ایده هایی برای طراحی و اجرای دکوراسیون ویلا

طراحی و ایده های خلاقانه برای دکوراسیون ویلا در سال ۲۰۲۱

ما زندگی را با مجموعه‌ای از استانداردها مانند بزرگ‌ترین، بهترین یا بیشترین، زیباترین و شادترین می‌گذرانیم. طبیعتاً ویلا به دلیل استانداردهایی که در ساختارش دارد یک گزینه نسبتاً مطلوب برای خانه و زندگی در آن است. ایده های دکوراسیون ویلا در سال ۲۰۲۱ می‌توانند قسمت‌هایی از رؤیای هر انسان را به واقعیت تبدیل کنند. با این حال فقط خانه‌ای که مختصات ویلایی دارد کافی نیست و فضای داخلی آن نیز مهم است.

ایده هایی برای طراحی و اجرای دکوراسیون ویلا

قسمت بزرگی از داخل ویلا را به فضای میز ناهارخوری اختصاص دهید. قرار دادن یک میز ناهارخوری بزرگ به زیبایی و تعادل فضا کمک می‌کند. یادتان نرود که ویلا چه کاربردی دارد و بیشتر از خانه شهری در یک ویلا، به فضای غذاخوری با مهمانان نیاز است. خرید میز و صندلی‌های چوبی غذاخوری، بهترین انتخاب برای هر نوع ویلایی هستند تا علاوه بر هماهنگی، شما را در کم کردن هزینه‌ها یاری کنند.

معمولاً ایده های دکوراسیون ویلا در سال ۲۰۲۱ که توسط معماران بزرگ ارائه شده‌اند، در مورد بهینه‌سازی فضا در خانه‌های جمع و جور صحبت می‌کنند؛ ولی اگر فضای بزرگی در ویلایتان دارید به این معنی نیست که نباید آن را بهینه کنید. با رعایت اصول اولیه ارگونومی و نیازهایتان سعی کنید تقارن و راحتی را همزمان به ویلا بیاورید.

همه فضا را با مبلمان پر نکنید

در عوض روی خرید مبلمان مناسب تمرکز کنید. فضای بزرگ غذاخوری با یک میز ۸ نفره، کامل به نظر می‌رسد. از فضای خالی اطراف نهارخوری نگران نباشید و با عناصر اضافی شلوغ نکنید. فضای باز به خودی خود یک عنصر مؤثر در معماری ویلا است. این امر به ویژه برای فضاهای بیرونی و دکوراسیون داخلی باغ ویلا صادق است. حداقل چیدمان در تراس‌های گسترده جلوه بهتری دارند و این موضوع را اثبات می‌کنند.

طراحی فضاهای عمودی، بهترین ایده در طراحی دکوراسیون ویلا

نکته دیگری که باید در مورد طراحی دکوراسیون ویلا رعایت کنید، پرکردن فضاهای عمودی است. با تیرهای چوبی، دیوارهای نما آجری و استفاده از لوستر بلند و مدرن می‌توانید ارتفاع ویلا را کارآمد و زیبا کنید. در اکثر ویلاها فاصله زیاد کف تا سقف زننده است و با چند نکته‌ای که گفته شد و کارهای مشابه می‌توانید این معضل را برطرف کنید. اکثر ویلاها فقط یک طبقه دارند ولی دارای ارتفاع دو برابر خانه‌های معمولی هستند و این شکل گاهی نامتعادل به نظر می‌رسد. ارتفاع زیاد تا سقف در ویلاها همان چیزی است که باید باشد و کمبود فضا در ابرشهرها و صرفه جویی در مصالح، باعث شده که بیشتر خانه‌های امروزی کم ارتفاع شوند.

عادت به زندگی در خانه‌هایی با ابعاد نادرست معضل بزرگی است که در بدو ورود به یک ویلا امکان دارد شما را دچار سردرگمی کند. پس بهتر است به جای نگرانی، از دکوراسیون داخلی ویلا نهایت لذت را ببرید و در فکر کم کردن ارتفاع نباشید.

