طراحی و دکوراسیون و بازسازی منزل برای سال جدید

طراحی و دکوراسیون و بازسازی منزل برای سال جدید

دکوراسیون را با کمک هنر بازسازی با مقرون به صرفه ترین هزینه ها می توانید به انجام برسانید. با شروع سال جدید و فصل نو قدری هزینه های مصرفی خانواده ها افزایش پیدا می کند و بدون شک این امر اگر با خرید وسایل جدید برای تغییر دکوراسیون همراه باشد قدری هزینه های مالی خانواده را افزایش می دهد. از همین رو باید با تکنیک های که با چیدمان داخلی با مقرون به صرفه ترین هزینه ها در پیش روی شما قرار دارد قدری بیشتر آشنا شوید تا به یک ایده پردازی ارزان قیمت دست پیدا کنید. بدون اینکه نیازی به خرید مبلمان باشد، یا اینکه به هزینه زیاد تمام محیط را کاغذ دیواری کنید و یا برفرض با استفاده از فرش و پرده جدید بخواهید به یک ایده پردازی جدید برای شروع سال جدید دست پیدا کنید می توانید به تغییر دکوراسیون منزل خود بپردازید. این امر را می توانید با چند آباژور زیبا، یک استر ارزان قیمت برای مبلمان، چند کوسن جدید، یک روفرشی شیک و چند گل میخ برای پرده ها و عوض کردن مدل آن دنبال کنید.

میز تلویزیونی دیوار کوب

دکوراسیون منزل خود را به سادگی با استفاده از یک میز تلویزیون جدید می توانید بسیار تغییر دهید. اگر تا به حال از میز تلویزیون های ساده و مرسوم استفاده می کردید باید به شما پیشنهاد کنیم این بار از میز تلویزیون دیواری در این راستا یاری بگیرید. این قبیل میزها هزینه زیادی را به شما تحمیل نمی کنند اما جلوه بصری خاصی را در فضا برای شما فراهم می کنند. شما می توانید بخشی از اتاق نشیمن که به قولی شبیه به یک فضای مرده بلاء استفاده باقی مانده است را در نظر بگیرید. این فضا می تواند زیر راه پله یا در نزدیکی یک ستون که فضا را بسته است باشد. سپس با استفاده از طرح های بسیار متفاوتی که در پیش روی شما قرار دارد یک میز تلویزیون زیبا تهیه و شکل دکوراسیون خود را با چیدمان مبل ها به روش دیگر تفاوت دهید. میز تلویزیون شما در هر نقطه ای که قرار بگیرید چیدمان مبلمان نیز به همان سمت هدایت می شود. پس این امر به راحتی یک ایده پردازی جدید را بدون اینکه هزینه زیادی متحمل شوید به شما هدیه می دهد. رنگ میز شلفی خود را می توانید متفاوت تر از سایر عناصر دکوری منزل خود در نظر بگیرید تا این تضاد رنگی بیشتر خود را نمایش دهد.

استفاده از تابلوهای دست ساز

دکوراسیون منزل شما با کمک گرفتن از رنگ ها زنده می شود. برای این منظور می توانید دسته جمعی همراه با سایر اعضای خانواده یک طرح مدرن را روی یک قاب سفید به تصویر بکشید. همراه کردن فرزندان شما در این کار گروهی بدون شک یک قاب خاطره انگیز زیبا را برای شما در منزل به نمایش می گذارد. هر چقدر رنگ بیشتری چاشنی کار شما باشد تأثیر گذاری آن نیز بیشتر می شود. شما می توانید بر اساس مساحتی که در دیوار منتهی به میز پذیرایی در اختیار دارید اندازه قاب را در نظر بگیرید. اندازه قاب شما می تواند خیلی بزرگ باشد یا اینکه چند قاب عکس با سایز های متفاوت برای این منظور در نظر گرفته شود. علاوه بر سبک های خلاقانه ای که با رنگ های متنوع برای شما به تصویر کشیده می شود می توانیم بگویم از قاب عکس های خانوادگی خود نیز در این راستا می توانید یاری بگیرید. سپس با استفاده از چند قطعه چوب که خود هم می توانید روند سر هم کردن آن را دنبال کنید به یک قاب عکس زیبا و فانتزی دست پیدا کنید. این امر هزینه چندان زیادی را برای شما به همراه ندارد اما بدون شک ایده پردازی لوکس و زیبایی را برای شما به تصویر می کشد. انتخاب تم های رنگی را می توانید هم جهت با فضای داخلی منزل و میز و صندلی ها در نظر بگیرید.

