طرحهای نقاشی روی پارچه، یک هنر تمام عیار در دکوراسیون منزل

طرحهای نقاشی روی پارچه، یک هنر تمام عیار در دکوراسیون منزل

اگر اهل هنر و خلاقیت باشید احتمالا از اینکه در گوشه و کنار خانه تان آثار هنری تان را ببینید لذت خواهید برد. دکوراسیون منزل هر کسی به نوعی نشان دهنده شخصیت و روحیات او است. این مسئله تا جایی خود را نشان می دهد که وقتی برای اولین بار به خانه فردی پا می گذارید به احتمال زیاد می توانید علت انتخاب هر کدام از وسایل را بر جسب حال و هوای شخصیتی صاحب خانه حدس بزنید.

یکی از کارهای هنری محبوبی که می تواند در جای جای دکوراسیون منزل شما نمایان شود نقاشی روی پارچه است. در این مطلب تصمیم داریم به معرفی تعدادی از طرحهای نقاشی روی پارچه بپردازیم، پس توصیه می کنیم اگر شما هم عاشق هنر و خلاقیت هستید تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

نقاشی روی پارچه در دکوراسیون منزل

یکی از ویژگی های بارز نقاشی روی پارچه در دکوراسیون منزل آن است که شما می توانید از این هنر در جای جای منزل خود استفاده کنید. بنابراین همانطور که انتظار می رود گستردگی این هنر انکار ناپذیر است و فقط کافی است شما هدف مورد نظر را انتخاب کنید و با یادگیری این هنر آستین ها را بالا یزنید. معمولا می توانید از این هنر برای نقاشی روی کوسن، پرده، مبل، آباژور و هر سطح پارچه ای دیگری در خانه استفاده نمایید. در ادامه مطلب به تعدادی از طرحهای نقاشی روی پارچه می پردازیم.

نقاشی روی تابلوی پارچه ای در دکوراسیون منزل

یکی از محبوب ترین طرحهای نقاشی روی پارچه داشتن تابلوی پارچه ای است. البته همانطور که در این تصویر هم می بینید داستان به همینجا ختم نمی شود و شما می توانید پارچه آویخته خود را با طرح های کوسن خود هماهنگ کنید.

نمونه هایی از این کار را در این تصاویر به خوبی مشاهده می کنید. شما می توانید این طرح ها را به تناسب رنگ های استفاده شده در دکوراسیون منزل خود انتخاب نمایید.

نقاشی روی پارچه برای دکوراسیون اتاق کودک

یکی از رایج ترین راه های برای استفاده از نقاشی بر روی پارچه، به کار گیری آن در دکوراسیون اتاق کودک است. طرحهای نقاشی روی پارچه برای دکوراسیون اتاق کودک می تواند در اشکال حیوانات و یا بعضی و گل و گیاه های فانتزی خود را نشان دهد. برای آنکه از این مورد ایده های خوبی به دست آورید توصیه می کنیم به این تصاویر با دقت بیشتری نگاه کنید.

کوسن هایی که در این تصویر مشاهده می کنید می توانند با تنوع رنگی بالا، حال و هوای شاد و رنگارنگی را به اتاق کودک شما هدیه دهند.

طرحهای نقاشی روی پارچه در انواع پرده

یکی از متنوع ترین طرحهای نقاشی روی پارچه می تواند در دکوراسیون حمام خودش را نشان دهد؛ پرده حمام! همانطور که در این تصویر هم مشاهده می کنید شما می توانید با انتخاب اشکال رنگارنگ و زیبا برای طرحهای نقاشی روی پارچه پرده حمام خود دکوراسیون حمام را کامل تر و هم چنین زیباتر کنید. پیشنهاد ما این است که برای روح بخشیدن به دکوراسیون حمام به دنبال رنگ های برجسته و شادتری برای طرحهای نقاشی روی پارچه خود باشید.

طرح های انتزاعی و همینطور طرح گل و گیاه نیز معمولا از پرطرفدارترین طرحهای نقاشی روی پارچه در دکوراسیون حمام به شمار می روند.