سقف ساده و بلند ویلا بهترین فرصت برای خرید و استفاده از یک لوستر بزرگ و بلند فلزی چکش‌کاری شده با شمعدان‌های کلاسیک است. یک لوستر خوشه‌ای می‌تواند بهترین ویژگی ویلای شما باشد. علاوه بر این می‌توانید از ارتفاع عمودی برای اضافه کردن یک یا دو پنجره در جهت طلوع خورشید و آینه بلند از کف تا سقف بهره ببرید تا نور طبیعی بیشتری به ویلا وارد کنید.

ایده‌هایی در طراحی برای روشنایی ویلا

واقعاً هیچ چیز به اندازه گوشه‌های تاریک یا چراغ‌های کورکننده و شدید برای یک ویلا مضر نیست؛ بنابراین نورپردازی اگر درست انجام نشود، می‌تواند کل فضای ویلای شما را خراب کند. درون سقف‌های کاذب را نور مخفی قرار دهید و حفره‌های ویلا را با آپ لایت یا آباژور پایه بلند روشن کنید. فضای بزرگ ویلا را در تاریکی رها نکنید و یا نورهای بزرگ تخت برای روشن کردن همه فضا استفاده نکنید. هر قسمت ویلا نیاز به نور مناسب دارد. در قسمت‌هایی از فضا که سقف زاویه مناسبی دارد، نورها را به سقف متصل کنید. در گوشه‌ها و اتاق‌های خواب، نورهای دیواری، پایه دار و متحرک قرار دهید. ویلا و نور خوب وقتی کنار هم قرار گیرند، می‌توانند کیفیتی بی‌نام و فوق‌العاده زندگی‌بخش را برایتان ایجاد کنند.

طراحی و پیاده‌سازی ایده های دکوراسیون ویلا با وقت و هزینه کمتر

اگر می‌خواهید با خرج و نیروی کمتر، کار بیشتری انجام دهید سعی کنید اشتباه نکنید و از الگوهای درست پیروی کنید. کاغذ دیواری با ترکیب خاکستری و بژ همیشه می‌تواند فضا را بهتر کند. دیواری برای تلویزیون در نظر بگیرید و آن را سفید کنید. در امتداد دیوارها بدترین جاها برای چیدن مبلمان هستند. از الگوی دیوارها برای چینش مبلمان استفاده نکنید. آشپزخانه ویلا بهتر است برعکس آشپزخانه خانه‌های شهری باشد. پیشنهاد می‌کنیم کمترین فضا را برای آشپزخانه ویلایی برگزینید. فقط به این دلیل که فضای بزرگی دارید تصمیم به ساخت یک آشپزخانه بزرگ نگیرید. در آشپزخانه ویلا به جای کاشی‌های تیره و مدرن از کاشی‌های گل‌دار یا طرح میوه استفاده کنید.

ویلاهای مختلف در ایران توسط معماران بزرگ ساخته شده‌اند که اکثرا این اصولات گفته شده را به کار برده اند، طراحی داخلی از اهمیت زیادی برخوردار است و شما به راحتی می‌توانید ویلای شخصی خود را با دکوراسیونی هماهنگ بی نظیر کنید.

 

 

پروژه های زگالی

مطالب مفید و خواندنی

دکوراسیون اتاق مستر

دکوراسیون اتاق مستر

دکوراسیون اتاق مستر مستر اتاق خواب اصطلاحی است که این روزها در دکوراسیون داخلی بسیار استفاده ...

بیشتر بخوانید
دکوراسیون و چیدمان چوبی برای اتاق کودک

دکوراسیون و چیدمان چوبی برای اتاق کودک

دکوراسیون و چیدمان چوبی برای اتاق کودک وقتی صحبت از چیدمان منزل می شود، چیدمان اتاق ...