استفاده از شومینه

دکوراسیون شما بسته به فصلی خاصی ندارد زیرا تمامی پارامترهای که مورد استفاده قرار می دهید در فصل مورد نیاز به کار گرفته می شوند. شما می توانید از یک شومینه برای تغییر سبک دادن در منزل کمک بگیرید. همان طور که می دانید شومینه شبیه میز تلویزیون به عنوان یک نقطه مرکزی کانونی شناخته می شود و به راحتی می توانید با جایگذاری شومینه در مرکز منزل یا در بخش های گوشه ای اتاق نشیمن و اتاق پذیرایی تغییر در سبک طراحی و بازسازی دکوراسیون منزل خود را دنبال کنید. شومینه شما می تواند کاملاً مدرن و شیشه ای در نظر گرفته شود و یا بر اساس سبک های روستیک با هنر آجر نما و یا چوب های دکوری در قاب جای بگیرید. پس استفاده از شومینه نیز شبیه میز تلویزیون باید هم راستا با سبک ایده پردازی منزل شما دنبال شود. سبک طراحی، انتخاب متریال مد نظر، تم رنگی و صدها پارامتر دیگر در راستای طراحی دکوراسیون داخلی منزل شما قابل استفاده است.

تغییر استر رویه مبل

دکوراسیون منزل خود را اگر می خواهید با تغییر شگرفی روبرو کنید بدون شک انتخاب یک استر جدید برای مبل های شما در این راه بسیار یاریتان می کند. شما باید برای این منظور متفاوت ترین تم رنگی که تا کنون در منزل از آن بهره نگرفته اید را مد نظر قرار دهید. این تم رنگی را می توانید برای کاناپه، مبل های تکی و صندلی های مهمان در نظر بگیرید و هر کدام را با یک رنگ متضاد ایده پردازی کنید. همان طور که می دانید رنگ طوسی یکی از رنگ های خنثی است که با هر تم رنگی که شما تمایل داشته باشید هماهنگی دارد. بهره گرفتن از شال تخت، کوسن های رنگی، روکش های اکلیلی برای کوسن ها و صدها گزینه دیگر به تغییر دکوراسیون محیط شما کمک می کند. هم راستا با رنگ استر مبل می توانید یک قاب عکس زیبا نیز خود طراحی و ایده پردازی کنید و در محیط از آن بهره بگیرید. اگر با هنر نقاشی بیگانه هستید اصلا نگران نباشید زیرا کار شما را یک کاغذ دیواری سه بعدی راه می اندازد و می توانید برشی از یک کاغذ دیواری سه بعدی را داخل یک قاب هم راستا با تم رنگی مبل خود مد نظر قرار دهید.

آشتی با طبیعت

دکوراسیون داخلی منزل شما زمانی بوی بهار را به خود می گیرد که شما از گل های طبیعی در چیدمان داخلی منزل خود استفاده کنید. این امر را می توانید با استفاده از شلف های دیواری و چیدمان گلدان بر روی آن متفاوت دنبال کنید یا اینکه از گلدان های رو میزی برای روی میز تلویزیون و میز پذیرایی خود بهره بگیرید. همان طور که می دانید گل های طبیعی آپارتمانی که نیاز به آفتاب و نور زیادی به جهت رشد ندارند نیز برای دکوراسیون کردن فضای داخلی منزل شما گزینه انتخابی مناسبی است. ترکیب نور پردازی با گل آرایی روی دیوار نمایشگاه زیبایی را در منزل شما برپا می کند که بدون شک مشابه آن را در هیچ جایی مشاهده نکرده اید. استفاده از استند گل این روزها بسیار مرسوم شده است و شما با استفاده از این استند ها می توانید گلخانه ای متحرک را در منزل مهیا کنید بدون اینکه برای جابجایی آن با مشکل روبرو باشید. در گذشته گل خانه ها به صورت سنگی در بخشی از منزل تعبیه و ساخته می شدند که قابلیت جابجایی آن ها اصلا فراهم نبود اما امروز با کمک استند گل سایز های بسیار متنوعی برای شما در نظر گرفته شده است و از سوی دیگر قابلیت جابجایی آن نیز با کمترین زحمت برای شما فراهم است. گل یکی از مهم ترین پارامترهای است که روح زندگی را در فضای داخلی منزل شما حاصل می کند.

کلام آخر پیرامون تغییر در دکوراسیون داخلی

دکوراسیون امر بسیار مهمی است که در راستای آن می توان از آیتم های بسیار متفاوتی بهره گرفت. به عنوان مثال شما می توانید یک کتابخانه لوکس برای اتاق نشیمن خود فراهم کنید و جشنی از رنگ را در محیط به تصویر بکشید. یا اینکه از دو صندلی تکی با تم رنگی متفاوت برای بخشی از منزل بهره بگیرید تا نوع چیدمان شما نسبت به گذشته قدری تفاوت پیدا کند. استفاده از میزهای پذیرایی طلا کوب شده و میزهای عسلی کوچک پاف مانند. استفاده از هنر لمسه دوزی روی دیوار یا هنر آینه کاری در بخشی از منزل و صدها گزینه دیگر شما را به یک دکوراسیون زیبا با مقرون به صرفه ترین هزینه ها نزدیک می کند. شما به عنوان مثال به جای استفاده از قاب های گران قیمت می توانید یک آینه لوکس را برای تصویر سازی بهتر فضا استفاده کنید. تغییر در تم رنگی مبلمان، استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی به جای قاب عکس های لوکس گران قیمت، به کار گیری پارتیشن و حذف دیوارها، کم کردن صندلی میز نهار خوری و استفاده از اپن آشپزخانه، سفارش یک میز تلویزیون شلفی و هزاران طرح و ایده دیگر در راستای تغییر دکوراسیون در پیش روی شما قرار دارد. امید است راهنمایی های ارائه شده به جهت رسیدن به یک تغییر دکوراسیون کم هزینه شما عزیزان را یاری رسانده باشد.

