کاغذ دیواری بر اساس سبک

کاغذ دیواری بر اساس سبک

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته از کاغذ دیواری های تقریباً جدید هستند که همانطور که نامشان پیداست دارای تصاویر مختلفی هستند.همگام با پیشرفت در عرصه تکنولوژی و ساخت پرینترهای پیشرفته این امکان ایجاد شد که هر نوع تصویر ممکن را بتوان برروی کاغذ چاپ نمود.کاغذ دیواری های پوستری به دلیل تنوع بالایشان با هر نوع سلیقه ای امکان سازگاری دارند. همچنین با هر نوع سبکی در دکوراسیون داخلی امکان هماهنگی و همخوانی را دارا می باشند.کاغذ دیواری های پوستری طبیعت، کاغذ دیواری پوستری حیوانات، کاغذ دیواری پوستری سه بعدی، کاغذ دیواری پوستری چهره انسان و بسیاری انواع دیگری از جمله این موارد هستند..کاغذ دیواری های پوستری بر اساس نوع طرح و جنس کاغذ مورد استفاده دارای قیمت های متفاوتی در بازار هستند.

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی به انواعی از کاغذ دیواریها گفته میشود که برروی آنها اشکال سه بعدی چاپ شده اند. در واقع انواعی از کاغذ دیواریهای پوستری هستند که تصویر مورد استفاده بصورت سه بعدی می باشد.استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی روز به روز در حال افزایش است و استقبال مردم از این نوع کاغذها رو به افزایش می باشد.کاغذ دیواری سه بعدی برای مکانها مختلف و متناسب با نوع کاربری محل طراحی شده اند و با تنوع بالایی از تصاویر متناسب با هر نوع سلیقه ای موجود هستند. رقابت تنگاتنگ بین شرکتها مختلف دکوراسیون داخلى سبب شده است که هر روز ایده های جدید و نو ظهور در این شاخه از معماری بوجود بیایند. یکى از این پدیده ها پیدایى کاغذ دیواری هایی موسوم به کاغذ دیواری سه بعدی مى باشد.

ویژگیهای کاغذ دیواری سه بعدی

سادگى در اجرا و قیمت این کاغذ دیواریها سبب شده که در بین مردم طرفداران زیادی کسب کند. در قرن جدید إنجار اطلاعات و انقلاب ارتباطات به نحو عجیبى دنیای دکوراسیون داخلی را تحت الشُعاع قرار داده است به گونه ای که ورود یک محصول جدید مثل این نوع کاغذ دیواری علاوه بر اینکه بصورت وایرال ، در بین مردم یک کشور اپیدمى مى شود بلکه مرزها شکسته شده و در جهانى که امروز یک دهکده است دست به دست تبلیغ مى گردد. پیشرفت در تکنولوژى های رایانه ای مثل گرافیک و طراحى سبب شده طرح های مختلف کاغذ دیواری سه بعدی متناسب با سلیقه هر کسى در هر جایى هر روز تولید شوند. همگامى این پیشرفت ها بصورت هم افزایى و پیشرفت موازی علوم همگى دست به دست داده تا ما هروز با نمایش یک محصول جدید در همه حوزه ها و بالاخص دکوراسیون داخلى سورپرایز شده و محیط خود را با آن تطبیق دهیم.کاین نوع از کاغذ دیواریهای  گامى جدید در صنعت دکوراسیون داخلى و یک نقطه عطف در دیزاین منازل شما مى باشد.

کاغذ دیواری شاین

کاغذ دیواری شاین کاغذ دیواری ای است دارای‌‌ جلا و درخشش ذاتی‌ است. بعضی از کاغذ دیواری ها براقیتی‌ که دارند به خاطر آن عامل‌خارجی ایست که به کاغذ دیواری اضافه میشود. مثل اینکه اکلیل های درخشان و پودری ‌روی ‌کاغذ دیواری را بتوانیم ‌‌لمس‌ کنیم و برجستگی ها مشخص باشد. اما‌ این کاغذ دیواری جوری ساخته شده است که این درخشش و درخشندگی در آن به صورت ذاتی و اصیل پیداست.

کاغذ دیواری مدرن

کاغذ دیواری مدرن کاغذ دیواری ای می باشد که هم از نظر طرح مدرن باشد و هم از نظر کارایی و مزیت های مرتبط با جنس و بافت‌. این سبک از کاغذ دیواری به لحاظ طرح؛ کاغذ دیواری ای است که شما با یک نگاه به آن خودتان متوجه بشوید که این طرح را در گذشته و خانه های قدیمی که پوشیده از کاغذ دیواری بوده اند ندیده اید. این نوع ار سبک از کاغذ دیواری از نظر متریال و جنس و کارایی؛ به کاغذ دیواری ای گفته میشود که بازهم در مقایسه با کاغذ دیواری های جدید ؛ مزیت هایی از جمله : قابلیت شست و شو ، کیفیت بالا ، دوام و … را شامل شود‌.

کاغذ دیواری اسپرت

کاغذ دیواری اسپرت کاغذ دیواری ای می باشد که از سبک های سنتی و یا کلاسیک کاملا به دور می باشد. مثلا کاغذ دیواری کلاسیک همانطور که از اسمش پیداست به محیط منزل یا محیط اداره اتان را حالت و سبک سنگین میدهد. ولی  این سبک از کاغذ دیواری کاغذ دیواری هایی هستند که اغلب رنگ های شاد و یا به اصطلاح جیغ دارند. کاغذ دیواری با این سبک  علاوه بر اینکه رنگ دارای طرح های خاص تری هم می باشد. برای مثال طرح های اسپرت شامل طرح های هندسی و جالبی می باشد.

