مدل های زیبای کاغذ دیواری آشپزخانه در طرح های کلاسیک و سنتی

مدل های زیبای کاغذ دیواری آشپزخانه در طرح های کلاسیک و سنتی

شاید بدانید آشپزخانه یکی از مکان هایی است که با هیچگونه محدودیتی برای استفاده از طرح های متنوع کاغذ دیواری در آن مواجه نیستید. به عبارت دیگر در انتخاب مدل کاغذ دیواری آشپزخانه می توانید کاملا آزادانه و بدون نگرانی از سبک و نوع دکوراسیون عمل کنید.

بازگشت قدرتمند کاغذ دیواری ها به دکوراسیون داخلی در چند سال گذشته واقعا شگفت انگیز است زیرا در زمان های نه چندان دور به خاطر داریم که کاغذ دیواری را بعنوان یک راه ارزان قیمت و البته از مد افتاده برای تزیین دکوراسیون خانه بحساب می آمد. تقریبا در دهه گذشته اکثر مردمی که از کاغذ دیواری در دکوراسیون منازل خود استفاده کرده بودند، آنها را از بین می بردند و رنگ و نقاشی را جایگزین آن می کردند اما امروزه وضع کاملا تغییر کرده و شاهد روی آوردن تعداد زیادی از مردم به کاغذ دیواری های شیک مدرن و کلاسیک در طراحی داخلی منازل هستیم.

امروزه طراحان زیادی با میل زیاد از کاغذ دیواریها در اتاق خواب و نشیمن یا حتی حمام و سرویس بهداشتی استفاده می کنند اما آشپزخانه موضوعی کاملا متفاوت است. کاغذ دیواری در آشپزخانه می تواند طرح های فوق العاده شیک و متنوعی داشته داشته باشد که کمتر در جاهای دیگر منزل بکار می رود. کار کردن با کاغذ دیواری ها  در آشپزخانه کاملا آسان است زیرا این مدل ها قابل شست و شو بوده و دربرابر لک و کثیفی نیز کاملا مقاوم هستند.

طرح های کلاسیک و سنتی کاغذ دیواری پر هستند از نقش و نگار مختلف. در حقیقت یکی از بهترین راه ها برای اضافه کردن بافت و الگوهای جذاب به دیوار آشپزخانه و همچنین شخصی سازی دکوراسیون آن، استفاده از کاغذ دیواری های سنتی و کلاسیک با طرح های گل و غنچه است. شاید در ابتدا این ایده بنظرتان مناسب نیاید و بگونه ای از مد افتاده باشد اما همینکه آنرا اجرایی می کنید متوجه فضایی بشدت زیبا و خواستنی خواهید شد که نمونه آنرا در هیچ آشپزخانه دیگری ندیده اید.

یکی از جسورانه ترین طرح های آشپزخانه را در شکل زیر مشاهده می کنید. در یک آشپزخانه باریک کوچک مانند شکل زیر استفاده از کاغذ دیواری هایی با طرح و نقش بزرگ، در مثال زیر حیوانات، جرات بسیاری می خواهد. البته این کاغذ دیواری بسیار زیبا یک ویژگی بسیار مهم در خود دارد که باعث شده این فضای کوچک، دلگیر و ناراحت کننده بنظر نیاید، استفاده از رنگ ختثی قهوه ایی در کنار کابینت های سفید و شیشه ای کاملا احساس کوچکی فضا را از بین برده است. چون این کاغذ دیواری ها قابل شست و شو و ضد لک بوده نباید نگران استفاده از آنها در قسمت دیوار پشت ظرفشویی باشید.

شکل زیر نشان می دهد که در صورت استفاده از رنگ های شاداب در دکوراسیون آشپزخانه مثلا در قسمت دیوار بین کابینت و پشت ظرفشویی، باز هم می توانید از کاغذ دیواری های طرح کلاسیک استفاده کنید. به عقیده بسیاری در صورت استفاده از رنگ مختلف در یک قسمت از آشپزخانه باید سایر دیوارهای خانه را به رنگ های خنثی و لطیف تر درآورید اما آشپزخانه زیر با کاغذ دیواریهای طرح دار و بسیار زیبا، خلاف این موضوع را اثبات کرده است. کاغذ دیواری درخشان و متالیک این آشپزخانه، ظاهری بسیار شیک و البته ظریف به آن داده که به خوبی با رنگ آبی دیوار پشت ظرفشویی ست شده است.

کاغذ دیواری آشپزخانه کلاسیک با طرح های ارگانیک مانند برگ و گل، بهترین جایگزین برای کاشی ها و پنل های چوبی در دیوارهای آشپزخانه بخصوص دیوار بین کابینت ها هستند. این گفته بسیاری از طراحان متخصص در دکوراسیون داخلی است. امروزه دیگر بیشتر آشپزخانه ها از کاشی، سرامیک و پنل های چوبی در آشپزخانه استفاده می کنند و کاغذ دیواری با چنین طرح های زیبایی کاملا نادیده گرفته شده اند. آشپزخانه زیر از چنین طرحی استفاده کرده که نتیجه آن، یک ظاهر بسیار زیبا و شیک در ترکیب با کابینت های شیشه ای و روکابینتی استیل شده است. چنین ظاهر زیبایی را سخت می شود در آشپزخانه های مدرن و امروزی پیدا کرد.