 

پروژه های زگالی

مطالب مفید و خواندنی

دکوراسیون اتاق مستر

دکوراسیون اتاق مستر

دکوراسیون اتاق مستر مستر اتاق خواب اصطلاحی است که این روزها در دکوراسیون داخلی بسیار استفاده ...

بیشتر بخوانید
دکوراسیون و چیدمان چوبی برای اتاق کودک

دکوراسیون و چیدمان چوبی برای اتاق کودک

دکوراسیون و چیدمان چوبی برای اتاق کودک وقتی صحبت از چیدمان منزل می شود، چیدمان اتاق ...

بیشتر بخوانید
پرده کرکره چوبی در دکوراسیون داخلی

پرده کرکره چوبی در دکوراسیون داخلی

پرده کرکره چوبی در دکوراسیون داخلی پرده‌های کرکره‌ای در کل در دو نوع چوبی و فلزی ...

بیشتر بخوانید
پوسترهای سه بعدی در طراحی دکوراسیون

پوسترهای سه بعدی در طراحی دکوراسیون

پوسترهای سه بعدی در طراحی دکوراسیون پوستر همانند کاغذ دیواری می باشد که بر روی دیوار ...

بیشتر بخوانید
ایده هایی برای طراحی و اجرای دکوراسیون ویلا

ایده هایی برای طراحی و اجرای دکوراسیون ویلا

طراحی و ایده های خلاقانه برای دکوراسیون ویلا در سال ۲۰۲۱ ما زندگی را با مجموعه‌ای ...

بیشتر بخوانید
تفاوت شومینه برقی و شومینه گازی

تفاوت شومینه برقی و شومینه گازی

تفاوت شومینه برقی و شومینه گازی هیچ چیزی نمی تواند در یک روز سرد به اندازه  ...

بیشتر بخوانید
اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون داخلی

اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون داخلی

اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون داخلی رعایت نکردن اندازه ها در طراحی داخلی دکوراسیون داخلی منزل قوانین ...

بیشتر بخوانید
پنج رنگ فوق‌العاده در طراحی داخلی اتاق خواب

پنج رنگ فوق‌العاده در طراحی داخلی اتاق خواب

پنج رنگ فوق‌العاده در طراحی داخلی اتاق خواب در این مقاله شما را با ۵ رنگ ...

بیشتر بخوانید
سبک Glam در طراحی داخلی منزل

سبک Glam در طراحی داخلی منزل

سبک Glam در طراحی داخلی منزل خیلی از ما بلافاصله بعد از خرید خانه یا د ...

بیشتر بخوانید
نمایش بیشتر

لینک ها و کلمات کلیدی مفید

طراحی دکوراسیون فروشگاه /طراحی دکوراسیون در فروشگاه زگالی /تزئینات و تجهیزات ساختمانی زگالی ارایه دهنده ی خدمات طراحی دکوراسیون شیک ومدرن /طراحی دکوراسیون با سنگ آنتیک در فروشگاه زگالی /طراحی و اجرای سقف کاذب کشسانی در فروشگاه زگالی /انواع درب ها در طرح و مدل و رنگ های متنوع در فروشگاه زگالی /انواع پوسترهای دیواری در طرح و مدل و رنگ های متنوع در فروشگاه زگالی /چوب ترمووود /انواع کاغذ دیواری در طرح و مدل و رنگ های متنوع در فروشگاه زگالی /انواع متنوع و جدید پرده های کرکره در فروشگاه زگالی /پارکت های جدید و متنوع و با کیفیت بالا در فروشگاه زگالی /طراحی و اجرای انواع نرده و حفاظ استیل با استفاده از بهترین آلیاژ استیل در مجموعه زگالی /جدید ترین و به روز ترین موکت ها در طرح و رنگ های متنوع با کیفیت عالی و قیمت مناسب در مجموعه زگالی /درب ضد سرقت، امنیت خانه ارزش هزینه کردن دارد /آسمان مجازی یا سقف کشسان /نمایندگی فروش و اجرا پارکت رشت /نمایندگی فروش و اجرا پارکت گیلان /نمایندگی و فروش کاغذدیواری در رشت /انواع و مدل های کاغذ دیواری گیلان /انواع و مدل های کاغذ دیواری رشت /

ارتباط با ما

از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

اطلاعات تماس

آدرس :رشت ، خیابان معلم ، ابتدای فاز دوم ، ساختمان نیک

فروشگاه : 33520821-013

مدیریت : 33521588-013

تلفکس : 33557023-013

ایمیل : info@zegali.ir

شماره تلگرام : 09115666337


instagram

زگالی | Zegali