدمات طراحی دکوراسیون شیک ومدرن /طراحی دکوراسیون با سنگ آنتیک در فروشگاه زگالی /طراحی و اجرای سقف کاذب کشسانی در فروشگاه زگالی /انواع درب ها در طرح و مدل و رنگ های متنوع در فروشگاه زگالی /انواع پوسترهای دیواری در طرح و مدل و رنگ های متنوع در فروشگاه زگالی /چوب ترمووود /انواع کاغذ دیواری در طرح و مدل و رنگ های متنوع در فروشگاه زگالی /انواع متنوع و جدید پرده های کرکره در فروشگاه زگالی /پارکت های جدید و متنوع و با کیفیت بالا در فروشگاه زگالی /طراحی و اجرای انواع نرده و حفاظ استیل با استفاده از بهترین آلیاژ استیل در مجموعه زگالی /جدید ترین و به روز ترین موکت ها در طرح و رنگ های متنوع با کیفیت عالی و قیمت مناسب در مجموعه زگالی /درب ضد سرقت، امنیت خانه ارزش هزینه کردن دارد /آسمان مجازی یا سقف کشسان /نمایندگی فروش و اجرا پارکت رشت /نمایندگی فروش و اجرا پارکت گیلان /نمایندگی و فروش کاغذدیواری در رشت /انواع و مدل های کاغذ دیواری گیلان /انواع و مدل های کاغذ دیواری رشت /

ارتباط با ما

از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

اطلاعات تماس

آدرس :رشت ، خیابان معلم ، ابتدای فاز دوم ، ساختمان نیک

فروشگاه : 33520821-013

مدیریت : 33521588-013

تلفکس : 33557023-013

ایمیل : info@zegali.ir

شماره تلگرام : 09115666337


instagram

زگالی | Zegali