رنگ سفید زمانی که بیش از حد در دکوراسیون آشپزخانه استفاده می شود سریعا فضا را سرد و ناخوشایند جلوه می دهد طوری که افراد دوست دارند زودتر از آن خارج شوند. مثلا وقتی کابینت و روکابینتی آشپزخانه تماما سفید انتخاب می شود، چنین اتفاقی سریعا رخ خواهد داد. بهترین روش برای گرم کردن چنین فضایی را آشپزخانه زیر انجام داده است. در یک فضای تماما سفید، استفاده از کاغذ دیواری طرح دار آن هم با رنگ قرمز، تضادی بسیار موثر و چشم گیری در فضای آشپزخانه ایجاد کرده و جوی بسیار گرم و دوست داشتنی به آن داده است. درست برعکس آشپزخانه های سرد مدرن، هیچکس نمی خواهد از چنین آشپزخانه ای بیرون بیاید.

پروژه های زگالی

مطالب مفید و خواندنی

دکوراسیون اتاق مستر

دکوراسیون اتاق مستر

دکوراسیون اتاق مستر مستر اتاق خواب اصطلاحی است که این روزها در دکوراسیون داخلی بسیار استفاده ...

بیشتر بخوانید
دکوراسیون و چیدمان چوبی برای اتاق کودک

دکوراسیون و چیدمان چوبی برای اتاق کودک

دکوراسیون و چیدمان چوبی برای اتاق کودک وقتی صحبت از چیدمان منزل می شود، چیدمان اتاق ...

بیشتر بخوانید
پرده کرکره چوبی در دکوراسیون داخلی

پرده کرکره چوبی در دکوراسیون داخلی

پرده کرکره چوبی در دکوراسیون داخلی پرده‌های کرکره‌ای در کل در دو نوع چوبی و فلزی ...

بیشتر بخوانید
پوسترهای سه بعدی در طراحی دکوراسیون

پوسترهای سه بعدی در طراحی دکوراسیون

پوسترهای سه بعدی در طراحی دکوراسیون پوستر همانند کاغذ دیواری می باشد که بر روی دیوار ...

بیشتر بخوانید
ایده هایی برای طراحی و اجرای دکوراسیون ویلا

ایده هایی برای طراحی و اجرای دکوراسیون ویلا

طراحی و ایده های خلاقانه برای دکوراسیون ویلا در سال ۲۰۲۱ ما زندگی را با مجموعه‌ای ...

بیشتر بخوانید
تفاوت شومینه برقی و شومینه گازی

تفاوت شومینه برقی و شومینه گازی

تفاوت شومینه برقی و شومینه گازی هیچ چیزی نمی تواند در یک روز سرد به اندازه  ...

بیشتر بخوانید
اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون داخلی

اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون داخلی

اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون داخلی رعایت نکردن اندازه ها در طراحی داخلی دکوراسیون داخلی منزل قوانین ...

بیشتر بخوانید
پنج رنگ فوق‌العاده در طراحی داخلی اتاق خواب

پنج رنگ فوق‌العاده در طراحی داخلی اتاق خواب

پنج رنگ فوق‌العاده در طراحی داخلی اتاق خواب در این مقاله شما را با ۵ رنگ ...

بیشتر بخوانید
سبک Glam در طراحی داخلی منزل

سبک Glam در طراحی داخلی منزل

سبک Glam در طراحی داخلی منزل خیلی از ما بلافاصله بعد از خرید خانه یا د ...

بیشتر بخوانید
نمایش بیشتر

لینک ها و کلمات کلیدی مفید

طراحی دکوراسیون فروشگاه /طراحی دکوراسیون در فروشگاه زگالی /تزئینات و تجهیزات ساختمانی زگالی ارایه دهنده ی خدمات طراحی دکوراسیون شیک ومدرن /طراحی دکوراسیون با سنگ آنتیک در فروشگاه زگالی /طراحی و اجرای سقف کاذب کشسانی در فروشگاه زگالی /انواع درب ها در طرح و مدل و رنگ های متنوع در فروشگاه زگالی /انواع پوسترهای دیواری در طرح و مدل و رنگ های متنوع در فروشگاه زگالی /چوب ترمووود /انواع کاغذ دیواری در طرح و مدل و رنگ های متنوع در فروشگاه زگالی /انواع متنوع و جدید پرده های کرکره در فروشگاه زگالی /پارکت های جدید و متنوع و با کیفیت بالا در فروشگاه زگالی /طراحی و اجرای انواع نرده و حفاظ استیل با استفاده از بهترین آلیاژ استیل در مجموعه زگالی /جدید ترین و به روز ترین موکت ها در طرح و رنگ های متنوع با کیفیت عالی و قیمت مناسب در مجموعه زگالی /درب ضد سرقت، امنیت خانه ارزش هزینه کردن دارد /آسمان مجازی یا سقف کشسان /نمایندگی فروش و اجرا پارکت رشت /نمایندگی فروش و اجرا پارکت گیلان /نمایندگی و فروش کاغذدیواری در رشت /انواع و مدل های کاغذ دیواری گیلان /انواع و مدل های کاغذ دیواری رشت /

ارتباط با ما

از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

اطلاعات تماس

آدرس :رشت ، خیابان معلم ، ابتدای فاز دوم ، ساختمان نیک

فروشگاه : 33520821-013

مدیریت : 33521588-013

تلفکس : 33557023-013

ایمیل : info@zegali.ir

شماره تلگرام : 09115666337


instagram

زگالی | Zegali