در کنار پرده حمام می توان به پرده پذیرایی و یا اتاق خواب نیز اشاره کرد. معمولا شما می توانید بر حسب رنگ و طرح دکوراسیون منزل خود به انتخاب طرحهای نقاشی روی پارچه پرده خود بپردازید.

با این حال توصیه ما این است که اگر رنگ دکوراسیون منزل شما برجسته و نسبتا تیره است می توانید به سراغ طرحهای تقاشی روی پارچه ساده تر و روشن تر بروید تا تناسب در دکوراسیون منزل شما شکل بگیرد. طبیعتا در صورت روشن بودن رنگ دکوراسیون نشیمن و یا دکوراسیون اتاق خواب شما می توانید این کار را برعکس انجام دهید.

طرح های نقاشی روی پارچه بر روی کوسن

نقاشی روی پارچه کوسن از متنوع ترین انتخاب ها است چراکه شما می توانید با تنوع بسیار بالا و گستره ای به انتخاب طرح های نقاشی روی پارچه خود بپردازید. برای مثال اگر دکوراسیون منزل شما از یک رنگ غالب استقاده می کند شما می توانید با کمک آن رنگ و همراهی اش با رنگ های متنوع طرح نقاشی روی پارچه خود را بر روی کوسن مورد علاقه تان درآورید.

نمونه این کار را هم در تصویر بالا مشاهده می کنید. قطعا استفاده از رنگ های دیگر بر روی کوسن می تواند رنگ در دکوراسیون منزل شما را تکمیل و یک دست تر کند.

پیشنهاد دیگری که برایتان داریم آن است که به سراغ طرح های اروپایی بروید! تعجب نکنید. اگر به این تصویر نگاه کنید متوجه منظورمان خواهید شد. در دکوراسیون ناهار خوری این خانه بیشتر از رنگ های سرمه و سفید برای ظرف و ظروف استفاده شده است. شما می توانید در چنین شرایطی هوشمندانه عمل کنید و به عنوان مکمل این فضا یه سراغ طرحهای نقاشی روی پارچه با اشکال ظریف سفید و سرمه ای بروید.

در کنار تمامی این ایده ها شما می توانید بر اساس سلیقه و علاقه خود به سراغ طرحهای نقاشی روی پارچه مورد علاقه خود بروید، چراکه در این هنر و انتخاب طرح ها دست شما کاملا باز خواهد بود.

طرح گل برای نقاشی روی پارچه

اگر از عاشقان گل و گیاه هستید باید این نوید را بدهیم که استفاده از بعضی طرحهای نقاشی روی پارچه حتما شما را خوشحال خواهد کرد، چراکه یکی از طرحهای پرطرفدار در هنر نقاشی روی پارچه انواع گل و گیاه است که اتفاقا با گسترگی بسیار بالایی هم برخوردار است. شما می توانید از طرح گل های رنگ برای انواع وسایل در دکوراسیون منزل خود استفاده کنید که نمونه هایی از آن را در این تصاویر به شما نشان خواهیم داد.

در این تصویر مشاهده می کنید که نقاشی روی پارچه کوسن با طرح برگ های متنوعی انجام شده است که می تواند با تنوع طرح های خود طرحی منحصر به فرد برای دکوراسیون نشیمن شما به ارمغان آورد.

طرحهای نقشی روی پارچه آباژور شما می تواند مثل این تصویر با رومیزی شما هماهنگ باشد تا با هم مکمل شوند و دکوراسیون ناهارخوری و یا نشیمن شما را منسجم سازند.

منبع: وب سایت چیدانه

پروژه های زگالی

مطالب مفید و خواندنی

دکوراسیون اتاق مستر

دکوراسیون اتاق مستر

دکوراسیون اتاق مستر مستر اتاق خواب اصطلاحی است که این روزها در دکوراسیون داخلی بسیار استفاده ...

بیشتر بخوانید
دکوراسیون و چیدمان چوبی برای اتاق کودک

دکوراسیون و چیدمان چوبی برای اتاق کودک

دکوراسیون و چیدمان چوبی برای اتاق کودک وقتی صحبت از چیدمان منزل می شود، چیدمان اتاق ...