بیشتر بخوانید
پرده کرکره چوبی در دکوراسیون داخلی

پرده کرکره چوبی در دکوراسیون داخلی

پرده کرکره چوبی در دکوراسیون داخلی پرده‌های کرکره‌ای در کل در دو نوع چوبی و فلزی ...

بیشتر بخوانید
پوسترهای سه بعدی در طراحی دکوراسیون

پوسترهای سه بعدی در طراحی دکوراسیون

پوسترهای سه بعدی در طراحی دکوراسیون پوستر همانند کاغذ دیواری می باشد که بر روی دیوار ...

بیشتر بخوانید
ایده هایی برای طراحی و اجرای دکوراسیون ویلا

ایده هایی برای طراحی و اجرای دکوراسیون ویلا

طراحی و ایده های خلاقانه برای دکوراسیون ویلا در سال ۲۰۲۱ ما زندگی را با مجموعه‌ای ...

بیشتر بخوانید
تفاوت شومینه برقی و شومینه گازی

تفاوت شومینه برقی و شومینه گازی

تفاوت شومینه برقی و شومینه گازی هیچ چیزی نمی تواند در یک روز سرد به اندازه  ...

بیشتر بخوانید
اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون داخلی

اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون داخلی

اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون داخلی رعایت نکردن اندازه ها در طراحی داخلی دکوراسیون داخلی منزل قوانین ...

بیشتر بخوانید
پنج رنگ فوق‌العاده در طراحی داخلی اتاق خواب

پنج رنگ فوق‌العاده در طراحی داخلی اتاق خواب

پنج رنگ فوق‌العاده در طراحی داخلی اتاق خواب در این مقاله شما را با ۵ رنگ ...

بیشتر بخوانید
سبک Glam در طراحی داخلی منزل

سبک Glam در طراحی داخلی منزل

سبک Glam در طراحی داخلی منزل خیلی از ما بلافاصله بعد از خرید خانه یا د ...

بیشتر بخوانید
نمایش بیشتر

لینک ها و کلمات کلیدی مفید

طراحی دکوراسیون فروشگاه /طراحی دکوراسیون در فروشگاه زگالی /تزئینات و تجهیزات ساختمانی زگالی ارایه دهنده ی خدمات طراحی دکوراسیون شیک ومدرن /طراحی دکوراسیون با سنگ آنتیک در فروشگاه زگالی /طراحی و اجرای سقف کاذب کشسانی در فروشگاه زگالی /انواع درب ها در طرح و مدل و رنگ های متنوع در فروشگاه زگالی /انواع پوسترهای دیواری در طرح و مدل و رنگ های متنوع در فروشگاه زگالی /چوب ترمووود /انواع کاغذ دیواری در طرح و مدل و رنگ های متنوع در فروشگاه زگالی /انواع متنوع و جدید پرده های کرکره در فروشگاه زگالی /پارکت های جدید و متنوع و با کیفیت بالا در فروشگاه زگالی /طراحی و اجرای انواع نرده و حفاظ استیل با استفاده از بهترین آلیاژ استیل در مجموعه زگالی /جدید ترین و به روز ترین موکت ها در طرح و رنگ های متنوع با کیفیت عالی و قیمت مناسب در مجموعه زگالی /درب ضد سرقت، امنیت خانه ارزش هزینه کردن دارد /آسمان مجازی یا سقف کشسان /نمایندگی فروش و اجرا پارکت رشت /نمایندگی فروش و اجرا پارکت گیلان /نمایندگی و فروش کاغذدیواری در رشت /انواع و مدل های کاغذ دیواری گیلان /انواع و مدل های کاغذ دیواری رشت /

ارتباط با ما

از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

اطلاعات تماس

آدرس :رشت ، خیابان معلم ، ابتدای فاز دوم ، ساختمان نیک

فروشگاه : 33520821-013

مدیریت : 33521588-013

تلفکس : 33557023-013

ایمیل : info@zegali.ir

شماره تلگرام : 09115666337


instagram

زگالی | Zegali