کاغذ دیواری لاکچری

کاغذ دیواری لاکچری همانطور که از نام آن پیداست مربوط به مکانهایی است که دیزاین بسیار فاخر و یا به عبارتی دیگر سلطنتی دارند. این کاغذ دیواری ها معمولاً توسط افراد متمول جامعه خریداری می شوند.این سبک از کاغذدیواری در منازل لاکچری ، هتل ها و تالارهای سطح بالا مصرف دارند. بسیاری از افراد این کاغذدیواری ها را تنها برای یک بخش از خانه و یا برای استفاده در داخل یک قاب خریداری می کنند. به دلیل زیبایی بسیار زیاد این کاغذ دیواری ها را می تواند با نورپردازی بکار برد و زیبایی آنها را دو چندان نمود. معمولاً این کاغذ دیواری ها از متریالهای گران قیمت و با کیفیت بالا تهیه می شوند.

 

 

 

 

 

پروژه های زگالی

مطالب مفید و خواندنی

دکوراسیون اتاق مستر

دکوراسیون اتاق مستر

دکوراسیون اتاق مستر مستر اتاق خواب اصطلاحی است که این روزها در دکوراسیون داخلی بسیار استفاده ...

بیشتر بخوانید
دکوراسیون و چیدمان چوبی برای اتاق کودک

دکوراسیون و چیدمان چوبی برای اتاق کودک

دکوراسیون و چیدمان چوبی برای اتاق کودک وقتی صحبت از چیدمان منزل می شود، چیدمان اتاق ...

بیشتر بخوانید
پرده کرکره چوبی در دکوراسیون داخلی

پرده کرکره چوبی در دکوراسیون داخلی

پرده کرکره چوبی در دکوراسیون داخلی پرده‌های کرکره‌ای در کل در دو نوع چوبی و فلزی ...

بیشتر بخوانید
پوسترهای سه بعدی در طراحی دکوراسیون

پوسترهای سه بعدی در طراحی دکوراسیون

پوسترهای سه بعدی در طراحی دکوراسیون پوستر همانند کاغذ دیواری می باشد که بر روی دیوار ...

بیشتر بخوانید
ایده هایی برای طراحی و اجرای دکوراسیون ویلا

ایده هایی برای طراحی و اجرای دکوراسیون ویلا

طراحی و ایده های خلاقانه برای دکوراسیون ویلا در سال ۲۰۲۱ ما زندگی را با مجموعه‌ای ...

بیشتر بخوانید
تفاوت شومینه برقی و شومینه گازی

تفاوت شومینه برقی و شومینه گازی

تفاوت شومینه برقی و شومینه گازی هیچ چیزی نمی تواند در یک روز سرد به اندازه  ...

بیشتر بخوانید
اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون داخلی

اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون داخلی

اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون داخلی رعایت نکردن اندازه ها در طراحی داخلی دکوراسیون داخلی منزل قوانین ...

بیشتر بخوانید
پنج رنگ فوق‌العاده در طراحی داخلی اتاق خواب

پنج رنگ فوق‌العاده در طراحی داخلی اتاق خواب

پنج رنگ فوق‌العاده در طراحی داخلی اتاق خواب در این مقاله شما را با ۵ رنگ ...

بیشتر بخوانید
سبک Glam در طراحی داخلی منزل

سبک Glam در طراحی داخلی منزل

سبک Glam در طراحی داخلی منزل خیلی از ما بلافاصله بعد از خرید خانه یا د ...

بیشتر بخوانید
نمایش بیشتر

لینک ها و کلمات کلیدی مفید

طراحی دکوراسیون فروشگاه /طراحی دکوراسیون در فروشگاه زگالی /تزئینات و تجهیزات ساختمانی زگالی ارایه دهنده ی خدمات طراحی دکوراسیون شیک ومدرن /طراحی دکوراسیون با سنگ آنتیک در فروشگاه زگالی /طراحی و اجرای سقف کاذب کشسانی در فروشگاه زگالی /انواع درب ها در طرح و مدل و رنگ های متنوع در فروشگاه زگالی /انواع پوسترهای دیواری در طرح و مدل و رنگ های متنوع در فروشگاه زگالی /چوب ترمووود /انواع کاغذ دیواری در طرح و مدل و رنگ های متنوع در فروشگاه زگالی /انواع متنوع و جدید پرده های کرکره در فروشگاه زگالی /پارکت های جدید و متنوع و با کیفیت بالا در فروشگاه زگالی /طراحی و اجرای انواع نرده و حفاظ استیل با استفاده از بهترین آلیاژ استیل در مجموعه زگالی /جدید ترین و به روز ترین موکت ها در طرح و رنگ های متنوع با کیفیت عالی و قیمت مناسب در مجموعه زگالی /درب ضد سرقت، امنیت خانه ارزش هزینه کردن دارد /آسمان مجازی یا سقف کشسان /نمایندگی فروش و اجرا پارکت رشت /نمایندگی فروش و اجرا پارکت گیلان /نمایندگی و فروش کاغذدیواری در رشت /انواع و مدل های کاغذ دیواری گیلان /انواع و مدل های کاغذ دیواری رشت /

ارتباط با ما

از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

اطلاعات تماس

آدرس :رشت ، خیابان معلم ، ابتدای فاز دوم ، ساختمان نیک

فروشگاه : 33520821-013

مدیریت : 33521588-013

تلفکس : 33557023-013

ایمیل : info@zegali.ir

شماره تلگرام : 09115666337


instagram

زگالی | Zegali