بیشتر بخوانید
پرده کرکره چوبی در دکوراسیون داخلی

پرده کرکره چوبی در دکوراسیون داخلی

پرده کرکره چوبی در دکوراسیون داخلی پرده‌های کرکره‌ای در کل در دو نوع چوبی و فلزی ...

بیشتر بخوانید
پوسترهای سه بعدی در طراحی دکوراسیون

پوسترهای سه بعدی در طراحی دکوراسیون

پوسترهای سه بعدی در طراحی دکوراسیون پوستر همانند کاغذ دیواری می باشد که بر روی دیوار ...

بیشتر بخوانید
ایده هایی برای طراحی و اجرای دکوراسیون ویلا

ایده هایی برای طراحی و اجرای دکوراسیون ویلا

طراحی و ایده های خلاقانه برای دکوراسیون ویلا در سال ۲۰۲۱ ما زندگی را با مجموعه‌ای ...

بیشتر بخوانید
تفاوت شومینه برقی و شومینه گازی

تفاوت شومینه برقی و شومینه گازی

تفاوت شومینه برقی و شومینه گازی هیچ چیزی نمی تواند در یک روز سرد به اندازه  ...

بیشتر بخوانید
اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون داخلی

اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون داخلی

اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون داخلی رعایت نکردن اندازه ها در طراحی داخلی دکوراسیون داخلی منزل قوانین ...

بیشتر بخوانید
پنج رنگ فوق‌العاده در طراحی داخلی اتاق خواب

پنج رنگ فوق‌العاده در طراحی داخلی اتاق خواب

پنج رنگ فوق‌العاده در طراحی داخلی اتاق خواب در این مقاله شما را با ۵ رنگ ...

بیشتر بخوانید
سبک Glam در طراحی داخلی منزل

سبک Glam در طراحی داخلی منزل

سبک Glam در طراحی داخلی منزل خیلی از ما بلافاصله بعد از خرید خانه یا د ...

بیشتر بخوانید
نمایش بیشتر

لینک ها و کلمات کلیدی مفید

طراحی دکوراسیون فروشگاه /طراحی دکوراسیون در فروشگاه زگالی /تزئینات و تجهیزات ساختمانی زگالی ارایه دهنده ی خدمات طراحی دکوراسیون شیک ومدرن /طراحی دکوراسیون با سنگ آنتیک در فروشگاه زگالی /طراحی و اجرای سقف کاذب کشسانی در فروشگاه زگالی /انواع درب ها در طرح و مدل و رنگ های متنوع در فروشگاه زگالی /انواع پوسترهای دیواری در طرح و مدل و رنگ های متنوع در فروشگاه زگالی /چوب ترمووود /انواع کاغذ دیواری در طرح و مدل و رنگ های متنوع در فروشگاه زگالی /انواع متنوع و جدید پرده های کرکره در فروشگاه زگالی /پارکت های جدید و متنوع و با کیفیت بالا در فروشگاه زگالی /طراحی و اجرای انواع نرده و حفاظ استیل با استفاده از بهترین آلیاژ استیل در مجموعه زگالی /جدید ترین و به روز ترین موکت ها در طرح و رنگ های متنوع با کیفیت عالی و قیمت مناسب در مجموعه زگالی /درب ضد سرقت، امنیت خانه ارزش هزینه کردن دارد /آسمان مجازی یا سقف کشسان /نمایندگی فروش و اجرا پارکت رشت /نمایندگی فروش و اجرا پارکت گیلان /نمایندگی و فروش کاغذدیواری در رشت /انواع و مدل های کاغذ دیواری گیلان /انواع و مدل های کاغذ دیواری رشت /

ارتباط با ما

از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

اطلاعات تماس

آدرس :رشت ، خیابان معلم ، ابتدای فاز دوم ، ساختمان نیک

فروشگاه : 33520821-013

مدیریت : 33521588-013

تلفکس : 33557023-013

ایمیل : info@zegali.ir

شماره تلگرام : 09115666337


instagram

زگالی | Zegali